"Studio TTV" wraca na antenę!

Premiera już 17 lutego!

Już 17 lutego startuje nowy sezon "Studia TTV"! A wraz z nim nowe tematy, nowi goście i... nowe studio! Bez zmian pozostaje jedynie prowadzący, Roman Czejarek! Ale chyba nikt nie ma wątpliwości, że to słuszne rozwiązanie!
W premierowym programie Zbigniew Wodecki, Marcin Prokop oraz Ania Głogowska będą kłamać jak z nut, a także niszczyć wszystko, czego szczerze nienawidzą.
Goście będą opowiadać o niesamowitych historiach ze swojego życia. Które z nich okażą się prawdziwe, a które fałszywe? Tego dowiecie się w części programu pt. "Prawda czy fałsz".
Ale już dzisiaj sami możecie spróbować odgadnąć, która z opowiadanych przez naszych gości jest prawdziwa. Przeczytajcie historie Anny Głogowskiej, Zbigniewa Wodeckiego i Marcina Prokopa!
Anna Głogowska pobiła mężczyznę w kinie! Wodecki w cyrku! Włożył głowę do paszczy lwa! Marcin Prokop znieczulał się rosyjskim spirytusem i sprzedawał kulki z chleba?
Do zobaczenia 17 lutego o godzinie 16:15 w "Studiu TTV"!
Powtórki: poniedziałek 11:40, środa 14:00, czwartek 8:40, sobota 10:30
Kontakt e-mail: studio@ttv.pl
Do "Studia TTV" zapraszamy gwiazdy, znane autorytety, komentatorów życia publicznego, autorów kontrowersyjnych wypowiedzi, sportowców itp. W ubiegłym sezonie w programie wzięło udział blisko stu gości – przedstawiciele świata sztuki, kultury, mediów oraz polityki m.in.: premier Józef Oleksy, Katarzyna Dowbor, Rafał Ziemkiewicz, Tomasz Jacyków, Maciej Stuhr, Jacek Żakowski, Marcin Bosak, Krystyna Mazurówna, Natalia Siwiec, Mariusz Czerkawski, Odeta Moro Figurska, Joanna Liszowska, Ewa Kasprzyk, Grażyna Wolszczak, Tymon Tymański, Artur Barciś, Tadeusz Cymański, Michał Ogórek, Weronika Rosati i wiele innych osób.
Wachlarz tematyczny w "Studio TTV" jest bardzo szeroki. Będziemy rozmawiać o wydarzeniach m.in. z zakresu kultury, spraw społecznych i show-biznesu. Ponieważ jest to program weekendowy, postaramy się, aby atmosfera w studiu była na tak zwanym luzie. Ale nie boimy się mocnych opinii oraz ciętej riposty.