O nas

TTV
TTV

TTV to telewizja, w której rzeczywistość zaskakuje!

TTV to dynamicznie rozwijająca się telewizja, która od ponad ośmiu lat obecna jest na polskim rynku. Konsekwentna polityka programowa jest doceniania przez widzów i sprawia, że TTV z sezonu na sezon bije kolejne rekordy oglądalności. Stacja ma swój niepodrabialny charakter i nie boi się eksperymentować. W swoich programach TTV prezentuje rzeczywistość, której bohaterami są zarówno charyzmatyczne osobowości, jak i zwykli ludzie w codziennych i niecodziennych sytuacjach.

Wśród najchętniej oglądanych propozycji stacji znajdują się takie produkcje jak: „Królowe życia”, „Gogglebox. Przed telewizorem”, „Damy i wieśniaczki”, „Kossakowski. Wtajemniczenie”, „Usterka”, „Rinke. Za zamkniętymi drzwiami”, „O tym się nie mówi” oraz serwis informacyjny „Express”.

Stacja dystrybuowana jest przez pierwszy multipleks (MUX-1) w ramach naziemnej telewizji cyfrowej. Dostępna jest również w największych telewizjach kablowych (m.in. VECTRA, UPC, INEA) i w telewizji satelitarnej (na wszystkich platformach cyfrowych).

podziel się:

Pozostałe wiadomości