Spędźcie święta z TTV! Sprawdźcie, co dla Was przygotowaliśmy

Święta Wielkanocne zbliżają się wielkimi krokami. Zachęcamy do spędzenia ich z TTV! Jakie programy obejrzycie w wielkanocny czas? Sprawdźcie koniecznie!

Co obejrzeć w Wielką Sobotę w TTV?

 • "99 gra o wszystko" - odcinek 5. o 22:00

  W sobotę 30 marca polecamy premierowy odcinek "99 gra o wszystko", jak zawsze o 22:00! Co wydarzy się w 5. odcinku? Po pokonaniu ponad połowy uczestników, zawodnicy dotarli do piątego odcinka gry. Teraz będzie im potrzebna gorąca krew. Ich zadaniem będzie rozpuszczenie kostki lodu jedynie za pomocą własnych ciał, a w środku tej kostki znajduje się czerwony nos klauna, który muszą założyć najszybciej jak to możliwe. Ostatni uczestnik, który nie zdobędzie nosa, zostanie zmuszony opuścić grę.

  W kolejnej konkurencji zostało już tylko 20 dzielnych uczestników, więc teraz pora na trochę zabawy w parze! Zostaną poproszeni o wybranie sobie partnera do niecodziennego wyzwania - klasycznego wyścigu jeździeckiego po torze, ale z lekką zmianą... Muszą być przebrani za konie! Siodła gotowe, dzwonki na szyjach - czas ruszyć do boju! Ale uwaga, uwaga! Najwolniejszy konik na torze będzie musiał stawić czoła wyzwaniu "być albo nie być". To będzie widowisko!

  Teraz nadszedł czas na rozkręcenie szarych komórek! Uczestnicy wezmą udział w ekscytującej grze z anagramami. Z dwóch losowych słów będą musieli przestawić litery, aby ułożyć imię i nazwisko. Będą mieli tylko pół minuty na to zadanie, ale nie ma co się martwić - po dziesięciu sekundach pojawi się podpowiedź! Osoba, która pierwsza zgadnie, musi szybko nacisnąć przycisk i udzielić odpowiedzi.

  Uczestnicy zostaną zaproszeni do odrobinę dziecięcej zabawy! Zadanie będzie polegało na strzelaniu sobie z procy. Każdy z uczestników będzie musiał trafić piłką w środek tarczy, ale uwaga! Będą to robić... za pomocą nóg! Osoba, która okaże się najgorszym strzelcem i chybi najbardziej, niestety będzie zmuszona opuścić grę.

  W ostatniej konkurencji 5. odcinka odcinka uczestnicy zostaną poddani próbie ich zdolności kulinarnych. Ich zadaniem będzie usmażenie jak największej liczby całych, okrągłych naleśników w ciągu 12 minut. Osoba, która usmaży najmniej naleśników, niestety odpada z gry. Dodatkowo, będą mieli 2 minuty na wybór składników ze spiżarni, więc niech kucharze szybko się zabierają do pracy!

  99 gra o wszystko. VIP
  99 gra o wszystko. VIP

  Co obejrzeć w Niedzielę Wielkanocną w TTV?

  • "Back to school. Prawdziwy egzamin" - 2. odcinek o 16:05

   W drugim odcinku „Back to school. Prawdziwy egzamin” uczniowie poznają wyniki kartkówki z matematyki. Kto okaże się matematycznym siłaczem, a kogo czeka ogrom pracy? Po naukach ścisłych klasę czeka spora dawka wiedzy z języka polskiego i przeprawa przez gatunki literackie. Będą musieli też odwiedzić bibliotekę i zmierzyć się z ćwiczeniami na lekcji WF-u. Aby nabrać sił, szkolna stołówka zaserwuje im klasyczne danie: mortadelę w panierce! Na koniec dnia dorosłych czeka lekcja angielskiego i spotkanie z niezwykłym nauczycielem tego języka.

   Back to school
   Back to school
   • "Żony Podlasia" - 5. odcinek o 22:00

    Podlaska wieś rządzi się swoimi prawami. Z jednej strony to świat wolny od problemów typowych dla dużego miasta, ale z drugiej podlega prawom przyrody i społeczności, której zasady nie zmieniły się od lat. „Wolność” i „luksus” mają tu inną definicję. W nowym programie TTV widzowie będą mogli śledzić losy Jasi, Aldony, Magdy, Hani i Niny – bohaterek, które żyją według własnych zasad i na przekór temu, co ludzie powiedzą.

    Jasia to szalona wdówka, poszukująca kogoś, z kim mogłaby spędzić resztę życia w myśl zasady, że prawdziwa miłość nie pyta o PESEL. Aldona to samotna wilczyca z milionem pomysłów na minutę, której życie ostatnio rzuca kłody pod nogi. Z kolei w przypadku Magdy, to ona rzuciła wszystko i przyjechała na wieś z wielkiego miasta. Piątka dzieci wcale nie czyni z niej stereotypowej „matki Polki”. Kolejna uczestniczka, Hania pochodzi z wielodzietnej rodziny, ale wybrała życie w pojedynkę. Samodzielnie zarządza dużym gospodarstwem rolnym i opiekuje się rodzicami. Na koniec, Nina, która żyje w szczęśliwym wieloletnim związku bez ślubu. Jest kobietą, która nie boi się wyzwań, ani tego co ludzie powiedzą! Uważa, że na nic w życiu nie jest za późno – prawo jazdy zrobiła mając 62 lata!

    Żony Podlasia, fot
    Żony Podlasia, fot

    Co obejrzeć w Poniedziałek Wielkanocny w TTV?

    • "Zakup w ciemno" - 21. odcinek o 20:00

     Reality show prosto z hal magazynowych wypełnionych towarami od wielkich sieci handlowych oraz produktami ze zwrotów konsumenckich!

     W każdym odcinku kilku doświadczonych handlarzy i nie obawiających się ryzyka sprzedawców konkuruje ze sobą walcząc o zdobycie najbardziej wartościowego towaru. Wszyscy uczestnicy licytują wystawione palety pełne produktów, licząc na prawdziwy strzał w dziesiątkę. Za niewielkie pieniądze mogą trafić na drogie ciuchy, markową elektronikę, ale mogą też spektakularnie przeszarżować. Po wygranej licytacji dowiedzą się, co zawierają zakupione palety i policzą, ile zarobili lub stracili. Czy komuś uda się zarobić fortunę?

     Zakup w ciemno
     Zakup w ciemno
     • "Gogglebox. Przed telewizorem" - 6. odcinek o 22:00

      Niekwestionowany hit TTV od lat cieszący się ogromną popularnością wśród widzów. Przed nami 20. sezon „Gogglebox. Przed telewizorem”!

      Żywe, barwne komentarze i reakcje zwykłych widzów nie przestają śmieszyć. Jedni traktują ten program jako przewodnik po najciekawszych i najważniejszych wydarzeniach w polskiej telewizji, a inni jako sprawdzony sposób na odpoczynek po ciężkim dniu. Warunek jest jeden – ma być szczerze, trafnie i bez owijania w bawełnę!

      20. sezon Gogglebox. Przed telewizorem
      20. sezon Gogglebox. Przed telewizorem

      WESOŁYCH ŚWIĄT WIELKANNOCNYCH!

      Redakcja TTV życzy Wam wspaniałych, spokojnych i najpiękniejszych Świąt Wielkanocnych, pełnych radości, miłości i zadowolenia! Spędźcie je tak, jak tylko chcecie, najlepiej z nami przed telewizorem! Wszystkiego dobrego!

      Wesołych Świąt
      Wesołych Świąt

      Zobacz także:

      Autor: Paulina Kunkowska

      podziel się:

      Pozostałe wiadomości

      Kogo zobaczymy w półfinałach "Mam Talent!"? Oto lista zwycięzców

      Kogo zobaczymy w półfinałach "Mam Talent!"? Oto lista zwycięzców

      Pierwszy utwór nie spodobał się. Po drugim Marcin Prokop wcisnął ZŁOTY PRZYCISK

      Pierwszy utwór nie spodobał się. Po drugim Marcin Prokop wcisnął ZŁOTY PRZYCISK

      "Nie było dubli, nie ma filtrów, nie ma glamu". Małgorzata Rozenek-Majdan i gwiazdy o "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz"

      "Nie było dubli, nie ma filtrów, nie ma glamu". Małgorzata Rozenek-Majdan i gwiazdy o "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz"

      W 6. odcinku "MasterChefa Nastolatki" przeniesiemy się do Włoch i... szkolnej stołówki

      W 6. odcinku "MasterChefa Nastolatki" przeniesiemy się do Włoch i... szkolnej stołówki

      "Nie było dubli, nie ma filtrów, nie ma glamu". Małgorzata Rozenek-Majdan i gwiazdy o "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz"

      "Nie było dubli, nie ma filtrów, nie ma glamu". Małgorzata Rozenek-Majdan i gwiazdy o "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz"

      "MOJE STARE" - poruszający film Nataszy Parzymies tylko w Playerze!

      "MOJE STARE" - poruszający film Nataszy Parzymies tylko w Playerze!

      Ruszają castingi do 13. edycji "MasterChefa"!

      Ruszają castingi do 13. edycji "MasterChefa"!

      Czy Kamil i Zuza z "Na Wspólnej" będą znowu razem? Co czeka rodzinę Hofferów?

      Czy Kamil i Zuza z "Na Wspólnej" będą znowu razem? Co czeka rodzinę Hofferów?

      Zgłoś się na casting do nowego sezonu Top Model!

      Zgłoś się na casting do nowego sezonu Top Model!