To już koniec szkoły. Czas na egzamin! Co wydarzy się w finałowym odcinku sezonu "Back to school"?

L1004657
To już koniec szkoły. Czas na egzamin! Co wydarzy się w finałowym odcinku sezonu "Back to school"?
To już koniec szkolnej przygody. Uczestnicy, a tak naprawdę uczniowie z "Back to school. Prawdziwy egzamin" powoli opuszczają szkolne mury. Zżyli się ze swoimi kolegami i koleżankami z ławek, a nawet z nauczycielami. Czas na ostateczny egzamin! Oglądajcie już w niedzielę, 12 maja o 16:05 w TTV!

Ostatni dzwonek w "Back to school. Prawdziwy egzamin" zadzwoni już w niedzielę, 12 maja o 16:05. Uczestnicy projektu wezmą udział w lekcji WDŻWR, a potem przygotują się do ostatecznego egzaminu. Kto do niego nie przystąpi, a kto napisze go najlepiej? Sprawdźcie to koniecznie. Takiej szkoły dawno nie widzieliście!

"Back to school. Prawdziwy egzamin" - co wydarzy się w 8. odcinku?

To już finałowy odcinek „Back to school. Prawdziwy egzamin”. Ostatniego dnia zajęć naszych dorosłych czeka lekcja wychowania do życia w rodzinie (WDŻwR), która stanie się pretekstem do rozmowy o miłości i bardzo intymnych sprawach. Po zakończeniu szkoły rodzice wrócą do internatu, by po raz ostatni zasiąść do nauki – tym razem jednak, zamiast odrabiania lekcji czeka ich przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty, sprawdzającego, ile zapamiętali z lekcji. Wreszcie następnego dnia cała klasa zamelduje się w szkole, by stawić czoła testowi wiedzy. Komu uda się opanować nerwy, a kto nie poradzi sobie ze stresem? No i czy wszyscy uczniowie zdadzą test?

Back to school. Prawdziwy egzamin
Back to school. Prawdziwy egzamin

"Back to school. Prawdziwy egzamin" - o czym jest program?

“Back to school. Prawdziwy egzamin” to program stanowiący połącznie reality show i eksperymentu społecznego, w którym grupa dorosłych będących rodzicami, wróci do szkoły, by znów stać się uczniami. Zamknięci w placówce z internatem uczestnicy przez 2 tygodnie będą mierzyć się z przedmiotami obecnymi w podstawie programowej: od polskiego, przez matematykę, aż po fizykę i chemię.

Lekcje prowadzone będą przez prawdziwych nauczycieli: pedagogów z doświadczeniem pracy z dziećmi, pasjonatów swoich przedmiotów, stosującymi różne metody nauczania.

Kto poradzi sobie ze szkolnym rygorem? Komu uda się przezwyciężyć traumy dotyczące nauki? No i kto zrozumie z czym tak naprawdę mierzą się jego dzieci i co czeka je w polskiej szkol

Back to school. Prawdziwy egzamin
Back to school. Prawdziwy egzamin

Zobacz także:

Autor: Paulina Kunkowska

podziel się:

Pozostałe wiadomości