"Dobra robota" powraca! Kogo zobaczymy w 2. sezonie?

Dobra robota
Dobra robota

Oto bohaterowie "Dobrej roboty", których zobaczycie w 2. sezonie:

JUSTYN SUCHANEK

Firma Justyna (Justyntrans Demolition) zajmuje się transportem gabarytów, naprawą powierzchni dróg, obróbką złomu oraz szeroko rozumianym wyburzaniem i demolką – od pojedynczych ścian i małych obiektów, po ogromne budynki oraz konstrukcje. Demolka i wyburzenia są ukochanym zajęciem Justyna. Często prace wyburzeniowe prowadzone są przy ruchliwych ulicach czy w sąsiedztwie zamieszkałych domów. Nie ma tu miejsca na błędy, bo nawet najdrobniejsza pomyłka może mieć katastrofalne skutki.

W ostatnich latach firma się rozrosła. Justyn zainwestował w nowy sprzęt, a nawet wybudował nową siedzibę. W pracy coraz częściej pomaga mu syn – Mateusz. Od lat stałymi pracownikami są tutaj Marek i Seba.

PIOTR „STALOWY” SIKORA

Stalowy jest właścicielem Piotro-Stalu - złomowiska w Tłuszczu, czyli firmy zajmującej się skupem i sprzedażą złomu, autokasacją, sprzedażą części samochodowych, a także rozbiórkami i wyburzeniami. Jest stanowczym szefem, dbającym o detale. W prowadzeniu biznesu pomaga mu brat – Sławek. Ważną rolę odgrywa tu też zgrana grupa pracowników, tzw. "Orły Stalowego" – Zbynio, Ghost, Młody oraz kierownik Paweł. To ekipa, której nie da się nie lubić.

AGNIESZKA TOŁŁOCZKO – WRÓBEL

Agnieszka gospodarstwo rolne w Szkotowie odziedziczyła po ojcu. Dziś uprawia prawie 1000 hektarów i zatrudnia kilkadziesiąt osób. Uprawia ziemniaki, zboża, buraki i cebulę. Nazywana jest „królową ziemniaka”. Ma mocny charakter, zarządza twardą ręką, ale dba o swoich pracowników. W serii skupiamy się w głównej mierze na trójce z nich – Jarek, Ginter i Marcin. Oprócz biznesu Agnieszka prowadzi również dom i jest szczęśliwą matką dorosłych już dzieci. Rodzinną pasją są konie – córka i syn trenują jazdę konną i biorą udział w zawodach.

CYRK

Niewielki rodzinny cyrk Juremix. Podróżnicze życie po Polsce prowadzą wspólnie Renata i Jurij Dmitriev oraz ich córki, wnuczek i babcia. Najmłodsza córka, Nelly, odnosi sukcesy w akrobatyce. Rocznie ich show przyciąga ponad 130 tysięcy widzów. Codziennością jest dla nich ciągła podróż, co wymaga wielu wyrzeczeń i stawia przed nimi ogrom wyzwań, bo oprócz biznesu, muszą zadbać także o rodzinę. Mogłoby się wydawać, że taki tryb życia to rutyna, od spektaklu do spektaklu. Nic bardziej mylnego - ilość zadań i problemów do rozwiązania w związku z prowadzeniem firmy i życiem rodzinnym potrafi dać w kość.

POMOC DROGOWA

Krzysztof Zawadzki prowadzi całodobową pomoc drogową w Wołominie. Wraz z córką Alicją, bratem Tomkiem i pracownikiem Andrzejem codziennie pomagają kierowcom „w opałach”. M.in. usuwają pojazdy po wypadkach, wyciągają auta z rowów, holują zepsute tiry. Dostają również zlecenia od służb typu straż miejska czy policja. Choć praca z bliskimi osobami prowadzi do wielu spięć i nerwowych sytuacji oni zazwyczaj rozładowują napięcie poczuciem humoru. Ostatnio do ich ekipy dołączył też Bartek - nowy, młody pracownik z zapałem i poczuciem humoru.

CATERING

Agata Gwiazdowska razem z mamą Ewą prowadzą firmę cateringową „Pełny brzuszek” dostarczającą codziennie zdrowe posiłki do kilkudziesięciu żłobków, przedszkoli i szkół. Pomysł stanowił fuzję doświadczeń Ewy, jako byłej przedszkolanki oraz Agaty, pasjonującej się gotowaniem. Ewa odpowiada za organizację i kontakt z klientami, a Agata za układanie menu oraz rozliczanie m.in. faktur i pracowników. Zaczynały od gotowania na malutkiej powierzchni, obecnie wynajmują halę, w której profesjonalnie przygotowują potrawy uwzględniając diety wykluczeniowe (np. bez nabiału czy jajek). Zatrudniają ok. 30 pracowników – kucharki, kucharzy, kierowców. By wszystkie posiłki trafiły na czas do placówek firma zaczyna pracę codziennie już o 3 nad ranem.

Premierowe odcinki 2. sezonu programu "Dobra robota" od 31 października o 20:00 w TTV. Emisja od poniedziałku do czwartku!

Zobacz także:

Dobra robota: Miało być łatwo, a wyszło, jak zwykle

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Kogo zobaczymy w półfinałach "Mam Talent!"? Oto lista zwycięzców

Kogo zobaczymy w półfinałach "Mam Talent!"? Oto lista zwycięzców

Pierwszy utwór nie spodobał się. Po drugim Marcin Prokop wcisnął ZŁOTY PRZYCISK

Pierwszy utwór nie spodobał się. Po drugim Marcin Prokop wcisnął ZŁOTY PRZYCISK

"Nie było dubli, nie ma filtrów, nie ma glamu". Małgorzata Rozenek-Majdan i gwiazdy o "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz"

"Nie było dubli, nie ma filtrów, nie ma glamu". Małgorzata Rozenek-Majdan i gwiazdy o "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz"

W 6. odcinku "MasterChefa Nastolatki" przeniesiemy się do Włoch i... szkolnej stołówki

W 6. odcinku "MasterChefa Nastolatki" przeniesiemy się do Włoch i... szkolnej stołówki

"Nie było dubli, nie ma filtrów, nie ma glamu". Małgorzata Rozenek-Majdan i gwiazdy o "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz"

"Nie było dubli, nie ma filtrów, nie ma glamu". Małgorzata Rozenek-Majdan i gwiazdy o "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz"

"MOJE STARE" - poruszający film Nataszy Parzymies tylko w Playerze!

"MOJE STARE" - poruszający film Nataszy Parzymies tylko w Playerze!

Ruszają castingi do 13. edycji "MasterChefa"!

Ruszają castingi do 13. edycji "MasterChefa"!

Czy Kamil i Zuza z "Na Wspólnej" będą znowu razem? Co czeka rodzinę Hofferów?

Czy Kamil i Zuza z "Na Wspólnej" będą znowu razem? Co czeka rodzinę Hofferów?

Zgłoś się na casting do nowego sezonu Top Model!

Zgłoś się na casting do nowego sezonu Top Model!