Archiwum

Życie na kredycie: Jak wygląda praca motorniczej Klaudii?

Aktualności

Życie na kredycie, Klaudia i Paweł

W "Życiu na kredycie" sprawdzamy, jak w czasach szalejącej inflacji i astronomicznych rat radzą sobie Polacy. W tym odcinku poznamy aż dwie nowe rodziny!

Klaudia i Paweł to małżeństwo motorniczych z Sosnowca. Postępowi rodzice trójki pociech - Wiktorii, Mileny i Oskara - postawili na nowoczesne rozwiązania - w tym domu podział obowiązków daleki jest od tradycyjnego. Rodzina zajmuje 2-pokojowe, kupione na kredyt mieszkanie. Ich codzienność to balansowanie między chęcią korzystania z życia na 100% a wydatkami, których przy takich licznej gromadce nie brakuje.

Kamila i Łukasz wraz z dziećmi: Julią, Emilią i Olafem mieszkają w położonym nieopodal Bydgoszczy Palczynie. Głowa rodziny prowadzi ponad 130-hektarowe gospodarstwo rolne, a jego żona dba o ognisko domowe. Choć Łukasz kocha to, co robi, coraz bardziej obawia się niepewnego zysku, który wiąże się z gospodarzeniem.

Dowiemy się także, co u Beaty i Marcela. Dla kochającego czerpać z życia garściami narzeczeństwa nadejdzie czas pierwszych od początku trwania ich związku finansowych rozliczeń. Kwota, którą wydają co miesiąc na życie zszokuje ich oboje. Ile kosztuje ich ulubione poprawienie urody? I zdaniem którego z rodziców 2-letnia Sandra zaraz po wkroczeniu w dorosłość sięgnie po medycynę estetyczną?

 

Premierowe odcinki programu "Życie na kredycie"
od poniedziałku do czwartku o 20:00 w TTV!

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix