"Dobra robota" powraca! Kogo zobaczymy w 2. sezonie?

Dobra robota
Dobra robota

Oto bohaterowie "Dobrej roboty", których zobaczycie w 2. sezonie:

JUSTYN SUCHANEK

Firma Justyna (Justyntrans Demolition) zajmuje się transportem gabarytów, naprawą powierzchni dróg, obróbką złomu oraz szeroko rozumianym wyburzaniem i demolką – od pojedynczych ścian i małych obiektów, po ogromne budynki oraz konstrukcje. Demolka i wyburzenia są ukochanym zajęciem Justyna. Często prace wyburzeniowe prowadzone są przy ruchliwych ulicach czy w sąsiedztwie zamieszkałych domów. Nie ma tu miejsca na błędy, bo nawet najdrobniejsza pomyłka może mieć katastrofalne skutki.

W ostatnich latach firma się rozrosła. Justyn zainwestował w nowy sprzęt, a nawet wybudował nową siedzibę. W pracy coraz częściej pomaga mu syn – Mateusz. Od lat stałymi pracownikami są tutaj Marek i Seba.

PIOTR „STALOWY” SIKORA

Stalowy jest właścicielem Piotro-Stalu - złomowiska w Tłuszczu, czyli firmy zajmującej się skupem i sprzedażą złomu, autokasacją, sprzedażą części samochodowych, a także rozbiórkami i wyburzeniami. Jest stanowczym szefem, dbającym o detale. W prowadzeniu biznesu pomaga mu brat – Sławek. Ważną rolę odgrywa tu też zgrana grupa pracowników, tzw. "Orły Stalowego" – Zbynio, Ghost, Młody oraz kierownik Paweł. To ekipa, której nie da się nie lubić.

AGNIESZKA TOŁŁOCZKO – WRÓBEL

Agnieszka gospodarstwo rolne w Szkotowie odziedziczyła po ojcu. Dziś uprawia prawie 1000 hektarów i zatrudnia kilkadziesiąt osób. Uprawia ziemniaki, zboża, buraki i cebulę. Nazywana jest „królową ziemniaka”. Ma mocny charakter, zarządza twardą ręką, ale dba o swoich pracowników. W serii skupiamy się w głównej mierze na trójce z nich – Jarek, Ginter i Marcin. Oprócz biznesu Agnieszka prowadzi również dom i jest szczęśliwą matką dorosłych już dzieci. Rodzinną pasją są konie – córka i syn trenują jazdę konną i biorą udział w zawodach.

CYRK

Niewielki rodzinny cyrk Juremix. Podróżnicze życie po Polsce prowadzą wspólnie Renata i Jurij Dmitriev oraz ich córki, wnuczek i babcia. Najmłodsza córka, Nelly, odnosi sukcesy w akrobatyce. Rocznie ich show przyciąga ponad 130 tysięcy widzów. Codziennością jest dla nich ciągła podróż, co wymaga wielu wyrzeczeń i stawia przed nimi ogrom wyzwań, bo oprócz biznesu, muszą zadbać także o rodzinę. Mogłoby się wydawać, że taki tryb życia to rutyna, od spektaklu do spektaklu. Nic bardziej mylnego - ilość zadań i problemów do rozwiązania w związku z prowadzeniem firmy i życiem rodzinnym potrafi dać w kość.

POMOC DROGOWA

Krzysztof Zawadzki prowadzi całodobową pomoc drogową w Wołominie. Wraz z córką Alicją, bratem Tomkiem i pracownikiem Andrzejem codziennie pomagają kierowcom „w opałach”. M.in. usuwają pojazdy po wypadkach, wyciągają auta z rowów, holują zepsute tiry. Dostają również zlecenia od służb typu straż miejska czy policja. Choć praca z bliskimi osobami prowadzi do wielu spięć i nerwowych sytuacji oni zazwyczaj rozładowują napięcie poczuciem humoru. Ostatnio do ich ekipy dołączył też Bartek - nowy, młody pracownik z zapałem i poczuciem humoru.

CATERING

Agata Gwiazdowska razem z mamą Ewą prowadzą firmę cateringową „Pełny brzuszek” dostarczającą codziennie zdrowe posiłki do kilkudziesięciu żłobków, przedszkoli i szkół. Pomysł stanowił fuzję doświadczeń Ewy, jako byłej przedszkolanki oraz Agaty, pasjonującej się gotowaniem. Ewa odpowiada za organizację i kontakt z klientami, a Agata za układanie menu oraz rozliczanie m.in. faktur i pracowników. Zaczynały od gotowania na malutkiej powierzchni, obecnie wynajmują halę, w której profesjonalnie przygotowują potrawy uwzględniając diety wykluczeniowe (np. bez nabiału czy jajek). Zatrudniają ok. 30 pracowników – kucharki, kucharzy, kierowców. By wszystkie posiłki trafiły na czas do placówek firma zaczyna pracę codziennie już o 3 nad ranem.

Premierowe odcinki 2. sezonu programu "Dobra robota" od 31 października o 20:00 w TTV. Emisja od poniedziałku do czwartku!

Zobacz także:

Dobra robota: Miało być łatwo, a wyszło, jak zwykle

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Razem odNowa PRZED EMISJĄ W TV. Dlaczego Edyta nie ufa Maćkowi? Jakie tajemnice skrywa jej mąż?

Razem odNowa PRZED EMISJĄ W TV. Dlaczego Edyta nie ufa Maćkowi? Jakie tajemnice skrywa jej mąż?

"Na Wspólnej": Szczera rozmowa Kasi i Darka! Czy pan młody wyznał prawdę ukochanej?

"Na Wspólnej": Szczera rozmowa Kasi i Darka! Czy pan młody wyznał prawdę ukochanej?

Na Wspólnej PRZED EMISJĄ odcinka 3771 w TV: Co wydarzy się na weselu Kasi i Darka?

Na Wspólnej PRZED EMISJĄ odcinka 3771 w TV: Co wydarzy się na weselu Kasi i Darka?

The Traitors. Zdrajcy: Pół miliona złotych do wygrania. Zobacz nowy zwiastun

The Traitors. Zdrajcy: Pół miliona złotych do wygrania. Zobacz nowy zwiastun

Katarzyna Warnke o karierze i przyjaźni. "Konfrontacja z oceną publiczną jest trudna"

Katarzyna Warnke o karierze i przyjaźni. "Konfrontacja z oceną publiczną jest trudna"

Mata gościem "Autentycznych". W wywiadzie z Janem Gawrońskim skomentował swój udział w programie

Mata gościem "Autentycznych". W wywiadzie z Janem Gawrońskim skomentował swój udział w programie