Ponad pół miliona widzów SGP Polski w Warszawie w TTV!

SGP w Warszawie
SGP w Warszawie
Źródło: LightRocket
Sobotnie Speedway Grand Prix Polski w Warszawie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem kibiców. Na antenie TTV drugą rundę rywalizacji o indywidualne mistrzostwo świata na żużlu obejrzało ponad pół miliona widzów, a finałowy bieg przeszło 740 tys. osób.

W sobotę na stadionie Narodowym w Warszawie rozegrano Speedway Grand Prix Polski, które było transmitowane w ogólnodostępnym, bezpłatnym kanale TTV. Pasjonująca rywalizacja, w której drugie miejsce zajął Bartosz Zmarzlik osiągnęła jedną z najwyższych oglądalności w historii żużlowych zawodów w Polsce. Transmisja przyciągnęła do TTV średnio 507 tys. widzów, a finałowy bieg oglądało aż 742 tys. osób.

SGP Polski wygrał Jason Doyle, który wyprzedził Bartosz Zmarzlika, Roberta Lamberta i Martina Vaculika. Australijczyk, który triumfował w pierwszych zawodach w sezonie w Chorwacji, zajmuje pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej cyklu wyprzedzając Jacka Holdera i Bartosza Zmarzlika. Kolejne SGP rozegrane zostanie już w najbliższą sobotę w Landshut. Transmisja w Eurosporcie Extra w Playerze.

Eurosport 1 i Eurosport 2 to główne kanały sportowe Warner Bros. Discovery w Polsce. Z kolei Eurosport Extra w Playerze to platforma dająca pełny dostęp do kanałów telewizyjnych, a także ogrom dodatkowego kontentu. Przez cały rok fani sportu mogą oglądać tam tysiące godzin transmisji z najważniejszych wydarzeń sportowych świata. Filarami oferty Eurosportu są m.in. trzy turnieje tenisowego Wielkiego Szlema; sporty zimowe, w tym skoki narciarskie i narciarstwo alpejskie; żużel na czele z cyklem Speedway Grand Prix; wyścigi kolarskie w tym wielkie toury; europejskie puchary w piłce ręcznej; snooker; sporty motorowe; wspinaczka sportowa i igrzyska olimpijskie.

Eurosport Extra dostępny w serwisie player.pl to niezrównana oferta dla fanów sportu. Pakiet obejmuje kanały linearne Eurosport 1 i Eurosport 2 oraz dodatkowe ekskluzywne transmisje, równoległe live streamy z najważniejszych wydarzeń, bogatą kolekcję VOD i obszerne archiwum treści sportowych. Użytkownicy Eurosportu Extra zyskują również dostęp do ogromnej biblioteki najlepszych filmów i seriali, tytułów Player Original, programów rozrywkowych, edukacyjnych, treści lifestyle, motoryzacyjnych, kontentu dla dzieci oraz newsów.

Zobacz także:

Źródło: Informacja prasowa

Źródło zdjęcia głównego: LightRocket

podziel się:

Pozostałe wiadomości