Wielka premiera "Zamiany żon"!

Zamiana Żon
Zamiana Żon

Aneta i Marcin zwany "Pyciem" to bezdzietne z wyboru małżeństwo zapalonych kulturystów, którzy nawet ślub wzięli na siłowni. Sport kochają tak bardzo, że poza nim miłości wystarcza im już tylko dla siebie i dwóch miniaturowych szpiców. Ich życiem rządzi żelazna, sportowa dyscyplina, ale Anetka i Pycio wiedzą, że sukces wymaga wyrzeczeń. W lodówce pary nie znajdziemy pieczywa, masła czy ziemniaków, a jeśli mają ochotę na coś słodkiego, sięgają po lody proteinowe z kalafiora lub orzechy. Są dla siebie najlepszymi przyjaciółmi, kochankami i bratnimi duszami. Do szczęścia nie potrzeba już nikogo więcej.

Kasia i Janusz hołdują bezstresowemu wychowaniu i luźnemu podejściu do życia. Główna zasada - ma być lekko i przyjemnie - zbytni rygor i dyscyplina nikomu nie służą. Przyjemne ma więc być także jedzenie. Małżeństwo nie zna słowa "dieta", a liczenie kalorii uważa za fanaberię. Ma być smacznie jak u mamy! Sensem życia Kasi i Janusza są dwie córeczki - Julia i Emilia. Nie wyobrażają sobie szczęścia bez uścisku małych rączek i całe życie podporządkowują dziewczynkom.

Nie ma wątpliwości, że te rodziny są z kompletnie różnych światów. Czy bezrobotna mama zasmakuje w koktajlach oczyszczających i życiu toczącym się zgodnie z rytmem treningów i diet? Jak bezdzietne małżeństwo poradzi sobie z odpowiedzialnością wynikającą z bycia rodzicem?

Premiera "Zamiany Żon" w piątek o godz. 22:00 w TTV.

Powtórki:

Sobota, godz. 21:00Niedziela, godz. 16:05Wtorek, godz. 22:45

podziel się:

Pozostałe wiadomości