Sprawdź, ile kilogramów zrzuciły "Kanapowczynie" z Dolnego Śląska!

Paulina, Aneta, Alicja, Agnieszka i Kasia, to "Kanapowczynie" z Dolnego Śląska, które pod okiem Krzysztofa Ferenca i wielu specjalistów postanowiły zawalczyć o swoje zdrowie. Każda z nich zrobiła ogromne postępy. Ile kilogramów zrzuciły?

Razem schudły prawie 128 kilogramów. Dziewczyny z Dolnego Śląska postanowiły zawalczyć o swoje zdrowie. Zmieniły podejście do życia, diety, zmieniły swoją mentalność. Ich bliscy również bardzo im kibicowali. Paulina, Aneta, Alicja, Agnieszka i Kasia nie poddały się i przez pół roku pod okiem specjalistów i ze wsparciem trenera Krzysztofa Ferenca działały w projekcie, dzięki któremu ich życie na nowo się rozpoczęło. Ile kilogramów zrzuciły?

Kanapowczynie 2
Kanapowczynie 2

"Kanapowczynie 2" - ile kilogramów zrzuciła Aneta?

Aneta ma 35 lat i pochodzi z Lewina Brzeskiego. To tam mieszka z partnerem Piotrem i to tam prowadzi sklep wielobranżowy. Wypija średnio 4 piwa dziennie, a za świeżo wysmażonego schabowego dałaby się pokroić. Problemu z nadwagą nie ma od zawsze - do 25 r.ż. ważyła 45 kilogramów. W programie zrzuciła 33,7 kilograma.

Kanapowczynie, Aneta
Kanapowczynie, Aneta

"Kanapowczynie 2" - ile kilogramów zrzuciła Alicja?

Alicja mieszka w Jelczu-Laskowice. Ma 28 lat i pracuje jako kelnerka w restauracji włoskiej. Prywatnie jest singielką, która marzy o założeniu rodziny. Do oddalonej o 1,4 km pracy codziennie dojeżdża taksówką. Wypija 6 energetyków dziennie - w tym jednego tuż przed snem i jednego od razu po obudzeniu. Kocha wszystko z żółtym serem. W programie Alicja zrzuciła 30,5 kilograma.

Kanapowczynie, Alicja
Kanapowczynie, Alicja

"Kanapowczynie 2" - ile kilogramów zrzuciła Agnieszka?

Agnieszka mieszka we Wrocławiu, ma 36 lat i przy wzroście 174 cm waży 105,5 kg. Prywatnie jest mamą 6-miesięcznej Łucji i 3-letniego Mikołaja, zawodowo - jest właścicielką cukierni. Kocha wszystko, co słodkie - w ciągu 10 lat przytyła 28 kilogramów – przez co nadal chodzi w dresach ciążowych. Agnieszka straciła 19, 2 kilograma.

Kanapowczynie, Agnieszka
Kanapowczynie, Agnieszka

"Kanapowczynie 2" - ile kilogramów zrzuciła Kasia?

Kasia pochodzi z Ząbkowic Śląskich. Ma 40 lat i jest restauratorką. Prywatnie jest żoną Miszy, mamą czwórki dzieci. Wszędzie jeździ autem, nawet do oddalonego o 50 metrów bankomatu. Na dodatek kocha pierogi, pielmieni i chaczapuri, które podaje w swojej restauracji. Kasi ubyło 23,01 kilograma.

Kanapowczynie, Kasia
Kanapowczynie, Kasia

"Kanapowczynie 2" - ile kilogramów zrzuciła Paulina?

Paulina ma 35 lat, mieszka Wołowie i pracuje jako sprzedawczyni w sklepie. Jest samodzielną mamą Leny, Julii i Antoniego. Kocha fast food’y w każdej postaci – ta miłość doprowadziła do tego, że nie jest już w stanie sama założyć butów. Paulina straciła 20,8 kilograma.

Kanapowczynie, Paulina
Kanapowczynie, Paulina
240423 SYCYLIJSKIE KANAPOWCZYNIE TRENER_Sub_04
Kto powinien wystąpić w kolejnych edycjach "Kanapowców"? Pary, młodzież, a może inne konfiguracje? Krzysiek Ferenc ma pomysł!

Zobacz także:

Autor: Paulina Kunkowska

podziel się:

Pozostałe wiadomości