Archiwum

Najgorsze polskie tatuaże: Jak dbać o tatuaże?

Aktualności

Najgorsze polskie tatuaże: Jak dbać o tatuaże?
Najgorsze polskie tatuaże

Robiąc tatuaż, zwłaszcza ten pierwszy, zastanawiamy się, jak prawidłowo pielęgnować nowe dzieła na naszej skórze. Każdy tatuator ma własne metody na to, jak dbać o tatuaż. Zależy to także od tego, czy jest to monochromatyczny czy kolorowy rysunek na ciele.

Sebastian "Junior" Jaryszek odpowiedział, że każdemu klientowi podpowiada inne sposoby na pielęgnowanie tatuaży. Jest to dostosowane do jego rodzaju. Natomiast Paweł Reduch zaleca przemywanie, delikatne nawilżanie kremami, ale nie możemy tego nadużywać, ponieważ skóra nie będzie prawidłowo się goiła. Każda osoba, która robi sobie tatuaż musi dowiedzieć się od swojego tatuatora, co poleca w kontekście pielęgnacji.

„Najgorsze polskie tatuaże” to polska wersja amerykańskiego formatu. W każdym odcinku programu pojawi się czworo posiadaczy tatuaży, dla których „dziara” to dziś powód do wstydu. Tym razem trafią jednak w ręce profesjonalnych tatuatorów. Wyzwania przykrycia „Najgorszych polskich tatuaży” podejmą się Sebastian "Junior", Kaja, Tomek, Łukasz oraz Paweł. Każdy z nich ma swój indywidualny styl tatuowania - oldschool, graficzny realizm, dotwork. Doświadczenie zbierali latami, teraz stają oko w oko ze zmorą każdego artysty – fuszerką i niechcianymi ozdobami na ciele. Obecnie już co dziesiąty Polak jest wytatuowany, a to może oznaczać dla nich sporo pracy. Sztuką jest zrobić dobry tatuaż, ale jeszcze większą jest przykryć fatalny!

 

Dwa premierowe odcinki programu "Najgorsze polskie tatuaże"
w sobotę 20 lutego o 22:00 w TTV!

Komentarze (1)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix