Jak Agnieszka z "Kanapowczyń" radzi sobie z pokusami podczas pracy w cukierni? "Pokusy w pracy nie są dla mnie żadnym problemem"

agnieszka
Jak Agnieszka z "Kanapowczyń" radzi sobie w pracy? "Pokusy w pracy nie są dla mnie żadnym problemem"
Agnieszka, to uczestniczka 2. sezonu "Kanapowczyń". Na co dzień pracuje w cukierni, gdzie pokusy na słodycze i mniej zdrowe przekąski są codziennością. Jak w tym momencie radzi sobie z takimi "małymi grzeszkami"? Sprawdźcie, co odpowiedziała.

W 2. sezonie "Kanapowczyń" sprawdzamy, jak mieszkanki Dolnego Śląska, które mają na co dzień do czynienia z branżą gastronomiczną radzą sobie z utratą wagi i walką o zdrowie. Agnieszka pracuje w cukierni. Codziennością dla niej są wypieki, słodkości i inne pokusy, które są bardzo kaloryczne. Jak sobie z tym teraz radzi?

Pokusy w pracy nie są dla mnie żadnym problemem
przyznała Agnieszka
uczestniczka "Kanapowczyń"
Kanapowczynie, Agnieszka
Kanapowczynie, Agnieszka

"Kanapowczynie" - co robi Agnieszka?

Agnieszka mieszka we Wrocławiu, ma 36 lat. Prywatnie jest mamą 6-miesięcznej Łucji i 3-letniego Mikołaja, zawodowo - jest właścicielką cukierni. Kocha wszystko, co słodkie - w ciągu 10 lat przytyła 28 kilogramów – przez co nadal chodzi w dresach ciążowych.

"Kanapowczynie" - na czym polega program?

W drugiej serii "Kanapowczyń" widzowie poznają mieszkanki Dolnego Śląska! Pięć zapracowanych kobiet, które straciły nadzieję na zrzucenie zbędnych kilogramów rozpocznie 6-miesięczną walkę o zdrowie i kompletną zmianę dotychczasowego stylu życia. Pochodzą z różnych miast i są w różnym wieku, ale łączy je jedno. Każda z nich pracuje w miejscu, w którym od rana do nocy musi mierzyć się z pokusami! Przed takim wyzwaniem trener Krzysztof Ferenc stanie po raz pierwszy! Jak wytrwać w diecie, kiedy wszystko dookoła krzyczy "zjedz mnie"? Jak znaleźć czas na ugotowanie zdrowych posiłków, skoro do przyrządzenia jest kilkadziesiąt potraw dla gości? No i jak pogodzić to wszystko z byciem żoną i matką? Jedno jest pewne - łatwo nie będzie!

Zobacz także:

Autor: Paulina Kunkowska

Reporter: Beata Gajdzik

podziel się:

Pozostałe wiadomości