TTV ma propozycję dla oszczędnych - nowy program "Patent na kasę"

Patent na kasę, prasowanie włosów
Patent na kasę, prasowanie włosów

Bohaterowie nowego programu TTV „Patent na kasę” są sprytni, zaradni, przedsiębiorczy i potrafią zaoszczędzić pieniądze tam, gdzie inni bezmyślnie je trwonią. Teraz ich sposoby na oszczędzanie pozna cała Polska.

Wszyscy lubimy pieniądze, ale nie zawsze wiemy, jak je zaoszczędzić i utrzymać w portfelu. Jak wynika z badań 15 mln Polaków nie ma żadnych oszczędności. „Patent na kasę” to program, dzięki któremu widzowie poznają sposoby na zmniejszenie kosztów życia.

Jak wiadomo, najlepszym sposobem na zarobienie pieniędzy jest ich niewydawanie. Dlatego pokażemy najsprytniejsze, najbardziej szalone i porażająco skuteczne sposoby na to, jak zatrzymać gotówkę przy sobie i płacić niższe rachunki. Zaprezentujemy patenty z życia wzięte, jak zrobić wrażenie na pierwszej randce w restauracji nie wydając złotówki. Dowiemy się, ile można zaoszczędzić na stacji benzynowej, a nawet jak tam zarobić parę złotych! Zdradzimy sposób na bycie modną bez wydawania grosza.„Patent na kasę” to niecodzienny przewodnik po współczesnych sposobach na oszczędzanie.

Premiera "Patentu na kasę" 26 lutego o godz. 20:00

Nowe odcinki w każdy wtorek, środę i czwartek o godz. 20:00

Powtórki:

Środa godz. 9:05

Sobota godz. 14:05

Niedziela godz. 17:05

podziel się:

Pozostałe wiadomości