Back to school: Pora na wyniki egzaminu. Kto napisał go najlepiej?

L1005680
Back to school: Pora na wyniki egzaminu. Kto napisał go najlepiej?
Uczestnicy programu "Back to school. Prawdziwy egzamin" otrzymali wyniki testu, który napisali na koniec szkoły. Zmierzyli się z arkuszem egzaminu ósmoklasisty. Kto otrzymał najwyższy wynik w klasie?

Wśród uczestników "Back to school. Prawdziwy egzamin" znajdowali się: się Michał Koterski, Barbara Cichocka – Mruk (@tatypiara), Dominik Abus, Agnieszka Kotońska, Michał Będźmirowski (@modny_tata), Kamil Dudek, Maciej Liziniewicz, Davina Reeves Ciara, Karolina Kuczyńska czy Katarzyna Gąsienica.

Nie wszyscy podeszli do egzaminu. Jako jedyny wyłamał się Michał Będźmirowski. Reszta przystąpiła do testu wiedzy. Stresu nie brakowało, ale uczniowie pokonali wszelkie trudności i stawili czoło arkuszowi egzaminu ósmoklasisty. Wyniki zaskoczyły wszystkich. Każdy zdał na ponad 30&, a najlepsza okazała się Kasia Gąsienica, która zdobyła 78% punktów. Gratulujemy wszystkim!

Back to school. Prawdziwy egzamin
Back to school. Prawdziwy egzamin

"Back to school. Prawdziwy egzamin" - co wydarzy się w 8. odcinku?

To już finałowy odcinek „Back to school. Prawdziwy egzamin”. Ostatniego dnia zajęć naszych dorosłych czeka lekcja wychowania do życia w rodzinie (WDŻwR), która stanie się pretekstem do rozmowy o miłości i bardzo intymnych sprawach. Po zakończeniu szkoły rodzice wrócą do internatu, by po raz ostatni zasiąść do nauki – tym razem jednak, zamiast odrabiania lekcji czeka ich przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty, sprawdzającego, ile zapamiętali z lekcji. Wreszcie następnego dnia cała klasa zamelduje się w szkole, by stawić czoła testowi wiedzy. Komu uda się opanować nerwy, a kto nie poradzi sobie ze stresem? No i czy wszyscy uczniowie zdadzą test?

Back to school. Prawdziwy egzamin
Back to school. Prawdziwy egzamin

"Back to school. Prawdziwy egzamin" - o czym jest program?

“Back to school. Prawdziwy egzamin” to program stanowiący połącznie reality show i eksperymentu społecznego, w którym grupa dorosłych będących rodzicami, wróci do szkoły, by znów stać się uczniami. Zamknięci w placówce z internatem uczestnicy przez 2 tygodnie będą mierzyć się z przedmiotami obecnymi w podstawie programowej: od polskiego, przez matematykę, aż po fizykę i chemię.

Lekcje prowadzone będą przez prawdziwych nauczycieli: pedagogów z doświadczeniem pracy z dziećmi, pasjonatów swoich przedmiotów, stosującymi różne metody nauczania.

Kto poradzi sobie ze szkolnym rygorem? Komu uda się przezwyciężyć traumy dotyczące nauki? No i kto zrozumie z czym tak naprawdę mierzą się jego dzieci i co czeka je w polskiej szkol

Back to school. Prawdziwy egzamin
Back to school. Prawdziwy egzamin

Zobacz także:

Autor: Paulina Kunkowska

podziel się:

Pozostałe wiadomości