Nasi w mundurach: Dowódcy opisują nowy sezon!

dowódcy
Nasi w mundurach: Jak dowódcy opisują nowych uczestników?
Już od 21 października zobaczycie drugą serię „Naszych w Mundurach” – programu, w którym bohaterowie znani z TTV przechodzą szkolenie wojskowe. Tym razem połowę uczestników programu będą stanowiły kobiety, które czują się na siłach sprostać wyzwaniom prosto z poligonu i stanąć twarzą w twarz ze współtwórcą jednostki specjalnej GROM, podpułkownikiem Krzysztofem Przepiórką.
230911 NwM WOJSKOWI_Sub_06_praca w zespole
Nasi w mundurach: Jakie cechy powinni mieć prawdziwi żołnierze?

Dla każdej ze stron, kadetów i byłych wojskowych, ten obóz szkoleniowy będzie wyjątkowo trudny. Skład uczestników po stronie TTV to osoby znane z ciętego języka i chodzące własnymi drogami. Czy Sylwia Bomba, Alex Morzyńska, bracia Collins, Mateusz BigBoy Borkowski będą potrafili podporządkować się rozkazom i dyscyplinie panującej na obozie?

230911 NwM WOJSKOWI_Sub_01
Nasi w mundurach: Czy zadania w nowym sezonie będą trudniejsze?

Czy w obliczu zagrożenia niepokorna grupa pełna indywidualistów będzie potrafiła działać wspólnie? Kto tym razem zostanie bohaterem „Naszych w mundurach” i dotrze do zadania finałowego? Jak nowych uczestników opisują dowódcy? co będzie działo się w drugim sezonie programu? Sami zobaczcie!

230911 NwM WOJSKOWI_Sub_04
Nasi w mundurach: Czy każdy powinien przejść szkolenie wojskowe?
podziel się:

Pozostałe wiadomości