Program TV

wstecz
 • Damy i wieśniaczki. Za granicą 2

  Ten odcinek zdecydowanie będzie należał do tych ekstremalnych! Na pewno stanie się tak za sprawą Martyny, damy z Poznania. Dziewczyna kocha niebezpieczne sporty oraz szybką jazdę na motocyklach. Za to Alina jest gospodynią domową, zajmującą się dziećmi, gospodarstwem i mężem. Wieśniaczka nie będzie miała w Poznaniu łatwo - niektóre zadania ją przerosną, ale ostatecznie zaliczy ten wyjazd do udanych. Martyna z pracą na gospodarstwie nie będzie miała problemów, jednak to mąż Aliny sprawi jej najwięcej kłopotów. Jak kobiety będą wspominać zamianę?
  60 MIN.
 • Odlotowy ogród 4

  W tym odcinku Dominik stworzy specjalny ogród dla 37-letniego Roberta, który choruje od urodzenia. Robert spędza mało czasu na zewnątrz, więc nowy ogród musi być przystosowany do jego potrzeb. Dominik zaprojektował w nim ścieżki, ażurową altanę z ławeczką, drewnianą palisadę i wodną niespodziankę. Wszystko to w otoczeniu pachnącej i szumiącej roślinności, stworzy przyjazny i bezpieczny klimat.
  37 MIN.
 • Fachowcy 2

  Poznaj historie tych, którzy niejedno widzieli i mają wiele do opowiedzenia. Zobacz rekonstrukcje prawdziwych zbrodni, poznaj kulisy kryminalnych śledztw i niewyjaśnionych zaginięć. Każdy odcinek przedstawia dwie historie oparte na realnych wydarzeniach. Jaką mroczną tajemnicę skrywa serwisant domofonu, do jakiej tragedii doprowadzi nadmierna ambicja lekarza i do czego zdolny jest chciwy inkasent? Jedno jest pewne — w drugim sezonie programu żarty się skończyły. Rafał Berke pracuje jako szklarz. Mężczyzna ma na koncie wyrok za gwałt i niedawno w niezdrowy sposób zafascynował się Agatą Strajner. Ich przyjaźń nie jest tak intensywna, jak oczekiwał, więc rozbija szybę w jej domu, by mieć pretekst do bycia bliżej kobiety. Plan uwiedzenia jednak się nie powiódł, a fachowiec za niepowodzenie obwinia syna wybranki, który cierpi na depresję i ma myśli samobójcze. Rafał uważa, że Agata poświęca chłopcu zbyt wiele uwagi, dlatego postanawia go wyeliminować… Mateusz Perkowski to menadżer restauracji. Mężczyzna ma kłopoty – tuż przed ważnym bankietem zepsuł się kuchenny piec, a drugi kierownik nic w tej sprawie nie robi. Mateusz podejrzewa, że jego kolega ma niejasne powiązania z właścicielem restauracji. Namawia swoją kochankę, by uwiodła tamtego i zbadała sprawę. Oburzona kobieta donosi żonie Mateusza o ich romansie. Na dodatek wynajęty osiłek grozi mu pobiciem, jeśli nie odczepi się od kolegi. Wtedy menadżer znajduje w telefonie konkurenta kompromitujące zdjęcia…
  45 MIN.
 • Express

  15 MIN.
 • Ukryta prawda

  Osiemnastolatkowie Gabi i Rafał są od kilku miesięcy parą. Dziewczyna pochodzi z rodziny z problemami finansowymi, Rafał natomiast jest synem zamożnych prawników, wielką nadzieją rodziców. Kiedy okazuje się, że Gabi jest w ciąży chłopak jest przerażony, ale wkrótce godzi się z sytuacją. Gabi postanawia poinformować o swoim stanie rodziców. Wybucha awantura i dziewczyna zostaje pobita. Szuka schronienia w domu Rafała, którego rodzice nie mają nawet pojęcia o miłości syna…
  59 MIN.
 • Prawie rozwiedzeni

  Czy droga do szczęścia rodzinnego prowadzi przez łóżko z innym? Zwykle małżonkowie obwiniają się nawzajem za problemy rodzinne. Myślą, że z innymi „idealnymi” samotnikami poczują się lepiej. Rodzinom z jedną perspektywą oferuje się eksperyment rozwodowy. W ciągu 5 dni para będzie musiała mieszkać z idealnymi nieznajomymi, którzy zostali wybrani zgodnie z ich życzeniem. Każda rodzina sama określa granice tego, co jest dozwolone w eksperymencie. Czy małżonkowie będą korzystać z przywilejów? Czy eksperyment pomoże uratować rodzinę i czy małżonkowie zrozumieją, że sami muszą szukać problemów?
  65 MIN.
 • Gogglebox. Przed telewizorem 4

  Czwarty sezon Gogglebox. Przed telewizorem gwarantuje zdrową dawkę śmiechu. Do bohaterów znanych z poprzednich serii dołączą nowi bawiący się przed telewizorem uczestnicy. Program ze zwyczajnymi widzami w rolach głównych - wprost stworzony dla telewizji takiej jak TTV. To jedyny program na świecie, w którym widzowie oglądają w telewizji, jak inni oglądają telewizję. Proste i genialne. Zabawne i dosadne komentarze oraz bohaterowie, którzy często sami nie wierzą w to, co widzą na ekranie. A dodatkowo obserwujemy jak wygląda wycinek ich prawdziwego życia toczącego się na kanapie lub w fotelach przed telewizorem.
  47 MIN.
 • Kartoteka 11

  Jeden wydział, sześciu komisarzy i zbrodnie, które wstrząsnęły krajem. „Kartoteka” to serial dokumentalno – kryminalny, w którym policjanci pracują nad trudnymi i brutalnymi przestępstwami. W każdym z odcinków przedstawiamy dwie historie kryminalne, które się splatają w jedną całość.
  59 MIN.
 • Sędzia Anna Maria Wesołowska

  Każdy z nas ma swoją ciemną stronę. Każdy z nas skrywa tajemnicę. Czasem jednak te ludzkie namiętności prowadzą do zbrodni lub niemożliwego do rozwiązania konfliktu rodzinnego. Wtedy pozostaje tylko liczyć na sprawiedliwy wyrok… Kilkaset rozwiązanych spraw i co dalej? "Sędzia Anna Maria Wesołowska" znowu zakłada togę i będzie wydawać sprawiedliwe wyroki. "Pokój zmarłym"
  58 MIN.
 • Wzrost ponad miarę

  Dla tych kobiet wzrost jest jedyną rzeczą, którą inni ludzie wydają się zauważać. Niezwykłe bohaterki programu mają około 2 metrów wzrostu i dzielą się swoimi historiami o życiu nieprzeciętnego człowieka w przeciętnym świecie.
  59 MIN.
 • Damy i wieśniaczki. Ukraina 4

  Po raz kolejny zawitamy na Ukrainę, by podpatrzeć, jak proste dziewczyny ze wsi zamieniają się życiem z szykownymi damami z miasta. Eksperyment trwa trzy dni, a obydwie strony na własnej skórze przekonują się, jak to jest przenieść się z salonu piękności do obory albo z małej wioski do luksusowej restauracji. Dla nich to czas wyzwań, zmagania z lękami, walki o siebie i swoje zasady. To czas poznania innego życia i odkrywania nieznanego, a co za tym idzie - czas rozczarowań, zaskoczeń i skandali. Czy to będzie zabawa, czy raczej śmiech przez łzy? Czy bohaterki zmienią swój pogląd na życie? Czy to doświadczenie odmieni je na zawsze?
  63 MIN.
 • Panny młode ponad miarę

  W kolejnym odcinku programu poznamy 25-letnią Izabelę z Warszawy. Dziewczyna waży ponad 90 kg, ale bardzo lubi swoje krągłe kształty. Wszystkie kobiety w jej rodzinie są ponad miarę, ale kochają jeść, są zawsze szczęśliwe i tryskają poczuciem humoru. Uważają, że panie o pełniejszych kształtach są pewne siebie, a Izabela twierdzi, że wygląda jak Kim Kardashian. Jej narzeczony Dariusz ma 25 lat i bardzo lubi figurę swojej narzeczonej. Chłopak wspierał dziewczynę, kiedy ta chorowała na zapalenie nerwu wzrokowego, przez co nie widziała na jedno oko. W tych trudnych dla bohaterki chwilach towarzyszyli jej rodzice. Izabela nie chce sukni o kroju księżniczki, dlatego jako pierwszą wybiera tę o kroju rybki. Suknia nie wywołuje jednak entuzjazmu ani bohaterki, ani jej rodziny. Mama proponuje swojej córce suknię w kształcie litery A, jednak ciocia marzy o tym, by dziewczyna w dniu swojego ślubu wyglądała jak prawdziwa księżniczka. Czy suknia, która z założenia powinna jej się nie podobać, wywoła zachwyt? Czy ostatnia propozycja zaproponowana przez Izabelę będzie w stanie zachwycić rodzinę bohaterki? Agnieszka, kolejna bohaterka odcinka to 40-latka pracująca w finansach, która kocha sport i aktywny tryb życia. Kobieta poszukuje sukni na swój pierwszy ślub. Agnieszka jest tylko trochę ponad miarę, waży 85 kg, ale nie akceptuje swojej figury, gdyż przytyła po ciężkim wypadku. Bohaterka ze względu na złą asekurację spadła ze ścianki wspinaczkowej i borykała się z licznymi złamaniami kończyn. Jej ówczesny związek nie przetrwał tej próby, a w trudnych dla siebie chwilach mogła liczyć na wsparcie rodziców. Półtora roku temu poznała Mariusza, który towarzyszył jej w trakcie ostatniej operacji. Jest to też jedyny mężczyzna, dzięki któremu poczuła, że chciałaby wziąć ślub. Kobieta marzy o sukni o kroju rybki. Taką też wybiera jako pierwszą. Nie wzbudza ona jednak euforii wśród rodziny bohaterki. Narzeczony wybiera dla niej propozycję z falbanami. Ta wydaje się jednak zbyt ekstrawagancka dla rodziców Agnieszki. Kolejna suknia, zaproponowana przez prowadzącą to połączenie zdawałoby się idealne – rybka z falbanami u dołu. Czy konserwatywni rodzice bohaterki zaakceptują taką propozycję? Czy dziewczyna w finale wybierze suknię, o której marzyła? A może zdecyduje się na tę, która najbardziej spodobała się jej bliskim?
  59 MIN.
 • Made in Maroko Extra

  "Made in Maroko. Extra" to odcinek specjalny programu, w którym zobaczymy Dagmarę, Jacka, Edzię i Conana, którzy opowiedzą o swoich przygodach podczas biznesowej wyprawy do Maroko.
  49 MIN.
 • Express

  15 MIN.
 • Pogoda

  4 MIN.
 • TRWA

  Królowe życia 5

  Ukochany piesek Dagmary nie jest już szczeniaczkiem. Królowa będzie musiała sobie poradzić z jego naturą super samca... Doszła do wniosku, że sama nie zmieni rozpieszczonego Mumu w pokładanego psa. Co zrobi? Dowiemy się w dziewiątym odcinku „Królowych życia”. W ostatnich tygodniach Iza bardzo ciężko pracowała nad swoją najnowszą kolekcją. Klientki Królowej to wymagające kobiety. Na szczęścia Iza doskonale wie, czego chcą i o czym marzą. Czasami nawet wie to lepiej niż one same... Rafał i Gabriel postanowią skorzystać z tego, co ma do zaoferowania Warszawa nocą. To nie będzie zwykła impreza... Czy znajdą w Warszawie trochę Berlina? Przekonamy się w dziewiątym odcinku „Królowych życia”.
  48 MIN.
 • Wyburzacze

  W Libiążu wyburzacze zmierzą się z rozbiórką, która jest trudniejsza niż wyburzenie - demontażem wieży szybowej zakładu górniczego. Ekipa spawaczy-przepalaczy będzie pracowała kilkadziesiąt metrów nad ziemią, przy kilkunastostopniowym mrozie i na wąskiej, oblodzonej platformie. Zespół na górze będzie odcinał segment szybu za pomocą palników gazowych, a dźwig musi go bezpiecznie sprowadzić na ziemię. W Tarnowskich Górach firma Przemka Olesia będzie się spieszyć, mając tylko jeden dzień na wyburzenie starej kotłowni i posprzątanie całego placu. Przejazd kilkudziesięciotonowej maszyny wąską ulicą w centrum nie pójdzie tak, jak zakładali, podobnie jak planowana eksplozja...
  51 MIN.
 • Express

  15 MIN.
 • Pogoda

  4 MIN.
 • wieczór
 • Usterka 11

  Nagłe zwroty akcji, cięte riposty i chwile pełne emocji. Pieniądze, totalne katastrofy i ogromna dawka humoru. To wszystko dzieje się w naszych domach, kiedy zlecamy remont fachowcom. A my pokażemy to w nowych odcinkach "Usterki"! Teraz także najlepszy program o fachowcach doczekał się gruntownego remontu! W nowej serii widzowie obejrzą dłuższe odcinki, 3 razy w tygodniu! Tajni inspektorzy „Usterki” ruszyli do Krakowa i Katowic, by sprawdzić kompetencje tamtejszych malarzy, kafelkarzy, majstrów i rozmaitych złotych rączek. Nad wszystkim czuwają profesjonaliści, którzy na płytkach, tapetach i farbach "zjedli zęby". Adam i Łukasz Milcz to budowlańcy z kilkunastoletnim stażem. Przed okiem tych bliźniaków nie ukryje się żadna niedoróbka. Daniel Górka to profesjonalista w każdym calu. W oku miara, w ręce waga, w sercu miłość do budowlanki! Agnieszka Musiał to pani architekt wnętrz obdarzona niezrównanym wyczuciem estetyki, budowlaną wyobraźnią i twórczym myśleniem. Obserwowani w ukrytej kamerze śląscy i małopolscy fachowcy będą naprawiać, modernizować, przebudowywać, odnawiać, kleić, zalepiać, docinać i wykańczać. Ci, których wałek i kielnia w ręce parzą, usłyszą niejedno ciężkie, jak architektoniczny beton słowo. Ale porządni fachowcy nie mają się czego obawiać! Ich praca zostanie należycie doceniona.
  49 MIN.
 • Usterka 11

  Ponownie gościmy w domu studenckim w Krakowie. Dzisiaj na fachowców czeka montaż baldachimu nad łóżkiem. Zadanie wymaga dokonania wyliczenia odpowiednich pomiarów względem ściany i łóżka. Do tego będą potrzebne odpowiednie kołki oraz wiertarka. Czas wykonania takiej usługi bracia Milczowie wyliczają na to około 2 godziny, a koszt 200 złotych. Czy będzie tak prosto jak się wydaje? To się dopiero okaże. Zapraszamy!
  50 MIN.
 • Express

  14 MIN.
 • Pogoda

  2 MIN.
 • Sport

  5 MIN.
 • Gogglebox. Przed telewizorem

  To program o tym, że każdy lubi oglądać telewizję, a jeszcze bardziej ją komentować. To już drugi sezon formatu, który gwarantuje zabawne podsumowanie gorących programów telewizyjnych mijającego tygodnia w wykonaniu znanych już „komentatorów” GOGGLEBOX PRZED TELEWIZOREM. Spontaniczne zachowania i prawdziwe reakcje widzów oglądających telewizję w swoich domach.
  30 MIN.
 • Gogglebox. Przed Telewizorem 9

  W tym odcinku "Gogglebox. Przed telewizorem" Big Boy ze swoją ekipą będą oglądać wyjątkowo rozpalony odcinek serialu "Na sygnale". Podnosząca ciśnienie fabuła i wartka akcja, mocno wciągnie naszych komentatorów. Ponadto, zauważą, że w roli jednej z ratowniczek zagrała popularna Marcelina Zawadzka. Następnie dadzą się porwać w wir zagadek z teleturniejem "Koło fortuny". Nie obejdzie się od rywalizacji pomiędzy uczestnikami, zwłaszcza między strongmenami Krzysztofem i Dominikiem. "Na Wspólnej" wciąż dostarczy naszym uczestnikom wielu emocji. A w "Ślub od pierwszego wejrzenia" poznamy ulubionych bohaterów, którym niektórzy mocno kibicują.
  66 MIN.
 • Express

  15 MIN.
 • Pogoda

  2 MIN.
 • Królowe życia 9

  Dagmara odpoczywa w Juracie. Sama przyznaje, że to jej miejsce na ziemi. Przyjaciółki, zabawa i morze... Królowa czuje, że ma wszystko i bez wysiłku może naładować akumulatory. Ten czas miała spędzić przede wszystkim z Conanem, ale tak się złożyło, że jej syn miał zupełnie inne plany. Czy Dagmarze udało się... spotkać z prezydentem RP? Dla tej Królowej nie ma rzeczy niemożliwych i musiała przynajmniej spróbować! Damian i Leon mają trochę wolnego czasu. W takich chwilach, Leon zawsze nagrywa swojego wideobloga. Swoim widzom pokazuje, jak piękna jest Polska. Szczególny nacisk kładzie go Gdańsk, którego historia bardzo go fascynuje. Wciąż stara się zdobywać o nim nowe informacje. Z Trójmiasta, pod Kraków przyjechał Tomek – przyjaciel Sylwii. Królowa chce spędzić z nim jak najwięcej czasu, a zwykły spacer odmieni życie pewnej istoty. Słowem, Sylwia i Tomek znaleźli się w odpowiednim miejscu w odpowiednim czasie.
  57 MIN.
 • Królowe życia 10

  Remont mieszkania Jacka ruszył pełną parą! Zadaniem Dagmary jest wszystko nadzorować. To dosyć odpowiedzialne zadanie, bo okazało się, że to nie będą zwykłe, kosmetyczne poprawki. Można śmiało powiedzieć, że mieszkanie Jacka buduje się od nowa. W duszy Kasi nieustannie gra muzyka. Mimo że jej kariera wokalna na chwilę utknęła w martwym punkcie, to Kasia nie porzuciła marzeń o śpiewaniu. Wciąż chce się uczyć. Iza będzie musiała podjąć niezwykle ważną decyzję. Na szczęście zawsze w takich sytuacjach może liczyć na Patryka, który zwykle wspiera ją nawet w najśmielszych krokach.
  29 MIN.
 • Królowe życia 10

  Dagmara motywuje Jacka, żeby wytrwał w swoich postanowieniach. W końcu to ona namówiła go na remont, dietę i ćwiczenia. Uznała, że nie pozwoli mu przerwać tych wszystkich zmian, które powoli wdraża do swojego życia. Jest jego najwierniejszym kibicem. Damian i Leon się nie kłócą. Oni po prostu wymieniają się poglądami. Czasami trudno jest im powstrzymać swoje emocje i dla oczyszczenia atmosfery, muszą powiedzieć, co myślą. Sylwia oprócz swojej rodziny, pracy i szybkich samochodów, ma jeszcze jedną wielką miłość. Swoje psy! Dba o nie jak o największy skarb.
  29 MIN.
 • Gogglebox. Przed Telewizorem 6

  Już dzisiaj nasi bohaterowie trochę się rozerwą i pośpiewają. Program „Twoja twarz brzmi znajomo” bardzo pozytywnie nastroił ich na weekend. Ich cięte języki uruchomiły się podczas „Pierwszej randki”. Wyobraźnię uruchomili przy okazji programu „W kupie siła”, zaś niedzielny poranek upłynął im pod znakiem nauki z „BBC w jedynce”. Za to nowy program Ewy Drzyzgi „36,6” potraktowali z delikatnym przymrużeniem oka i zainteresowaniem. Ciekawe fakty o zdrowiu i lubiana prowadząca odciągnęły ich na chwilę od domowych obowiązków.
  39 MIN.
 • Seks - wypadki

  Program ukazuje prawdziwe wypadki, które miały miejsce podczas seksu.
  57 MIN.
 • Prawie rozwiedzeni

  Czy droga do szczęścia rodzinnego prowadzi przez łóżko z innym? Zwykle małżonkowie obwiniają się nawzajem za problemy rodzinne. Myślą, że z innymi „idealnymi” samotnikami poczują się lepiej. Rodzinom z jedną perspektywą oferuje się eksperyment rozwodowy. W ciągu 5 dni para będzie musiała mieszkać z idealnymi nieznajomymi, którzy zostali wybrani zgodnie z ich życzeniem. Każda rodzina sama określa granice tego, co jest dozwolone w eksperymencie. Czy małżonkowie będą korzystać z przywilejów? Czy eksperyment pomoże uratować rodzinę i czy małżonkowie zrozumieją, że sami muszą szukać problemów?
  69 MIN.
 • Anatomia głupoty według Doroty Wellman

  Głupota to potocznie odwrotność mądrości. A może to pozornie bezmyślne i szalone zachowania są motorem postępu? Dorota Wellman pokaże, jak w oparciu o zdrowy rozsądek i nauki ścisłe uczyć się na cudzych błędach! „Anatomia głupoty według Doroty Wellman” zajmie się śmiesznymi i absurdalnymi na pierwszy rzut oka filmikami z sieci. Przypadki ludzkiej bezmyślności zostaną skonfrontowane z opinią prowadzącej Doroty Wellman. Dowiemy się, gdzie leży granica między odwagą, ciekawością świata a głupotą oraz czy można naukowo wytłumaczyć każde szaleństwo.
  32 MIN.
 • Anatomia głupoty według Doroty Wellman

  Głupota to potocznie odwrotność mądrości. A może to pozornie bezmyślne i szalone zachowania są motorem postępu? Dorota Wellman pokaże, jak w oparciu o zdrowy rozsądek i nauki ścisłe uczyć się na cudzych błędach! „Anatomia głupoty według Doroty Wellman” zajmie się śmiesznymi i absurdalnymi na pierwszy rzut oka filmikami z sieci. Przypadki ludzkiej bezmyślności zostaną skonfrontowane z opinią prowadzącej Doroty Wellman. Dowiemy się, gdzie leży granica między odwagą, ciekawością świata a głupotą oraz czy można naukowo wytłumaczyć każde szaleństwo.
  51 MIN.
dalej
Zobacz program innych kanałów