Ciężarówką przez Stany: Na co należy uważać, kupując dom w USA? Dawid Andres daje wskazówki!

stany
Ciężarówką przez Stany: Na co należy uważać, kupując dom w USA? Dawid Andres daje wskazówki!
Dawid Andres podróżuje "Ciężarówką przez Stany". Dzięki temu możecie poznać USA z zupełnie innej strony. Tym razem kierowca ciężarówki opowiedział, na co trzeba zwrócić uwagę, kiedy chce się kupić dom w USA. Zobaczcie materiał wideo!

Osoby, które pragną mieć swoją posiadłość na terenie Stanów Zjednoczonych powinny przestrzegać kilku ważnych zasad. Wspomina o nich Dawid Andres w 3. odcinku 4. sezonu programu "Ciężarówką przez Stany". Zobaczcie materiał wideo. Tam znajdziecie więcej wskazówek od Dawida.

"Ciężarówką przez Stany" - co wydarzy się w 3. odcinku 4. sezonu programu?

Dawid dotrze do nieodwiedzonej wcześniej przez siebie części stanu Nebraska. Później wyruszy po ładunek do Kansas City. Kolejna trasa podróżnika będzie niezwykle długa, a jej meta wypadnie w Miami na Florydzie. Po drodze Andres zawita do regionu Ozark. Przypadkowo trafi także na lokalne wyścigi dirt racing w Missouri.

"Ciężarówką przez Stany" - o czym jest program?

Dawid Andres ponownie zasiądzie za kierownicą ciężarówki i już po raz kolejny ruszy na drogi Stanów Zjednoczonych. Podróżnik nie odwiedził dotąd jeszcze dwóch spośród 49 kontynentalnych stanów USA - Nebraski i Vermontu. Nadszedł czas, by to zmienić. Zwiedzanie jak zwykle połączy z pracą w firmie transportowej. Dawid zabierze widzów do centrum Chicago, miasta Omaha w Nebrasce, a także przejedzie się Krainą Ozark przez południowe stany: Arkansas, Missisipi, Alabamę oraz Georgię i dotrze na Florydę do samego Miami. Na koniec zawita w Waszyngtonie i Nowym Jorku, by ostatecznie dojechać do 49 stanu - malowniczego Vermontu.

Zobacz także:

Autor: Paulina Kunkowska

podziel się:

Pozostałe wiadomości