Oto najzabawniejsze momenty z 2. sezonu "Życia na kredycie"!

Oto najzabawniejsze momenty z 2. sezonu "Życia na kredycie"!

Kiedy prowadzimy "Życie na kredycie" nie tylko zderzamy się ze smutną codziennością, ale mamy też chwile, kiedy śmiech wkracza na nasze twarze. Tak też jest i u bohaterów 2. sezonu "Życia na kredycie". Zobaczcie najzabawniejsze momenty programu.

Drożyzna i galopujące ceny spędzają sen z powiek wielu Polakom. W trudnej sytuacji znaleźli się również bohaterowie „Życia ma kredycie”, którzy w pierwszym sezonie programu na oczach widzów postanowili zrobić finansowy rachunek sumienia. Wcześniej nie kontrolowali na co wydają pieniądze i nie potrafili o nich rozmawiać. Jak potoczyły się ich losy? Poznacie także dwie nowe rodziny borykające się z topniejącymi oszczędnościami.

Życie na kredycie

Co działo się w 2. sezonie "Życia na kredycie"?

Dorota i Kamil z Kaniowa odliczali dni do powitania na świecie kolejnego dziecka, Robert z Nowej Soli próbował walczyć z zamiłowaniem swojej żony, Wiesławy do luksusowych zakupów, a Paweł, motorniczy z Sosnowca, po urlopie tacierzyńskim wrócił do pracy. Z kolei Kamila i Łukasz z Palczyna postawili pierwsze kroki na drodze do realizacji marzenia o własnym domu. Czy tak duża inwestycja w tak niepewnych warunkach udała się? W drugiej serii programu poznaliście także dwie nowe rodziny. Iza i Mateusz mieszkają z rodzicami i trójką dzieci w Krakowie. W tych trudnych czasach zdecydowali się na wejście do pełnej wyzwań branży gastronomii. Weronika i Łukasz to pochodzący z Kwidzyna przedstawiciele pokolenia millenialsów. Narzeczeni twierdzą, że rynek pracy jest wobec młodych zbyt surowy i wciąż szukają na nim swojego miejsca. Marzą o życiu w wielkich metropoliach, a jeszcze bardziej o bajkowym ślubie. Ale jak na niego odłożyć?

Życie na kredycie: "Co to za oszczędzanie, jeśli ktoś za ciebie płaci"? Życie na kredycie: "Co to za oszczędzanie, jeśli ktoś za ciebie płaci"?
Pozostałe wiadomości