Program TV

wstecz
 • Gogglebox. Przed Telewizorem 15

  Niekwestionowany hit TTV, który od lat cieszy się ogromną popularnością wśród widzów. Po siedmiu latach i czternastu sezonach, poniedziałkowe wieczory kojarzą się już z tylko jednym - porcją śmiechu i rozrywki w doborowym towarzystwie ekipy „Gogglebox”! Gogglebox’owa rodzina stale się powiększa, na kanapach w programie zasiada już 15 ekip! Są to rodziny, grupy przyjaciół oraz pary, które w rozrywkowy sposób komentują produkcje telewizyjne, nie kryjąc przy tym emocji, jakie u nich wzbudzają. Jedni traktują ten program jako przewodnik po najciekawszych i najważniejszych wydarzeniach w polskiej telewizji, a inni jako sprawdzony sposób na odpoczynek po ciężkim dniu. Warunek jest jeden - ma być szczerze, trafnie i bez owijania w bawełnę!
  60 MIN.
 • Najgorsze polskie tatuaże

  Tomek, Sebastian i Kaja – to oni w dzisiejszym odcinku zmierzą się z „Najgorszymi polskimi tatuażami”. Do Tomka zapuka aż dwóch pokrzywdzonych przez los. Joasia będzie potrzebować pomocy w wymazaniu wspomnień o eks, które nieopatrznie nosi na skórze. Z kolei górnik Darek zmiecie tatuażystę swoją historią. Sebastian z wdziękiem dyskotekowego bramkarza, usadzi Rytisa - wykładowcę ASP - tam, gdzie nikt się nie spodziewa. Kaja zaś zanurkuje w odmęty swojej wyobraźni i wyciągnie z nich ogromny projekt dla Roksany.
  46 MIN.
 • Fachowcy 2

  Poznaj historie tych, którzy niejedno widzieli i mają wiele do opowiedzenia. Zobacz rekonstrukcje prawdziwych zbrodni, poznaj kulisy kryminalnych śledztw i niewyjaśnionych zaginięć. Każdy odcinek przedstawia dwie historie oparte na realnych wydarzeniach. Jaką mroczną tajemnicę skrywa serwisant domofonu, do jakiej tragedii doprowadzi nadmierna ambicja lekarza i do czego zdolny jest chciwy inkasent? Jedno jest pewne — w drugim sezonie programu żarty się skończyły.
  45 MIN.
 • Express

  14 MIN.
 • Defacto 8

  Każdy z nas był kiedyś mały, lecz niewiele pamiętamy z okresu niemowlęctwa. W trzynastym odcinku DeFacto opowiemy, jak odbiera świat taki mały człowiek, zbadamy też jak ludzkie ciało reaguje na zimno oraz jak nowoczesna medycyna pozwala odzyskać słuch. Na koniec zaś przeniesiemy się do świata luksusu, wielkich pieniędzy i pięknych zapachów – czyli do świata perfum.
  22 MIN.
 • Defacto 10

  Czy wiecie, jaki jest największy morski ssak i w jaki sposób pomaga nam walczyć ze zmianami klimatycznymi? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie już w ósmym odcinku DeFacto. Pokażemy w nim również niezwykle piękne i majestatyczne samochody, a także podpowiemy, jak walczyć z nadciśnieniem.
  30 MIN.
 • Usterka 14

  „PÓŁKI” Anita - usterkowa gospodyni, uwielbia czytać. Niestety z braku miejsca, książki poniewierają się po całym domu, burząc ład i harmonię. Krzysztof - mąż Anity, ma dosyć wiecznego potykania się o lektury swojej żony, dlatego wpadł na pomysł zrobienia półek. Jak łódzcy fachowcy poradzą sobie z tym zadaniem? Czy konstrukcja okaże się na tyle stabilna, by utrzymać kilogramy papieru? Jako pierwszy do drzwi zapuka duet starszych fachowców. Panowie wykażą się kreatywnością, będą nieustraszeni w operowaniu sprzętem, lecz dobór odpowiednich profili oraz trzymanie poziomu stanie się dla nich nie lada wyzwaniem. Drugi duet to młoda i niedoświadczona ekipa, która pierwszy raz zmierzy się z takim zleceniem. Panowie natkną się na podobne problemy, co ich starsi koledzy. Kto lepiej wykona swoją pracę? I najważniejsze - czy półki ostatecznie zawisną? Ostatni fachowiec będzie miał sporo do powiedzenia, oczywiście nie na temat półek. Zamiast skupić się na montażu, zacznie rozprawiać o spirytyzmie oraz….hipnozie! Czy w takiej aurze pan będzie w stanie stworzyć ładną półkę?
  32 MIN.
 • Usterka 14

  „ŁÓŻKO” Beztroskie życie usterkowego małżeństwa, Anity i Krzysztofa, zaburza przyjazd mamusi naszej gospodyni. Przykładny zięć stanie jednak na wysokości zadania i zorganizuje dla teściowej wygodne łóżko, aby mogła się porządnie wyspać. Zadaniem fachowców będzie zatem złożenie łóżka wysuwanego z szafy. Instrukcja montażu okaże się bardziej skomplikowana niż się naszym majstrom wydawało. Na pierwszy ogień w bój idzie samotny fachowiec, który już na samym początku będzie miał spore problemy z czytaniem z zrozumieniem. Czy mimo wszystko podejmie się tego zadania? Następnie usterkowe kamery przyglądać się będą zmaganiom młodej ekipy. Chłopaki zaczną ze sobą współpracować, jednak pomimo podziału pracy, spięć nie zabraknie. Pojawią się również problemy przy odpowiednim doborze wkrętów oraz przytwierdzeniu konstrukcji do ściany. Kolejny duet to doświadczeni panowie i jak się okaże również…podejrzliwi! Mimo tego nie przestraszą się i praca będzie paliła im się w rękach. Aczkolwiek czy szybkość nie wpłynie na jakość? Czy łóżko w końcu powstanie, a co najważniejsze - nie spadnie teściowej na głowę?
  32 MIN.
 • Gogglebox. Przed Telewizorem 15

  Niekwestionowany hit TTV, który od lat cieszy się ogromną popularnością wśród widzów. Po siedmiu latach i czternastu sezonach, poniedziałkowe wieczory kojarzą się już z tylko jednym - porcją śmiechu i rozrywki w doborowym towarzystwie ekipy „Gogglebox”! Gogglebox’owa rodzina stale się powiększa, na kanapach w programie zasiada już 15 ekip! Są to rodziny, grupy przyjaciół oraz pary, które w rozrywkowy sposób komentują produkcje telewizyjne, nie kryjąc przy tym emocji, jakie u nich wzbudzają. Jedni traktują ten program jako przewodnik po najciekawszych i najważniejszych wydarzeniach w polskiej telewizji, a inni jako sprawdzony sposób na odpoczynek po ciężkim dniu. Warunek jest jeden - ma być szczerze, trafnie i bez owijania w bawełnę!
  65 MIN.
 • Express

  15 MIN.
 • Pogoda

  3 MIN.
 • 10 zadań specjalnych Michela Morana 6

  36 MIN.
 • Królowe życia 11

  W tym odcinku widzowie poznają Arka. Nowego Króla Życia, który życie KOCHA! Jest szalony, bezkompromisowy. Podniecają go pieniądze, szybkie samochody i imprezy. Lubi otaczać się luksusem, ale zna też bliski i cienie ciężkiej pracy. Dagmarę i Edzię dopadł delikatny spadek formy. Próbują nie myśleć o zachciankach i głodzie, więc wynajdują sobie różne zajęcia. Atmosfera robi się trochę nerwowa. Czy wyjdą z kryzysu?
  22 MIN.
 • Królowe życia 11

  W ostatnim czasie, Dagmara i Edzia spędziły razem sporo czasu. Taką wybuchową przyjaźń powinno się dawkować. W przeciwnym razie atmosfera robi się coraz bardziej napięta, a emocje biorą górę! Dla Ani miłość to jedna z ważniejszych wartości w życiu. Jej się udało ją odnaleźć i jest szczęśliwa u boku Mateusza. Tego samego życzy Piotrkowi, który ostatnio ma kłopoty sercowe. Ania trzyma za niego kciuki i mocno mu kibicuje. Iza i Patryk poważnie podeszli to prośby taty Izy. Zapisali się do szkoły rolniczej i najbliższym czasie chcą się to na niej skoncentrować. U Damiana i Leona dość nerwowo. Zaplanowali spokojny wyjazd do mamy Damiana. Jednak nic nie idzie po ich myśli.
  31 MIN.
 • Damy i wieśniaczki. Za granicą 2

  W pierwszym odcinku nowego sezonu swoim życiem wymienią się pochodząca z Warszawy, Hania oraz Wiera, mieszkanka wschodniej części Ukrainy. Hania, bezdzietna singielka, która utrzymuje się z bycia influencerką zderzy się z ukraińską wsią, gdzie poza gospodarstwem i zarabianiem pieniędzy na targu będzie musiała zająć się dwójką małych dzieci. Z kolei w stolicy, urocza wieśniaczka zderzy się z własnymi słabościami. Dowie się też, czy bycie specjalistką od mediów społecznościowych jest łatwą pracą? Wiera będzie miała okazję udowodnić sobie i innym jak bardzo jest odważna. Będzie dużo łez, ale też sporo śmiechu!
  61 MIN.
 • Nic do ukrycia

  Funkcjonariusze i pracownicy Krajowej Administracji Skarbowej są nieustannie w akcji – 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę. Pracują na lądzie i na morzu. Wykrywają kontrabandę, rozpracowują grupy przemytników i ujawniają wielomilionowe nadużycia. Korzystają z nieocenionej pomocy psów służbowych. Wspólnie są postrachem przemytników papierosów, narkotyków i innych zabronionych towarów. Codziennie chronią nasz kraj i Unię Europejską przed napływem towarów niebezpiecznych dla zdrowia, środowiska, a nawet życia. W programie ,,Nic do ukrycia’’ widzowie zobaczą z bliska jak wygląda ich praca. Nasze kamery były na przejściach granicznych, na lotnisku, w portach ale też w lokalach z nielegalnymi automatami czy brały udział w pościgach na autostradach. Jak przemytnicy tłumaczą się z ukrytych w silnikach papierosów? Kto prowadzi miejsca z nielegalnym hazardem? Czy przewóz skóry z niedźwiedzia jest legalny? Odpowiedzi na te pytania w najnowszej serii programu ,,Nic do ukrycia’’!
  59 MIN.
 • Usterka 14

  „KASETONY” Danusia i Sonia - usterkowe gospodynie, uwielbiają razem ćwiczyć. Podczas domowego treningu doszły do wniosku, że sufit w salonie jest dość nudny i zapragnęły zmiany. Tym razem na naszych trójmiejskich fachowców będzie czekało zadanie na wysokości. I to nie w przenośni, ale dosłownie, bo do położenia będą kasetony na suficie. W usterkowym domu zrobi się tłoczno, ponieważ na zlecenie przyjedzie aż trzech fachowców. Panowie pracę zaczną z impetem, jednak z biegiem czasu poczują się zbyt swobodnie i tym samym nadużyją gościny naszej gospodyni. Co takiego się stanie, że zajdą Danusi za skórę? Czy wybryki fachur wpłyną na efekt końcowy ich działań? Drugi majster będzie potrzebował nieco więcej czasu na rozpoczęcie pracy niż pierwsza ekipa. A gdy już wpadnie w szpony wirujących nad głową kasetonów, z rytmu wybiją go ciekawsze zajęcia. Czy mimo to fachowiec dokończy pracę? Czy Danusia w końcu doczeka się pięknego sufitu?
  29 MIN.
 • Usterka 14

  „BOAZERIA ANGIELSKA” Anita - usterkowa gospodyni postanowiła upiększyć swój salon. Niestety kwiaty, obrazy i inne dodatki nie sprostały jej wygórowanym oczekiwaniom. Z pomocą przyjdzie mąż Krzysztof, który wymyśli coś, co na pewno spodoba się żonie. Boazeria angielska - to z tym będą musieli się zmierzyć łódzcy fachowcy. Ukryta kamera zarejestruje efekty pracy aż trzech duetów. Każdy z nich zaprezentuje swój niepowtarzalny styl pracy, ale mimo różnic wszystkie ekipy połączą te same problemy. Największą zagwozdką dla naszych fachur okaże się przycinanie płyt oraz zabudowa łuku nad futryną. Który duet najlepiej poradzi sobie z tym zadaniem? A może lepiej byłoby zadać pytanie - czy komukolwiek uda się zwieńczyć swoje dzieło? Jedno jest pewne - łatwo nie będzie. Czy Anita dalej maskować będzie ściany bibelotami, czy doczeka się nowego wnętrza?
  33 MIN.
 • Gogglebox. Przed Telewizorem 11

  W tym odcinku bohaterowie programu wybiorą się z Martyną Wojciechowską do Izraela, gdzie mogli przekonać się, że koszerny Internet istnieje naprawdę. Dramaty miłosne zawsze dostarczają widzom dużo radości, tym razem nie było inaczej, program „Na sygnale” nie zawiódł. Podczas oglądania „Top Model” podzielili się na dwa obozy, a czego dotyczył podział, widzowie przekonają się w odcinku!
  65 MIN.
 • Express

  14 MIN.
 • Pogoda

  2 MIN.
 • Gogglebox. Przed Telewizorem 7

  „Gogglebox. Przed telewizorem” to bijący rekordy oglądalności międzynarodowy format, zdobywca wielu nagród telewizyjnych, m.in. BAFTA. Swój sukces zawdzięcza prostemu i genialnemu pomysłowi – obserwujemy, jak zwyczajni widzowie z pozycji swojej kanapy oglądają i komentują to, co śledzą w telewizji. Ich prawdziwe, zabawne i nieocenzurowane opinie składają się na niepodrabialny charakter programu. Dodatkowo na kanapie przed telewizorem, jak w lustrze, odbija się wycinek prawdziwego życia bohaterów programu. „Gogglebox. Przed telewizorem” to nie tylko przewodnik po najciekawszych programach i najważniejszych wydarzeniach w polskiej telewizji, ale przede wszystkim cotygodniowa porcja śmiechu i rozrywki.
  56 MIN.
 • Najgorsze polskie tatuaże 2

  W dzisiejszym odcinku Paweł, Kaja, Junior i Magda zajmą się tatuażowym śmietnikiem. Paweł strzeli niezłego gola Michałowi. Kaja stworzy istnie punkową Simbę. Na plecy Alana wjedzie rodzinny układ słoneczny w wykonaniu Juniora. Natomiast Kasia zobaczy nową siebie i dzięki dziarce zrobionej przez Magdę zdefiniuje siebie na nowo.
  46 MIN.
 • Express

  15 MIN.
 • wieczór
 • Pogoda

  3 MIN.
 • Najgorsze polskie tatuaże 2

  W dzisiejszym odcinku do poprawki będą kolejne "Najgorsze polskie tatuaże"! Jarek dzięki Juniorowi wyjedzie z biomechaniczną ręką. Transformacja Łukasza zakończy się bombą, dzięki czemu bez przeszkód będzie mógł pokazać zimny łokieć w swoim passacie. Tomek pomoże Kasi zakończyć pewien etap w swoim życiu. Natomiast Magda wykona Karolowi dziarę 10/10.
  47 MIN.
 • Walk the Line. Prosto do celu

  Krew, pot i łzy. W tym odcinku „WALK THE LINE - prosto do celu” nie zabraknie żadnego z tych elementów. Z pozoru prosta linia przebiegająca przez Białowieżę skrywa przeszkody, wyzwania i niebezpieczeństwa, które dwie drużyny muszą pokonać, aby dotrzeć do celu w wyznaczonym czasie. A kto stanie na końcach linii? Członków drużyny czerwonych łączą więzy krwi i poczucia humoru - to Jacek Wójcik z „Królowych Życia” i jego osobisty syn Piotrek. Drużyna niebieska ma za sobą 30 lat małżeństwa i niejedną przebytą drogę - to Iza Zeiske z „Gogglebox” z mężem Boguszem. Trasa, którą mają do pokonania mierzy około 3 km i prowadzi między innymi przez bagna, mokradła, domy i pola. Czerwoni i niebiescy muszą ją pokonać możliwie jak najkrótsza drogą, a co za tym idzie zmierzyć się z każdą napotkaną przeszkodą. a w Białowieży przeszkód nie brakuje. Czy wsparcie Bogusza pozwoli Izie pokonać lęk wysokości i rozprawić się z płotami? Jak poradzą sobie z odcinkiem trasy, który prowadzi przez rzekę Narewkę, czy wyjdą z tego suchą stopą? I czy gwóźdź w stopie Piotrka pozwoli czerwonym dotrzeć na metę? W końcu nawet Achillesa pięta dobiła…
  53 MIN.
 • Express

  13 MIN.
 • Pogoda

  2 MIN.
 • Królowe życia 11

  29 MIN.
 • Królowe życia 11

  29 MIN.
 • Królowe życia 11

  29 MIN.
 • Królowe życia 11

  29 MIN.
 • Wyjadacze

  W zupełnie wyjątkowym, autorskim programie TTV prawdziwi wyjadacze w sztuce uwodzenia nauczą początkujących randkowiczów, jak podbijać serca i budzić pożądanie. Marcin to prawdziwy specjalista w swoim fachu, który skromnie przyznaje, że nie żyje w celibacie. Samo jego mieszkanie emanuje męskością – postacie drapieżników i egzotyczne ryby w wielkim akwarium nie pozostawiają złudzeń, że to facet lubiący zwracać uwagę. I choć dostaje mnóstwo propozycji randek, to starannie wybiera kobiety, z którymi miałby się umówić. Pod jego skrzydła trafi Ela z Bieszczad, która jest gotowa, by w końcu znaleźć tego wyśnionego. Jej kryteria nie należą do standardowych – nie napakowany, najlepiej z lekkim brzuszkiem i na pewno bez kaloryfera na brzuchu. Niestety jak na razie żaden mężczyzna nie zabrał jej nawet do kina. Ela nie uznaje półśrodków - zawsze wali prosto z mostu, a swoją bezpośredniością potrafi wręcz krępować facetów. Co powstanie z tej wybuchowej mieszanki?
  60 MIN.
 • TRWA

  Gogglebox. Przed Telewizorem 13

  Niekwestionowany hit TTV od kilku lat cieszący się ogromną popularnością wśród widzów. W najnowszym trzynastym sezonie programu powstaną aż 24 odcinki, czyli na widzów czekają dwie premiery „Gogglebox. Przed telewizorem” w tygodniu. W tym programie rodziny, grupy przyjaciół oraz pary komentują oglądane przez siebie produkcje telewizyjne. Jednak „Gogglebox. Przed telewizorem” to nie tylko przewodnik po najciekawszych programach i najważniejszych wydarzeniach w polskiej telewizji, ale przede wszystkim cotygodniowa porcja śmiechu i rozrywki. W jesiennym sezonie dawka śmiechu będzie podwójna.
  58 MIN.
 • Walk the Line. Prosto do celu

  Tym razem wyścig odbędzie się w Szczecinie. Są tu piękne zabytki, legendarne smakołyki z minionej epoki i stocznia. Taki zestaw musi się zakończyć spektakularnym wodowaniem lub… pójściem na dno. Czas nastawić zapalniki, bo na jednym końcu linii czeka wybuchowa mieszanka: Sylwia Bomba i jej tata Wiesław! Za to druga drużyna to królowie życia, mody i humoru: Przemek i Patryk! Punkt A, z którego ruszą Sylwia i Wiesław, znajduje się pod muzeum narodowym. Punkt B, skąd wyruszą Patryk z Przemkiem, leży między kamienicami. To trzy kilometry przez ruchliwe ronda i ulice, oraz osiedla połączonych w rzędy bloków i kamienic. Ich omijanie oznacza setki dodatkowych metrów.
  47 MIN.
 • Paloma

  Alberto i Paloma rozmawiają w bibliotece. Mężczyzna pożycza swojej nowej znajomej kilka książek i przyznaje, że lubi spędzać z nią czas. Jednak nie wszyscy bliscy Alberto ufają kobiecie. Nana jest uprzedzona, ale skoro jej ojciec jest zadowolony, nie będzie się wtrącać. Marcos nie może zapomnieć o Palomie. Mężczyzna jest jednak nieco zaskoczony widząc obiekt swoich westchnień w samochodzie Alberto. Niedawni kochankowie w końcu mają okazję by porozmawiać. Przez przypadek trafiają na siebie w ogrodzie rezydencji Alberto. Czy Paloma jest pewna, że chce wyjść za mąż za Ramona?
  62 MIN.
 • Paloma

  Paloma wyjaśnia Marcosowi swoją znajomość z Alberto. Mężczyzna z kolei zostaje uwikłany w pułapkę, ponieważ Silvana aranżuje przed fotografami sytuację, z której można domniemywać, że Marcos się jej oświadczył. Nie tylko dla niego ta informacja będzie sporym zaskoczeniem.
  64 MIN.
 • Kartoteka 8

  Jeden wydział, sześciu komisarzy i zbrodnie, które wstrząsnęły krajem. „Kartoteka” to serial dokumentalno – kryminalny, w którym policjanci pracują nad trudnymi i brutalnymi przestępstwami. W każdym z odcinków przedstawiamy dwie historie kryminalne, które się splatają w jedną całość.
  81 MIN.
dalej
Zobacz program innych kanałów