Archiwum

Życie na kredycie: Usta, biust... - Babcia dorzuci do zabiegów?

Aktualności

Życie na kredycie: Usta, biust... - Babcia dorzuci do zabiegów?
Życie na kredycie

W "Życiu na kredycie" towarzyszymy zwykłym rodzinom w codziennych zmaganiach z coraz wyższymi kosztami życia. Czy w dzisiejszych czasach da się spełniać marzenia nie nadwyrężając rodzinnych finansów?

Po ostatnich podwyżkach stóp procentowych rodzinie Doroty i Kamila do opłacenia wszystkich zobowiązań kredytowych brakuje 1000 zł. Ta sytuacja wymaga od nich przeprowadzenia finansowej analizy. Czy fast foody zamiast domowych obiadów i “spontan” na zakupach to na pewno właściwa droga do załatania dziury budżetowej? I czy małżeństwu uda się pogodzić zupełnie odmienne pomysły na ratowanie tej sytuacji?

Beata z Oławy próbuje znaleźć sposób na sfinansowanie wymarzonej operacji biustu. Od najmłodszych lat o to, by marzenia 27-latki stawały się rzeczywistością dbała jej ukochana babcia, która zaszczepiła w niej miłość do zakupów. Jak sądzą obie - “to co ładne, musi kosztować”. Czy i tym razem zbawieniem Beaty okaże się rodzinny zastrzyk gotówki?

Poznamy także nowe bohaterki! Wulkan energii Magda, jej kochająca motoryzację córka Weronika i 9-letnia wnuczka Lily-Rose to trzypokoleniowa rodzina z Woli Mrokowskiej. Od kilku lat dzielą jedno mieszkanie, ale taki stan rzeczy powoli przestaje być dla nich komfortowy. Jak mieszkać razem i się nie pozabijać? A może pora poszukać innego rozwiązania?

 

Premierowe odcinki programu "Życie na kredycie"
od poniedziałku do czwartku o 20:00 w TTV!

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix