Damy i wieśniaczki. Moczenie kartonów zadziwiło Malwinę. Co z jej butami?

damy
Damy i wieśniaczki: Zderzenie z wiejską rzeczywistością
Malwina to narzeczona piłkarza, prawdziwa, bogata WAG’s, która na co dzień skupia się na przyjemnościach i prowadzeniu swojego biznesu. Jak poradziła sobie z wiejską rzeczywistością?

Justyna, czyli druga bohaterka, zamieszkująca warmińską wieś, to bezrobotna mama prawie 3-letniej córeczki i żona budowlańca. Kobiety zamieniły się codziennymi zajęciami, wyzwaniami i obowiązkami. Czy Malwina była w stanie sprostać fizycznej pracy i niecodziennym wyzwaniom związanym z pozyskiwaniem opału?

Malwina zaskoczyła wszystkich i nie bała się zniszczyć swoich drogich butów. Bez narzekania opróżniła obornik, zajęła się zwierzętami i pomogła przy opale. Mąż Justyny był pod ogromnym wrażeniem zaangażowania damy, która z początku jasno dała do zrozumienia, że rodzina żyje w bardzo ciężkich warunkach.

Zamiana miejsc, obowiązku i standardu życia dało obu kobietom dużo do myślenia. Zobaczcie, jak wyglądało ich wspólne spotkanie:

240610 Damy i wieśniaczki pl 6 odcinek 5_Sub_02
Damy i wieśniaczki: Duże zaskoczenie na koniec programu

"Damy i wieśniaczki" - o czym jest program?

W tym sezonie miłośniczki miejskich wygód zamienią się miejscami z kobietami pochodzącymi z prowincji. Niektóre z dam żyją w luksusie za granicą. Tytułowe wieśniaczki sprawdzą i ocenią styl życia tamtejszych bogaczek, do których trafiły w gości. Elegantki spróbują natomiast odnaleźć się w nowej roli i nieznanych dotąd warunkach.

Zobacz także:

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?
Materiał promocyjny

Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?