Sprawdź, co obejrzą bohaterowie "Gogglebox" w finałowym odcinku 20. sezonu!

gogglebox 13
Sprawdź, co obejrzą bohaterowie "Gogglebox" w finałowym odcinku 20. sezonu!
To już ostatni odcinek "Gogglebox" w 20. sezonie. Zobaczycie go już 27 maja o 22:00 w TTV! Na pewno emocji nie zabraknie, a dobry humor pozostanie z Wami na cały tydzień. Co tym razem obejrzą nasi komentatorzy? Sprawdźcie to koniecznie!

Nieubłaganie zbliża się finał 20. sezonu programu "Gogglebox. Przed telewizorem". Nasi komentatorzy przez 14 odcinków raczyli Was dobrym humorem, ciętymi ripostami i tekstami, które zostaną na długo zapamiętane. Co wydarzy się w ostatnim odcinku sezonu? Możemy Wam zagwarantować, że będziecie bawić się świetnie! Do zobaczenia już 27 maja o 22:00 w TTV!

Gogglebox, Nagana, Morus, BigBoy
Gogglebox, Nagana, Morus, BigBoy

Jakie programy ekipa "Gogglebox" skomentuje w 13. odcinku?

Rozpoczniemy z przytupem. Finał "Hotelu Paradise" sprawi, że ekipa "Gogglebox" będzie rzucać epitetami. Dlaczego? W "Sanatorium miłości" również ostateczne przetasowania par i zakończenie turnusu. Kto z kim pozostanie, a kto kogo urazi? Falę komentarzy wywoła również program "Konfrontacje Agaty". Kto będzie za bezstresowym wychowaniem, a kto wolałby trzymać swoje dzieci w karności? Komu nasi bohaterowie kibicowali podczas "68. Finału Konkursu Piosenki Eurowizji"? Dokument "Lombard" przeniesie wszystkich do ciekawych przemyśleń. Na zakończenie spotkanie u "Kuby Wojewódzkiego", jakiego jeszcze nie było. Czy ekipa "Gogglebox" stanęłaby ko w oko z profesorem Bralczykiem?

"Gogglebox" - o czym jest ten program?

Niekwestionowany hit TTV od lat cieszący się ogromną popularnością wśród widzów. Przed nami 20. sezon „Gogglebox. Przed telewizorem”!

Żywe, barwne komentarze i reakcje zwykłych widzów nie przestają śmieszyć. Jedni traktują ten program jako przewodnik po najciekawszych i najważniejszych wydarzeniach w polskiej telewizji, a inni jako sprawdzony sposób na odpoczynek po ciężkim dniu. Warunek jest jeden – ma być szczerze, trafnie i bez owijania w bawełnę!

Zobacz także:

Autor: Paulina Kunkowska

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?
Materiał promocyjny

Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?