„Kanapowczynie” ze Śląska zawalczą o swoje zdrowie! Emisja od 12 września w TTV

Kanapowczynie
Kanapowczynie
W piątym sezonie programu po raz pierwszy poznamy Kanapowczynie! Pięć odważnych kobiet ze Śląska stoczy zaciekłą walkę z niezdrowymi przyzwyczajeniami i spróbuje zrzucić z siebie balast nadprogramowych kilogramów. Jak poradzą sobie z wyzwaniami, jakie postawi przed nimi dieta, ćwiczenia i trener, Krzysztof Ferenc? Seria zadebiutuje na antenie TTV już 12 września, odcinki będą emitowane w każdy wtorek o godz. 22:00. 

Tym razem, po raz pierwszy w historii programu, z szansy spróbują skorzystać panie ze Śląska! Jak taksówkarka, właścicielka salonu fryzjerskiego, sekretarka z komisariatu, opiekunka w żłobku i sprzedawczyni na targu podejdą do wyzwania jakim jest udział w programie? Na zmianę swoich nawyków będą miały kilka miesięcy. Ile osiągną, zależy od nich samych. Wsparcie i motywacja trenera, ścisła dieta, ćwiczenia oraz opieka lekarska – tyle gwarantuje im udział w programie, ale czy to wystarczy, by osiągnąć wyznaczony cel? Która z nich zaczyna dzień od pełnowymiarowego obiadu? Która potrafiła zjeść 12 pączków, a która z obawy przed strąceniem towarów do sklepowych alejek wchodzi bokiem? I jak uda im się pogodzić wielką życiową rewolucję z opieką nad dziećmi i obowiązkami zawodowymi? Jedno jest pewne - taryfy ulgowej nie będzie! Na drodze, którą obrały pot i łzy są gwarantowane!

Seria zadebiutuje na antenie TTV 12 września. Odcinki będą emitowane w każdy wtorek o godz. 22:00. Cykl produkuje Mass Koncept. 

podziel się:

Pozostałe wiadomości