"Ostre cięcie": Niezadowolona klientka chce wyjść z salonu!

Ostre cięcie
"Ostre cięcie": Niezadowolona klientka chce wyjść z salonu!

Kolejna odsłona programu "Ostre Cięcie" przyniesie dużo emocji! Andrzej i Tomek wyruszają do Liniewa - miejscowości, która liczy tylko 5 tysięcy mieszkańców, w której znajduje się tylko jeden zakład fryzjerski prowadzony przez Ilonę.

Ilona swój salon otworzyła dzięki dużemu wsparciu rodziny. To oni podarowali jej pieniądze w prezencie ślubnym, dzięki którym mogła spełnić swoje marzenie o swoim własnym biznesie fryzjerskim. Dziś Ilona zatrudnia w nim swoją koleżankę Anię, dla której praca w salonie jest odskocznią od jej codziennych, prywatnych problemów. Czy jedyny zakład fryzjerski w Liniewie ma szanse stanąć na nogi i przyciągnąć mieszkańców do siebie? Czy Ilona potrafi dobrze wykorzystać prezent jaki dostała od rodziny? To właśnie będą sprawdzali nasi eksperci od fryzjerstwa- duet Wierzbicki i Szmidt.

Żeby zmobilizować dziewczyny do ciężkiej pracy Andrzej i Tomek wymyślili zadanie, które pozwoli dziewczynom rozwinąć swoje skrzydła. Wydawać by się mogło, że w starszych paniach, które w większości zamieszkują Gminę Liniewo energii brak. Nic bardziej mylnego! To właśnie te kobiety mają stać się wielką inspiracją dla Ilony i Ani. Czy to spotkanie okaże się owocne?

Szkolenie fryzjerskie ma być tylko początkiem drogi do sukcesu, który być może czeka Iloną i Anię. Czy będą potrafiły z niego skorzystać? Czy wielki egzamin z udziałem gościa specjalnego, czyli Marii Niklińskiej - piosenkarki, aktorki filmowej i teatralnej zakończy się rekomendacją?

Premiera "Ostrego cięcia" w środę o godz. 22:30 w TTV.

Kolejna odsłona programu Ostre Cięcie przyniesie dużo emocji! Andrzej i Tomek wyruszają do Liniewa- miejscowości, która liczy tylko 5 tysięcy mieszkańców, i w której znajduje się tylko jeden zakład fryzjerski prowadzony przez Ilonę. Ilona swój zakład otworzyła dzięki dużemu wsparciu rodziny. To oni podarowali jej pieniądze w prezencie ślubnym, dzięki którym mogła spełnić swoje marzenie o swoim własnym biznesie fryzjerskim. Dziś Ilona zatrudnia w nim swoją koleżankę Anię, dla której praca w salonie jest odskocznią od jej codziennych, prywatnych problemów. Czy jedyny zakład fryzjerski w Liniewie ma szanse stanąć na nogi i przyciągnąć mieszkańców do siebie? Czy Ilona potrafi dobrze wykorzystać prezent jaki dostała od rodziny? To właśnie będą sprawdzali nasi eksperci od fryzjerstwa- duet Wierzbicki i Szmidt. Żeby zmobilizować dziewczyny do ciężkiej pracy [1] [2] [3] [4] Andrzej i Tomek wymyślili zadanie, które pozwoli dziewczynom rozwinąć swoje skrzydła. Wydawać by się mogło, że w starszych paniach, które w większości zamieszkują Gminę Liniewo energii brak. Nic bardziej mylnego! To właśnie te kobiety mają stać się wielką inspiracją dla Ilony i Ani. Czy to spotkanie okaże się owocne? Szkolenie fryzjerskie ma być tylko początkiem drogi do sukcesu, który być może czeka Iloną i Anię. Czy będą potrafiły z niego skorzystać? Czy wielki egzamin z udziałem gościa specjalnego, czyli Marii Niklińskiej- piosenkarki, aktorki filmowej i teatralnej zakończy się rekomendacją? [5]

podziel się:

Pozostałe wiadomości