Jesienią po raz drugi przekonamy się, co to "Zakup w ciemno"!

Ruszyły zdjęcia do drugiej serii „Zakupu w ciemno”, programu, którego pierwsza odsłona emitowana była na naszej antenie wiosną tego roku. Zgodnie z jego formułą, handlarze licytują palety pełne towaru, nie znając ich dokładnej zwartości. Kontynuacja serii już jesienią w TTV. 

Obraz1

Nowi bohaterowie i jeszcze więcej emocjonujących licytacji!

W każdym odcinku kilku doświadczonych handlarzy walczy o zdobycie wartościowego towaru ze zwrotów konsumenckich. Wszyscy uczestnicy licytują wystawione palety pełne produktów, licząc na prawdziwy strzał w dziesiątkę. Za niewielkie pieniądze mogą trafić na markowe ciuchy, drogą elektronikę, ale mogą też przeszarżować i kupić używane lub niekompletne produkty. Zwycięzcy licytacji dopiero po wygranej dowiedzą się, co zawierają zakupione palety i na gorąco policzą, ile zarobili lub stracili. 

Ryzykowny biznes paletowy przyciąga nie tylko widzów, ale i kolejnych uczestników. W drugim sezonie wśród licytujących pojawią się nowi, ambitni gracze. A jeśli konkurencja rośnie to i licytowane kwoty idą do góry! Zdjęcia do programu odbywają się w kilku halach magazynowych na terenie całej Polski. Nowe odcinki na antenie TTV już jesienią!