Czterdziestka Izy, wyjazd panieński i odwiedziny przyjaciółki. Co działo się w 21. i 22. odcinku "Diabelnie boskich"?

Iza db
Czterdziestka Izy, wyjazd panieński i odwiedziny przyjaciółki. Co działo się w 21. i 22. odcinku "Diabelnie boskich"?
Iza szykuje się na swoją imprezę urodzinową. Właśnie zmienia cyfrę z przodu z 3 na 4. Podczas przygotowań towarzyszą jej mama, Eliza i Patryk. Córka Izy przychodzi z chłopakiem. Jak się okazuje jest bardzo podobny do taty Elizki. Co wydarzyło się w finałowych odcinkach 3 sezonu "Diabelnie boskich"?

Czterdzieste urodziny Izy, to ogromny powód do świętowania. Impreza była niezapomniana. To była wielka feta. Za to Julia zabrała babcię i mamę na wyjazd panieński babci Romy. To trio pokazało, jak powinien wyglądać prawdziwy panieński wyjazd! Laluna odwiedziła Żyletę. Co razem robiły?

"Diabelnie boskie" - co wydarzyło się w 21. odcinku?

Laluna odwiedza pogranicze polsko-czeskie, gdzie jej najlepsza przyjaciółka Żyleta, postanowiła zacząć wszystko od nowa u boku ukochanego. Nowy etap w życiu rozpoczyna też Iza, której trójka z przodu ustępuje miejsca czwórce. Z tej okazji do Poznania zjeżdżają się najbliżsi solenizantki. Tymczasem Julia zabiera babcię i mamę na wieczór panieński do SPA.

"Diabelnie boskie" - co wydarzyło się w 22. odcinku?

Trzy pokolenia kobiet z rodu Steinhoff na jednym wieczorze panieńskim? To musi być udana impreza! Długa i szalona noc szykuje się także w Poznaniu. Na czterdziestkę Izy zjechała śmietanka towarzyska z całego kraju. Trochę gorzej bawi się niestety Karina, co dzieje się u niej i u Elie’go?

Zobacz także:

Autor: Paulina Kunkowska

podziel się:

Pozostałe wiadomości