Druga Twarz... z Gilon, Tyszką i Urbańskim

Druga Twarz, TTV
DRUGA TWARZ
Karolina Gilon w nowej roli, prowadzącej program DRUGA TWARZ, będzie pomagała ludziom z nietypowym i kontrowersyjnym wyglądem. Bohaterami serii będą osoby, które swoim wizerunkiem wywołują wzburzenie otoczenia.
Podobno pierwsze wrażenie jest najważniejsze i rzadko kto dostaje drugą szansę.
W programie Karoliny Gilon jej bohaterowie otrzymają DRUGĄ TWARZ. Ich ciała pokryte są tatuażami, a twarze ozdobione kolczykami i „tunelami” – a to w życiu codziennym oznacza kłopoty. Taki wygląd nie cieszy się akceptacją społeczną i często, zamiast podkreślać charakter, zmusza do życia w ukryciu. Czy w świecie opanowanym przez selfie i kulturę fit jest miejsce dla ludzi, który wyglądają inaczej i nie mieszczą się w ogólnie przyjętym kanonie?
Karolina Gilon wraz z uznanymi ekspertami od wizerunku poszuka dla swoich bohaterów złotego środka między akceptacją otoczenia a indywidualną potrzebą wyróżnienia się z tłumu. Prowadząca sięgnie po niecodzienne metamorfozy i prowokacje. Sprawdzi, między innymi, jak dzieci reagują na kolczyki w twarzy. Czy tatuaż naprawdę przeszkadza w zdobyciu pracy? Czy człowiek z kolorowymi włosami może być traktowany poważnie w negocjacjach biznesowych? Obok tych, którzy wybrali kontrowersyjny wygląd, pojawią się ludzie borykający się z osobliwymi problemami, takimi jak nadmierne owłosienie czy źle wykonany zabieg kosmetyczny.

Karolinę Gilon w programie wspomogą : Marcin Tyszka, Łukasz Urbański, Malwina Wędzikowska, Mariusz "Demon" Dzwonek i kultowy krakowski barman Jacek Jenczewski "Kaka".

W programie DRUGA TWARZ wszyscy bohaterowie będą mieli szansę zobaczyć swoje zupełnie nowe oblicze. Będą mogli spróbować życia w nowej skórze. Czy nowa propozycja skłoni ich do całkowitej zmiany wizerunku? Czy w nowym wcieleniu spodobają się sobie? Jak zareagują najbliżsi? Czy któryś z bohaterów zdecyduje się na stałe zmienić wygląd na bardziej „zwyczajny”?
Piękna i bestia w jednym – nowy program Karoliny Gilon na antenie już jesienią w TTV !
PREMIERA: Niedziela, 1 Października o 22:00
Powtórki: Czwartek 20:50, Niedziela 8:10