W poniedziałki rozśmiesza "Gogglebox. Przed telewizorem"!

240211_TTV_GOGGLE_BOX_1686
W poniedziałki rozśmiesza "Gogglebox. Przed telewizorem"!
Ten program bawi do łez. Kto kiedykolwiek komentował program, oglądając go na własnej kanapie, ten wie o co chodzi. W każdy poniedziałek o 22:00 ekipa "Gogglebox. Przed telewizorem" zapewnia nam dawkę szalonej rozrywki.

Nasi komentatorzy w programie "Gogglebox. Przed telewizorem" starają się zapewnić wam doskonałą rozrywkę w każdy poniedziałek o 22:00. Oglądając różne programy, filmy czy seriale. Zebraliśmy dla Was najzabawniejsze fragmenty z 9. odcinka 20. sezonu "Gogglebox. Przed telewizorem". Sami zobaczcie i weźcie chusteczki do ręki, ponieważ łzy od śmiechu gwarantowane.

Gogglebox, Artur, Agnieszka, Dajan Kotońscy
Gogglebox, Artur, Agnieszka, Dajan Kotońscy

"Gogglebox. Przed telewizorem" - na czym polega ten program?

Niekwestionowany hit TTV od lat cieszący się ogromną popularnością wśród widzów. Przed nami 20. sezon „Gogglebox. Przed telewizorem”! Żywe, barwne komentarze i reakcje zwykłych widzów nie przestają śmieszyć. Jedni traktują ten program jako przewodnik po najciekawszych i najważniejszych wydarzeniach w polskiej telewizji, a inni jako sprawdzony sposób na odpoczynek po ciężkim dniu. Warunek jest jeden – ma być szczerze, trafnie i bez owijania w bawełnę!

240213_googlebox_usiasc_na_kanapie
Z kim na kanapie chcieliby zasiąść bohaterowie "Gogglebox. Przed telewizorem"?

"Gogglebox" - gdzie i kiedy oglądać?

Program "Gogglebox. Przed telewizorem" możecie oglądać w poniedziałki o 22:00 premierowo w TTV oraz w Player.pl

Zobacz także:

Autor: Paulina Kunkowska

podziel się:

Pozostałe wiadomości