Nowa bohaterka w "Diabelnie boskich", emisja od 1 września w TTV

Już 1 września na antenę TTV powróci format "Diabelnie boskie". W drugim sezonie, do Kasi, Izy, Julii, Alex i Cariny dołączy nowa bohaterka - Monika Wawrzak. W każdy piątek o godz. 22:05 emitowane będą dwa odcinki reality ​show.

Bohaterkami programu TTV są kobiety, dla których bajka o kopciuszku, to... nie ich bajka. Każda z nich twardo stąpa po ziemi i najlepiej czuje się w swojej skórze. Kochają decydować, błyszczeć i być na fali wznoszącej, ale one nie idą do nieba - idą tam, gdzie chcą. Bo "Diabelnie boskie" są ze swojej natury! 

W drugim sezonie reality show widzowie będą mogli śledzić losy m.in. Izy Macudzińskiej-Borowiak, Katarzyny „Laluny” Lirsz, Julii von Stein, Alex Morzyńskiej oraz Kariny Lundmark. Do obsady programu dołączy też nowa bohaterka - Monika Wawrzak. 

Diabelnie boskie, Monika Wawrzak
Diabelnie boskie, Monika Wawrzak

Co wydarzy się w nowych odcinkach? Podążająca za trendami urodowymi Laluna rozważa poważne zmiany w wyglądzie. W rozwijającym się biznesie również nie brakuje nowych pomysłów i wyzwań którym będzie musiała stawić czoła wraz z przyjaciółką i wspólniczką Żyletą. Nowym marzeniem stanie się też dla niej zakup mieszkania dla wchodzącej w dorosłość córki Laury.  Julia cały swój wolny czas poświęca na walkę o względy rodziców i władzę w rodzinnej firmie. Coraz częściej angażują ją również sprawy lokalnej społeczności Tarnowa dlatego planuje rozpocząć karierę w polityce. Jak na jej pomysł wystartowania w wyborach na radną zareagują najbliżsi? I czy znajdzie czas na życie prywatne? 

Alex, u której niedawno wykryto poważną zmianę nowotworową, wraca do pełni sił i zdrowia. Po trudnych doświadczeniach postanawia żyć pełnią życia, szczególnie że pojawił się w nim wymarzony mężczyzna. Jednak lata życia jako singielka sprawiają, że rodzące się uczucie wystawia ją na kolejną próbę.

Iza wraz z Patrykiem wspierają córkę w kolejnych etapach edukacji i dorastania. Przygotowując się na kolejny rozdział w ich rodzinie postanawiają poszukać nowych pasji i zajęć. Patryk poważnie rozważa zapisanie się do ochotniczej straży pożarnej w Puszczykowie, co dla Izy oznacza jedno - jeszcze więcej obowiązków przy organizacji rodzinnego życia. Dla Kariny, której energia do życia rośnie z każdym dniem, nowym celem staje się przywrócenie do dawnej formy i zdrowia jej ukochanego męża Eliego. Jako że takiej kobiecie niełatwo jest dotrzymać kroku ich związek zostanie wystawiony na próbę. Jaki znajdzie na to sposób i czy Eli jest na to gotowy? 

Diabelnie boskie: Laluna zdradza sekret, jak być pewną siebie!
Diabelnie boskie: Laluna zdradza sekret, jak być pewną siebie!

Do grona Diabelnie Boskich bohaterek programu dołączy Monika Wawrzak. Nowa bohaterka jest dojrzałą kobietą, która w swoim biznesie czuje się spełniona, jednak w życiu prywatnym ma jeszcze wiele do odkrycia. Ambitna pracoholiczka i perfekcjonistka oraz samotnie wychowująca syna mama - teraz postanawia zwolnić i postawić wreszcie na siebie. Okrągłe urodziny mają być inspiracją do poważnych życiowych decyzji.

podziel się:

Pozostałe wiadomości