Ruszyły zdjęcia do 3. sezonu "99 gra o wszystko. VIP"! Znane twarze TTV i ich drugie połówki rywalizować będą o zwycięstwo

99 gra o wszystko
99 gra o wszystko

W Krakowie ruszyły zdjęcia do 3. sezonu „99 – Gra o wszystko. VIP” Tym razem bohaterowie programów TTV będą konkurować ze swoimi sympatiami, które dołączyły do programu. Seria na antenie pojawi się wiosną 2023 roku.

Trzecia edycja w nowym składzie

Nowością nadchodzącej serii będzie zaproszenie do programu nie tylko osób znanych z anteny TTV. W zadaniach, w których liczyć się będzie spryt, sprawność i odrobina szczęścia, wezmą udział również ich najbliżsi. Czy będą się wspierać podczas rozgrywanych konkurencji czy zwycięży jednak chęć wygranej? Wszyscy mają takie same szanse, jednak ci, którzy najgorzej poradzą sobie z zadaniami, zakończą przygodę w programie. Komu uda się uniknąć ostatniego miejsca i awansować do finału? Wśród uczestników znajdą się m.in. Dominik Abus, Agnieszka Kotońska, Krzysztof Radzikowski, Mateusz Borkowski, Krzysztof Ferenc, Iza Macudzińska-Borowiak, Anna Renusz, Mariusz Kozak oraz Iza Zeiske.

Format hitem TTV

Zarówno pierwsza jak i druga edycja polskiej wersji „99 – Gra o wszystko. VIP” okazały się prawdziwymi hitami stacji, osiągając zdecydowanie lepsze wyniki niż średnia oglądalność anteny. Trzecia seria liczyć będzie 6 odcinków i zadebiutuje na antenie TTV wiosną przyszłego roku. Za jej produkcję odpowiada GPlus Production.

Zobacz także:

99 gra o wszystko: Instruktor Kmiecik na straży przepychania aut! :)

podziel się:

Pozostałe wiadomości