Królowe życia: Kim jest nowa królowa - Julia?

Królowe życia: Kim jest nowa królowa - Julia?
Julia von Stein to nowa "Królowa życia". Jeśli zastanawiacie się, kim jest i co robi na co dzień, uchylimy wam rąbka tajemnicy.

Julia von Stein - jaka jest?

Julia to prawdziwa królowa. Widać to po jej sposobie ubioru, wyglądu i zachowania. Ma dystans do siebie i otaczającego ją świata. Nie brak jej kultury i dobrego wychowania. Jest pomocna i niezwykle lojalna, ale przede wszystkim twardo stąpa po ziemi.

"Królowa życia", Julia - wykształcenie

Nasza nowa „Królowa życia”, Julia po ukończeniu liceum postanowiła iść na studia. Przez myśl przeszło jej prawo, jednak ostatecznie wybrała dziennikarstwo. Początkowo uczyła się w Krakowie. Czas studiów był dla Julii przełomowy. Poznała ludzi, którzy wpłynęli na jej życiowe przemyślenia, ale także sama postanowiła zmienić swój wygląd i odejść od bycia szarą myszką.

Julia, nowa "Królowa życia" - czym się interesuje?

Największą pasją w życiu Julii od zawsze była motoryzacja. Większość wolnego czasu spędzała na torach wyścigowych, dlatego, że po pierwsze kochała adrenalinę i właśnie rajdy zawsze jej tego dostarczały, po drugie kochała sportowe auta. Projektuje także trumny. W kręgu jej zainteresowań poza projektowaniem, jest również moda, muzyka, projektowanie wnętrz i dążenie do stania się kobietą, jaką sobie wymarzyła.

Co na co dzień robi Julia von Stein?

W ostateczności została projektantką trumien. „Z branżą funeralną jestem związana od urodzenia. Dziesiątki razy byłam świadkiem przyjmowania rodziny pogrążonej w żałobie, np. po śmierci ojca. Rodzina podjeżdża najnowszym Mercedesem klasy S albo Rolls-Royce’m zmarłego…, i jaką wybierają trumnę? Taką jak każdy. Najzwyklejszą, jałową, bez żadnego wyrazu a przecież trumna i ostatnia droga zmarłego do grobu mogłaby odzwierciedlać jego życie, pasje czy status społeczny. Skoro jeździł RR, to spał na lepszym łóżku i materacu niż pracownik magazynu. To dlaczego ma być pochowany w takiej samej trumnie na wieczny spoczynek?”.
Królowe życia, Julia von Stein

Jak wolny czas spędza nowa "Królowa życia" - Julia?

Wolny czas Julia kocha spędzać ze swoim przyjacielem. Dlaczego? Bo kocha się śmiać. Czas spędzony z nim określa jako najlepszy scenariusz komedii. Odkąd spędzają ze sobą czas, to nieustannie się uśmiecha. Chodzimy po kawiarniach, na zakupy. Lubi też wyjazdy zagraniczne. Na większość z nich jeździ z Tatą.

Jakie są ulubione marki modowe Julii?

Tak naprawdę nie ma ulubionej marki. Zawsze kupuje to, co w danej chwili się jej podoba. Zakochana jest na pewno w polskich i niszowych projektantach. Często też zaprzyjaźniona krawcowa szyje jej ubrania wedle własnych projektów. Uzależniona jest od dopasowywania ubrań pod swoją sylwetkę, dlatego bardzo często zawozi tony nowych ubrań do krawcowej.