Caroline Derpienski w 1. odcinku nowego sezonu "Kuby Wojewódzkiego", a już 4 października w "Damach i wieśniaczkach"!

15042565_kuba-wojewodzki-sezon-20-odcinek-1-caroline-derpienski-marcin-hakiel_ORIGINAL
Kuba Wojewódzki: Caroline Derpienski o "Damach i wieśniaczkach" w TTV
Caroline Derpienski i Marcin Hakiel będą gośćmi premierowego odcinka "Kuby Wojewódzkiego"
Caroline Derpienski
Caroline Derpienski

Kuba Wojewódzki dopiero co ogłosił na swoim Instagramie gości pierwszego odcinka jesiennego sezonu, a w sieci już zawrzało. Fani są w szoku, że w pierwszym odcinku na kanapie zasiądzie Caroline Derpienski, osobowość internetowa, modelka i fotomodelka, która zasłynęła kontrowersyjnymi wywiadami. Obok Caroline wywiadu udzieli Marcin Hakiel, tancerz.

Wtorkowe wieczory ponownie będą należeć do najpopularniejszego showmana w naszym kraju. „Kuba Wojewódzki” to już marka sama w sobie, która na dobre zapisała się w historii polskiej telewizji.

230905_KW_34_odc_1_tc01
Kuba Wojewódzki PRZED EMISJĄ W TV: "Wyglądasz bardzo dollarsowo!"

„Kuba Wojewódzki” – opis programu Kuba Wojewódzki i jego autorski program to bez wątpienia gwóźdź każdej oferty programowej TVN. Od kilku sezonów wtorkowy wieczór to czas, kiedy on rozdaje karty. Nie inaczej będzie i tym razem. Wzbudzający największe kontrowersje dziennikarz w Polsce powraca uzbrojony w to, co w nim najlepsze – ostry jak brzytwa język i wyjątkowe poczucie humoru, które rozbroją prawie każdego. Tradycyjnie wśród śmiałków, którzy zasiądą na kanapie gospodarza, nie zabraknie idoli masowej widowni – gwiazd estrady, sceny, ekranu, sportu oraz celebrytów. Czy są gotowi na starcie z Goliatem telewizji? Kto z nich wyjdzie z tarczą, a kto na tarczy?

Ale to nie koniec newsów! Caroline Derpienski pojawi się w środę 4 października o 22:00 w TTV w „Damach i wieśniaczkach”!

podziel się:

Pozostałe wiadomości