Program TV

wstecz
 • Kossakowski. Inicjacja 2

  Przemek Kossakowski powraca do szkoły po 29 latach. Czy uda mu się nawiązać kontakt z podopiecznymi i zapanować nad grupą dzieci? Jak sprawdzi się w roli nauczyciela? Zobacz, jak radzi sobie wtłoczony w system edukacji!
  31 MIN.
 • Królowe życia 10

  Dagmara i Edzia szykują się do świąt. Edzia wymarzyła sobie, że jej Wielkanoc będzie w tym roku tradycyjna. Razem z Królową pojechały na wieś do cioci Adama, żeby tam poczuć klimat świąt i przygotować kilka potraw. Oczywiście, nie obyło się bez mniejszych i większych awantur. Po wielu kłótniach, Ani i Mateuszowi udało się dojść do porozumienia. Mateusz znalazł pracę, w której dobrze się czuje. Ania jest zadowolona i dumna z narzeczonego, że w końcu znalazł zajęcie, które mu odpowiada. Duże zmiany nastąpią też w życiu Izy. Królowa zdecydowała się na nową fryzurę. Iza często eksperymentuje z wizerunkiem, a każda zmiana jest dokładnie przemyślana. Czy metamorfoza będzie udana?
  28 MIN.
 • Express

  17 MIN.
 • Królowe życia 7

  Wielki dzień Dagmary zbliża się wielkimi krokami, królowa niedługo otwiera swój drugi butik. Właśnie trwają ostatnie szlify i jak zwykle, atmosfera jest dosyć nerwowa. Dodatkowego stresu będzie dostarczał jej Jacek, który okaże się technologicznym dinozaurem. Czy Królowa zdoła nauczyć go obsługi smartfona? Rafał i Gabriel decydują się na rozstanie. Poukładanie sobie życia na nowo, nie będzie takie łatwe. Ex-partnerzy zaczną od zabiegów kosmetycznych. Czy dzięki temu chociaż na chwilę przestaną rozmyślać o przeszłości?
  39 MIN.
 • Ukryta prawda

  Daria i Marek są małżeństwem od kilku lat. Wychowują 4-letniego Antosia. Marek coraz częściej mówi o drugim dziecku, ale Daria jest przeciwna powiększaniu rodziny. Przekonuje męża, że dopiero niedawno uporali się z pieluchami i nocnym wstawaniem. Tłumaczy, że teraz chce się skupić na pracy i robić karierę. Jej mąż nie daje się jednak przekonać, naciska coraz bardziej, między małżonkami dochodzi do kolejnych kłótni… W końcu Daria ustępuje. Mijają miesiące, ale mimo intensywnych starań, kobieta nie zachodzi w ciążę. Marek pilnuje dni płodnych i owulacji. Zaczyna podejrzewać, że żona w tajemnicy przed nim bierze tabletki antykoncepcyjne, bo tak naprawdę nie chce mieć kolejnego dziecka. Któregoś dnia odkrywa w jej telefonie korespondencję z nieznanym sobie mężczyzną. Zaczyna podejrzewać, że żona go zdradza, a rozwód jest tylko kwestią czasu.
  57 MIN.
 • Szpital

  Pacjentką dr Anny Nowickiej jest 21-latka, która poparzyła się płonącym drinkiem. Dziewczyna od pół roku jest w związku z przystojnym 26-latkiem. 18-letnia siostra pacjentki podkochuje się w chłopaku i jest o niego zazdrosna. Dziewczyny zaczynają rywalizować ze sobą, a mężczyźnie podobają się obie i nie chce rezygnować z żadnej. Matka dziewczyn pragnie by starsza córka się ustatkowała i namawia 26-latka by ten się oświadczył. Zazdrosna siostra pacjentki postanawia przespać się z chłopakiem w szpitalu. Kiedy zostają nakryci, chłopak oświadcza się młodszej dziewczynie. Jednocześnie dr Piotr Wójtowicz zajmuje się 10-latkiem, który spadł z drzewa i złamał nogę. Chłopiec nie przyznał się rodzicom do wypadku, bo bał się, że będą się kłócić. Udawał robota, żeby zamaskować problemy z chodzeniem. 10-latek myśli, że to przez niego rodzice się kłócą i chce uniknąć awantur. Małżeństwo od dawna jest wypalone, matka i ojciec pacjenta są ze sobą tylko dla syna. Ojciec chłopca uważa, że powinni udawać dla dobra dziecka, jednak jego żona jest zakochana w innym mężczyźnie i ma dość kłamstw.
  59 MIN.
 • Szpital

  Pacjentami doktora Michała Morawskiego są 16-latka i jej chłopak, którzy mieli wypadek. Nastolatkowie uderzyli w słup autem, które dziewczyna ukradła ojcu. Rodzice pacjentki chcą rozdzielić ją z 18-latkiem, bo uważają, że ten sprowadza ich córkę na złą drogę. W szpitalu chłopak nakłania swoją dziewczynę do kradzieży respiratora, żeby zdobyć pieniądze na wspólną ucieczkę. Stan pacjenta odłączonego od aparatury jest krytyczny. Dziewczyna jest przerażona, że przez nich może umrzeć człowiek. Jednocześnie dr Dominika Gajda przyjmuje na oddział 33-latka, który poparzył się w restauracji. Mężczyzna jest niepijącym alkoholikiem i boi się przyznać do tego narzeczonej. Ukrywa przed kobietą, że pochodzi z patologicznej rodziny, od lat nadużywał alkoholu, a rok temu przeszedł odwyk. Kiedy w szpitalu rozpoznają go dawni koledzy, z którymi pił, narzeczona pacjenta dowiaduje się prawdy i czuje się oszukana. Czy kobieta odejdzie od narzeczonego?
  60 MIN.
 • Damy i wieśniaczki. Ukraina 5

  Po raz kolejny zawitamy na Ukrainę, by podpatrzeć, jak proste dziewczyny ze wsi zamieniają się życiem z szykownymi damami z miasta. Eksperyment trwa trzy dni, a obydwie strony na własnej skórze przekonują się, jak to jest przenieść się z salonu piękności do obory albo z małej wioski do luksusowej restauracji. Dla nich to czas wyzwań, zmagania z lękami, walki o siebie i swoje zasady. To czas poznania innego życia i odkrywania nieznanego, a co za tym idzie - czas rozczarowań, zaskoczeń i skandali. Czy to będzie zabawa, czy raczej śmiech przez łzy? Czy bohaterki zmienią swój pogląd na życie? Czy to doświadczenie odmieni je na zawsze?
  60 MIN.
 • Ukryta prawda

  Martyna (31) od trzech miesięcy spotyka się z Krzysztofem (35), który jest w trakcie rozwodu z żoną Alicją (35). Martyna prowadzi własny butik z ekskluzywnymi ubraniami. Alicja zaczyna ją nachodzić, wyzywać od najgorszych. Uważa, że jej małżeństwo dałoby się jeszcze uratować, gdyby nie to, że mąż znalazł sobie kochankę. Sytuację komplikuje fakt, że Krzysztof i Alicja mają sześcioletniego synka. Martyna usiłuje uwolnić się od agresywnej kobiety, ale Alicja nie odpuszcza. Do dziewczyny odzywa się jej były chłopak- Tymon (30). Chce odzyskać 15 tysięcy złotych, które pożyczył jej na rozkręcenie biznesu. Jest zły, że Martyna go zostawiła, oskarżą ją o zdrady w trakcie trwania związku. Niedługo potem sklep Martyny zostaje splądrowany, a ubrania skradzione. Martyna traci towar warty kilkanaście tysięcy złotych. Razem z Krzysztofem zgłasza sprawę policji. Podejrzenie pada zarówno na Alicję, jak i Tymona. Niedługo potem Martyna zostaje napadnięta w miejskim parku. Podejrzewa, że Alicja wynajęła napastnika, który czyha na jej życie, albo to Tymon mści się na niej z zazdrości.
  60 MIN.
 • TRWA

  Ukryta prawda

  Norbert (28) pracuje w banku jako analityk finansowy. Jest mężem Justyny (26) i zięciem Włodzimierza (60). Pewnego dnia na ulicy w ekipie budowlańców spotyka Radka (28), swojego kolegę z uczelni. Radek zrezygnował ze studiów na trzecim roku, choć był najlepszym studentem, a potem przepadł. Norbert nie może zrozumieć, jak tak utalentowany chłopak może marnować się w fizycznej pracy. Gdy odnawia z nim kontakt, dowiaduje się, że Radek przerwał studia, żeby wyjechać do Anglii i pomagać finansowo rodzinie. Wkrótce Norbert załatwia Radkowi pracę w firmie podatkowej Włodzimierza i poznaje Radka ze swoją żoną. Jakiś czas później dowiaduje się, że zniknięcie Radka z uczelni wcale nie było spowodowane wyjazdem w celach zarobkowych.
  60 MIN.
 • SOS Ekipy w akcji

  Właściciel restauracji wzywa policję do żebrzącego chłopca. Funkcjonariusze odkrywają szokujące przyczyny zachowania 12-latka… Inny patrol odbiera dziwne zgłoszenie o klientce jednej z warszawskich kawiarni, która zamknęła się w toalecie i od godziny nie chce jej opuścić… Zdenerwowana kobieta dzwoni na 112 po tym, jak zobaczyła dziwną ranę na ciele swojego kilkumiesięcznego wnuka. Jest przekonana, że jej synowa znęca się nad niemowlęciem, dlatego konieczna okazuje się także interwencja policjantów…
  59 MIN.
 • Damy i wieśniaczki. Ukraina 6

  Po raz kolejny zawitamy na Ukrainę, by podpatrzeć, jak proste dziewczyny ze wsi zamieniają się życiem z szykownymi damami z miasta. Eksperyment trwa trzy dni, a obydwie strony na własnej skórze przekonują się, jak to jest przenieść się z salonu piękności do obory albo z małej wioski do luksusowej restauracji. Dla nich to czas wyzwań, zmagania z lękami, walki o siebie i swoje zasady. To czas poznania innego życia i odkrywania nieznanego, a co za tym idzie - czas rozczarowań, zaskoczeń i skandali. Czy to będzie zabawa, czy raczej śmiech przez łzy? Czy bohaterki zmienią swój pogląd na życie? Czy to doświadczenie odmieni je na zawsze?
  73 MIN.
 • Królowe życia 11

  Jacek nie ma wiele szczęścia w miłości. Dagmara od jakiegoś czasu próbuje znaleźć mu drugą połowę. Niestety bezskutecznie. Może Królowa jest zbyt wymagająca? Iza i Patryk lubią się zabawić! Bardzo często spotykają się ze znajomymi. Tym razem wybrali się do brata Izy. To był szalony wieczór! Kasia lubi eksperymentować ze swoim wyglądem. Żyleta jest w tej kwestii nieco mniej odważna. Jednak Kasia wciąż zachęca ją do zmian. Bo jej zdaniem kobieta powinna być jak kameleon! Dagmara lubi odwiedzać nowootwarty salon Moni. Ostatnio wyczuła tam jednak złe wibracje. Postanowiła to naprawić.
  29 MIN.
 • Doradca smaku 17 - Super bowl z kurczakiem, papryką, awokado i orzechami

  6 MIN.
 • Express

  15 MIN.
 • Pogoda

  3 MIN.
 • Osadzone. Blok F

  Jedna z osadzonych zostaje napadnięta i raniona w brzuch. Nie ma świadków zdarzenia, ale strażnicy znajdują narzędzie zbrodni u współlokatorki ofiary. Więźniarka zapiera się jednak, że nie ma z atakiem nic wspólnego i ktoś ją wrabia. Czy oddziałowej Zuzie uda się odkryć prawdę?
  30 MIN.
 • Gogglebox. Przed Telewizorem 9

  W tym programie zaglądamy do mieszkań ludzi w całym kraju i sprawdzamy, co ich w telewizji wkurza, a co ekscytuje. Codziennie 25 mln Polaków ogląda telewizję. To nie tylko przewodnik po najciekawszych programach i najważniejszych wydarzeniach w polskiej telewizji, ale przede wszystkim cotygodniowa porcja śmiechu i rozrywki. A na kanapie zobaczymy znanych i lubianych uczestników z ekipą popularnego Big Boya na czele, czyli trio chłopaków z Kielc. Fotomodelkę Sylwię Bombę z przyjaciółką Ewą Mrozowską-Kozłowską. Nie zabraknie też Joachima z mamą Izą, mięśniaków – Krzyśka „Strongmana” Radzikowskiego i Dominika, do którego w tym sezonie dołączył maleńki synek. Komentować będą także: szalone bliźniaczki (Agnieszka i Ewa), Dajan i jego śląska rodzina Kotońskich, Sandra ze Świętochłowic z mężem oraz Jacek Szawioła i Mariusz Kozak... Ten program będzie pełen niespodzianek!
  69 MIN.
 • Express

  15 MIN.
 • wieczór
 • Pogoda

  3 MIN.
 • Raport smogowy

  2 MIN.
 • DeFacto 12

  Pioruny to silne wyładowania elektrostatyczne w atmosferze powstające naturalnie. A co jeśliby użyć podobnej energii na naszą korzyść i wytworzyć ją sztucznie tak, aby pomagać ludziom? W pierwszym odcinku „DeFacto” pokażemy jak działa terapia elektrowstrząsowa i jaką chorobę cywilizacyjną pomaga wyleczyć. Pozostając w temacie medycyny, poznamy nieco słodszą metodę na zdrowy styl życia – miód. Dowiemy się, co się w nim kryje, jakie są jego rodzaje oraz zobaczymy jak wygrywa w konkurencji z cukrem. Na koniec z Olą i Borysem wybierzemy się do Afganistanu, żeby zapoznać się z tradycyjną afgańską dyscypliną sportową, do której bynajmniej nie używa się piłki…Buzkaszi.
  27 MIN.
 • Złomowisko PL 9

  Niekwestionowani królowie polskich złomowisk wracają do gry! Choć zbieranie złomu to bardzo niebezpieczna profesja, to ludzie o stalowych nerwach gruz zamieniają w złoto. Zapraszamy na spotkanie z facetami, którzy na co dzień w trudzie i pocie pracują na złomowiskach w całej Polsce. „Złomowisko PL” to nieustające pasmo złomiarskich przygód, sukcesów i rozczarowań! Szef Piotrostalu, „Stalowy”, przyjmie warte kilkaset tysięcy złotych zlecenie na demontaż infrastruktury zakładów przemysłowych. Ekipa z Radostowic zajmie się kolejnymi zamówieniami wyjazdowymi. Sławek, właściciel Holdmaru, odważnym krokiem wejdzie na rynek dużych rozbiórek, ale jak poradzi sobie z potężną halą drukarską? Przemek z Olmetu bez wahania podejmuje różne wyzwania. Tym razem wspólnie ze swoimi ludźmi weźmie udział w międzynarodowych zawodach operatorów maszyn złomiarskich.
  70 MIN.
 • Express

  15 MIN.
 • Pogoda

  4 MIN.
 • Osadzone. Blok F

  Na terenie więzienia dochodzi do pobicia młodej osadzonej. Jej matka, która również odbywa wyrok w zakładzie chce sama znaleźć i ukarać sprawcę. Strażnicy odizolowują wściekłą więźniarkę, ale ta nie ustaje w prywatnym śledztwie. Czy oddziałowej Teresie uda się zapobiec samosądowi?
  30 MIN.
 • Gogglebox. Przed Telewizorem 13

  Niekwestionowany hit TTV od kilku lat cieszący się ogromną popularnością wśród widzów. W najnowszym trzynastym sezonie programu powstaną aż 24 odcinki, czyli na widzów czekają dwie premiery „Gogglebox. Przed telewizorem” w tygodniu. W tym programie rodziny, grupy przyjaciół oraz pary komentują oglądane przez siebie produkcje telewizyjne. Jednak „Gogglebox. Przed telewizorem” to nie tylko przewodnik po najciekawszych programach i najważniejszych wydarzeniach w polskiej telewizji, ale przede wszystkim cotygodniowa porcja śmiechu i rozrywki. W jesiennym sezonie dawka śmiechu będzie podwójna.
  70 MIN.
 • Express

  15 MIN.
 • Pogoda

  3 MIN.
 • Życie na kredycie

  Wzrost rat kredytów, podwyżki cen w sklepach i niepewność jutra to tylko część wyzwań, z jakimi Polacy muszą radzić sobie w dzisiejszych czasach. W “Życiu na kredycie” towarzyszymy rodzinom, które próbują odnaleźć się w tej nowej rzeczywistości. Marcel podczas spaceru oławskimi ulicami wpadnie na pomysł, który jego zdaniem będzie prawdziwą żyłą złota. Co ma do tego zawartość tajemniczych foliowych worków? I dlaczego tym razem to Beata okaże się głosem rozsądku? Dorota i Kamil z Kaniowa po raz kolejny podliczają systematycznie zbierane paragony. Wysokość którego z comiesięcznych wydatków ich zszokuje? I jak postanowią temu zaradzić? Paweł z Sosnowca ma coraz mniej czasu, żeby zorganizować życie swojej rodziny przed końcem urlopu tacierzyńskiego. Pomysły, na które wpadnie, nie przypadną do gustu jego żonie Klaudii.
  33 MIN.
 • Życie na kredycie

  Skutki szalejącej inflacji są odczuwane przez wszystkie rodziny. “Życie na kredycie” pokazuje, jak kilka z nich codziennie mierzy się ze wzrostem kosztów życia, jednocześnie nie rezygnując z realizacji swoich celów. Zdeterminowana Beata nie planuje porzucić marzenia o operacji biustu. Postanawia na własną rękę zorganizować pieniądze na zabieg. Jak ma jej w tym pomóc wizyta u jubilera? Motorniczy Paweł za 2 miesiące kończy urlop tacierzyński. Spór o to, jak później zorganizować życie 5-osobowej rodziny osiągnie między małżeństwem z Sosnowca punkt kulminacyjny. W Palczynie wyjątkowy wieczór - pierwsze od roku wyjście Kamili i Łukasza bez dzieci. Z jakiej okazji zapracowany rolnik postawi włosy na żel i założy eleganckie lakierki? Przed Magdą i Weroniką z Woli Mrokowskiej przełomowe wydarzenie, na które obie czekały od wielu miesięcy.
  32 MIN.
 • Damy i wieśniaczki. PL 6

  W tym odcinku monachijska księżniczka Natalia zamieni się na życie z mieszkającą w Popławach Eweliną. Dama na co dzień spełnia się w roli projektantki ogrodów, mieszkanka wsi z kolei własnoręcznie tworzy ogrodową sztukę. Czy nasze bohaterki połączy wspólny biznes? I czy nadająca szyku Natalia z typową dla siebie gracją poradzi sobie w wiejskich realiach? Jak otwarta na ludzi Ewelina nie zagubi się w wielkomiejskim krajobrazie?
  60 MIN.
 • Gogglebox. Przed Telewizorem 9

  W tym programie zaglądamy do mieszkań ludzi w całym kraju i sprawdzamy, co ich w telewizji wkurza, a co ekscytuje. Codziennie 25 mln Polaków ogląda telewizję. To nie tylko przewodnik po najciekawszych programach i najważniejszych wydarzeniach w polskiej telewizji, ale przede wszystkim cotygodniowa porcja śmiechu i rozrywki. A na kanapie zobaczymy znanych i lubianych uczestników z ekipą popularnego Big Boya na czele, czyli trio chłopaków z Kielc. Fotomodelkę Sylwię Bombę z przyjaciółką Ewą Mrozowską-Kozłowską. Nie zabraknie też Joachima z mamą Izą, mięśniaków – Krzyśka „Strongmana” Radzikowskiego i Dominika, do którego w tym sezonie dołączył maleńki synek. Komentować będą także: szalone bliźniaczki (Agnieszka i Ewa), Dajan i jego śląska rodzina Kotońskich, Sandra ze Świętochłowic z mężem oraz Jacek Szawioła i Mariusz Kozak... Ten program będzie pełen niespodzianek!
  62 MIN.
 • Seks - wypadki

  Program ukazuje prawdziwe wypadki, które miały miejsce podczas seksu.
  61 MIN.
 • Damy i wieśniaczki. Ukraina 8

  Po raz kolejny zawitamy na Ukrainę, by podpatrzeć, jak proste dziewczyny ze wsi zamieniają się życiem z szykownymi damami z miasta. Eksperyment trwa trzy dni, a obydwie strony na własnej skórze przekonują się, jak to jest przenieść się z salonu piękności do obory albo z małej wioski do luksusowej restauracji. Dla nich to czas wyzwań, zmagania z lękami, walki o siebie i swoje zasady. To czas poznania innego życia i odkrywania nieznanego, a co za tym idzie - czas rozczarowań, zaskoczeń i skandali. Czy to będzie zabawa, czy raczej śmiech przez łzy? Czy bohaterki zmienią swój pogląd na życie? Czy to doświadczenie odmieni je na zawsze?
  61 MIN.
 • Damy i wieśniaczki. Ukraina 8

  Po raz kolejny zawitamy na Ukrainę, by podpatrzeć, jak proste dziewczyny ze wsi zamieniają się życiem z szykownymi damami z miasta. Eksperyment trwa trzy dni, a obydwie strony na własnej skórze przekonują się, jak to jest przenieść się z salonu piękności do obory albo z małej wioski do luksusowej restauracji. Dla nich to czas wyzwań, zmagania z lękami, walki o siebie i swoje zasady. To czas poznania innego życia i odkrywania nieznanego, a co za tym idzie - czas rozczarowań, zaskoczeń i skandali. Czy to będzie zabawa, czy raczej śmiech przez łzy? Czy bohaterki zmienią swój pogląd na życie? Czy to doświadczenie odmieni je na zawsze?
  68 MIN.
 • DeFacto Extra 3

  W odcinku uzyskamy informacje na temat gatunków materiałów, przyjrzymy się bliżej komarom, zobaczymy proces produkcji peruk i odwiedzimy największą sortownię listów w Polsce.
  43 MIN.
dalej
Zobacz program innych kanałów