Żegnaj, szkoło! Zobacz najlepsze momenty z finałowego odcinka 1. sezonu "Back to school. Prawdziwy egzamin"

L1005720
Żegnaj, szkoło! Zobacz najlepsze momenty z finałowego odcinka 1. sezonu "Back to school. Prawdziwy egzamin"
Ostatni dzień w szkole i egzamin. Takich emocji uczestnicy "Back to school. Prawdziwy egzamin" nie mieli dawno. Jak wyglądał ostatni odcinek 1. sezonu programu? Zobaczcie najlepsze momenty w materiale wideo.

Ekipa z 1. sezonu "Back to school. Prawdziwy egzamin" opuściła już szkolne mury. Zakończyli swoją podróż przez różne przedmioty, pisząc test z wiedzy. Komu poszło to najlepiej? Jakie panowały emocje? Zebraliśmy najlepsze momenty z ostatniego odcinka sezonu programu. Powtórka już w środę, 15 maja o 22:00 w TTV!

"Back to school. Prawdziwy egzamin" - co dzieje się w 8. odcinku programu?

To już finałowy odcinek „Back to school. Prawdziwy egzamin”. Ostatniego dnia zajęć naszych dorosłych czeka lekcja wychowania do życia w rodzinie (WDŻwR), która stanie się pretekstem do rozmowy o miłości i bardzo intymnych sprawach. Po zakończeniu szkoły rodzice wrócą do internatu, by po raz ostatni zasiąść do nauki – tym razem jednak, zamiast odrabiania lekcji czeka ich przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty, sprawdzającego, ile zapamiętali z lekcji. Wreszcie następnego dnia cała klasa zamelduje się w szkole, by stawić czoła testowi wiedzy. Komu uda się opanować nerwy, a kto nie poradzi sobie ze stresem? No i czy wszyscy uczniowie zdadzą test?

Back to school
Back to school

"Back to school. Prawdziwy egzamin" - kto wziął udział w 1. sezonie programu?

Wśród uczestników "Back to school. Prawdziwy egzamin" znajdowali się: się Michał Koterski, Barbara Cichocka – Mruk (@tatypiara), Dominik Abus, Agnieszka Kotońska, Michał Będźmirowski (@modny_tata), Kamil Dudek, Maciej Liziniewicz, Davina Reeves Ciara, Karolina Kuczyńska czy Katarzyna Gąsienica.

Zobacz także:

Autor: Paulina Kunkowska

podziel się:

Pozostałe wiadomości