TTV w Kutnie

TTV w Kutnie
TTV w Kutnie

Dziennikarze telewizji TTV aktywnie włączają się w życie lokalnych społeczności, starają się być wszędzie tam, gdzie potrzebna jest dziennikarska interwencja. Wizyta T-Bus w Twoim mieście to szansa, by powiedzieć o swoich problemach. Może czujesz się bezradny w walce z urzędnikami? Z sądami? Masz konflikt z uciążliwym sąsiadem? TTV nie boi się mówić o historiach „zwykłych” ludzi! Studio T-Bus i reporterzy TTV są po to, by słuchać i pomagać.

„TTV Tour” w dniach 30.03 - 1.04 pojawił się w centralnych punktach Płocka, Kutna i Piotrkowa Trybunalskiego, ekipa stworzyła specjalne miasteczko z licznymi atrakcjami dla wszystkich przybyłych gości, którzy przy okazji mogli zobaczyć, jak wygląda praca reporterów w mobilnej redakcji T-Bus.

Każdy mógł zapoznać się z ofertą programową telewizji, podzielić się swoimi uwagami, wziąć udział w sondzie w mobilnym Studiu T-Bus, przejść kurs pierwszej pomocy oraz spróbować swoich sił w licznych zabawach i konkursach. Były też tandemy TTV i fotokabina, gdzie każdy mógł sobie zrobić pamiątkowe zdjęcia. Organizatorzy zadbali również o najmłodszych, wśród propozycji było malowanie kolorowych buziek i konkurs plastyczny.

TTV Tour już niedługo zawita do Twojego miasta!

Zobacz jak było w Kutnie!

TTV w Kutnie

TTV Tour Kutno
TTV Tour - Kutno
TTV Tour - Kutno
TTV Tour - Kutno
TTV Tour - Kutno
+2
Zobacz galerię

TTV Tour Kutno

podziel się:

Pozostałe wiadomości