Program TV

wstecz
 • Paloma

  60 MIN.
 • Express

  15 MIN.
 • Made in Maroko

  Dagmara i jej asystent Jacek zatrzymali się w Marrakeszu. Tu, z pomocą znajomego sprzed lat, Samira, badali rynek miejscowych rzemieślników. Za pierwszy biznesowy cel obrali ręcznie wyrabiane, ceramiczne kafle. Odwiedzili fabrykę, gdzie powstaje słynna, marokańska, orientalnie zdobiona ceramika. Wybrali się także na ogromny targ, jakże różny od swojskich, polskich bazarów, które Dagmara znała z rodzinnego Kłodzka.
  45 MIN.
 • TRWA

  Ukryta prawda

  Darek i Maciek od kilku lat są parą. Mieszkają razem, mają wspólne plany na przyszłość, są szczęśliwi. Maciek, który pracuje jako opiekun dzieci w przedszkolu, marzy o własnym dziecku. Jednak Darek nie podziela tych pragnień. Boi się, że ujawnienie jego orientacji seksualnej zniszczy mu reputację w pracy i na osiedlu. Zdesperowany Maciek decyduje się na krok, który doprowadzi do poważnego kryzysu w ich długoletnim związku.
  60 MIN.
 • Bajeczne życie hinduskich dynastii

  55 MIN.
 • Damy i wieśniaczki. Ukraina 5

  Po raz kolejny zawitamy na Ukrainę, by podpatrzeć, jak proste dziewczyny ze wsi zamieniają się życiem z szykownymi damami z miasta. Eksperyment trwa trzy dni, a obydwie strony na własnej skórze przekonują się, jak to jest przenieść się z salonu piękności do obory albo z małej wioski do luksusowej restauracji. Dla nich to czas wyzwań, zmagania z lękami, walki o siebie i swoje zasady. To czas poznania innego życia i odkrywania nieznanego, a co za tym idzie - czas rozczarowań, zaskoczeń i skandali. Czy to będzie zabawa, czy raczej śmiech przez łzy? Czy bohaterki zmienią swój pogląd na życie? Czy to doświadczenie odmieni je na zawsze?
  60 MIN.
 • Gogglebox. Przed Telewizorem 15

  Niekwestionowany hit TTV, który od lat cieszy się ogromną popularnością wśród widzów. Po siedmiu latach i czternastu sezonach, poniedziałkowe wieczory kojarzą się już z tylko jednym - porcją śmiechu i rozrywki w doborowym towarzystwie ekipy „Gogglebox”! Gogglebox’owa rodzina stale się powiększa, na kanapach w programie zasiada już 15 ekip! Są to rodziny, grupy przyjaciół oraz pary, które w rozrywkowy sposób komentują produkcje telewizyjne, nie kryjąc przy tym emocji, jakie u nich wzbudzają. Jedni traktują ten program jako przewodnik po najciekawszych i najważniejszych wydarzeniach w polskiej telewizji, a inni jako sprawdzony sposób na odpoczynek po ciężkim dniu. Warunek jest jeden - ma być szczerze, trafnie i bez owijania w bawełnę!
  60 MIN.
 • Kartoteka 8

  Jeden wydział, sześciu komisarzy i zbrodnie, które wstrząsnęły krajem. „Kartoteka” to serial dokumentalno – kryminalny, w którym policjanci pracują nad trudnymi i brutalnymi przestępstwami. W każdym z odcinków przedstawiamy dwie historie kryminalne, które się splatają w jedną całość.
  65 MIN.
 • Sędzia Anna Maria Wesołowska

  Każdy z nas ma swoją ciemną stronę. Każdy z nas skrywa tajemnicę. Czasem jednak te ludzkie namiętności prowadzą do zbrodni lub niemożliwego do rozwiązania konfliktu rodzinnego. Wtedy pozostaje tylko liczyć na sprawiedliwy wyrok… Kilkaset rozwiązanych spraw i co dalej? "Sędzia Anna Maria Wesołowska" znowu zakłada togę i będzie wydawać sprawiedliwe wyroki.
  60 MIN.
 • Ukryta prawda

  18-letni Maks mieszka razem z mamą Agatą i jej partnerem Danielem. Nastolatek jest spokojny, nie sprawia problemów, dobrze się uczy. Któregoś dnia Agata przyłapuje Maksa w łóżku z Igorem, chłopak w końcu przyznaje się matce, że jest gejem. Agata nie potrafi się z tym pogodzić. Najpierw usiłuje zmusić syna do zerwania z Igorem, a potem każe mu się wynosić z domu. Maks w trudnej sytuacji znajduje oparcie w swoim dziadku- Jerzym. Mężczyźnie jest wstyd, że Agata zachowuje się w ten sposób. Usiłuje dotrzeć do córki i przekonać ją, że homoseksualizm nie jest powodem do wstydu…
  65 MIN.
 • Królowe życia 11

  Zabawa na weselu przyjaciół Dagmary trwa w najlepsze. Wśród zaproszonych gości znalazła się też Edzia, więc zapowiada się szaleństwo do białego rana. Oczywiście, nie obejdzie się bez małych kryzysów, ale przecież nie ma przeszkody, której Królowa by nie przeskoczyła. Ania i Mateusz marzą o gromadce dzieci. Na razie los zaplanował dla nich coś innego i jeszcze nie jest im dane zostać rodzicami. Ale opieka nad dziećmi daje im wiele radości. Dlatego znajomi proszą ich czasami o przysługę. Iza ma romantyczną duszę... Dlatego podróż do rodzinnego domu, zawsze ją wzrusza i przywołuje wiele wspomnień. Czy Patryk będzie zazdrosny o jej pierwsze, dziecięce miłości? Kto by nie był?!
  30 MIN.
 • Paloma

  70 MIN.
 • Express

  15 MIN.
 • Pogoda

  3 MIN.
 • Raport smogowy

  2 MIN.
 • Królowe życia 11

  O tym, że Dagmara skończyła pisać swoją książkę, wiedzieli tylko nieliczni. Królowa była niezwykle podekscytowana, trzymając w rękach swoją historię, oprawioną w okładkę. Zanim książka trafi na półki księgarni, Dagmara chciałaby, żeby przeczytali ją ci najważniejsi. Przyjaźń Mateusza i Patryka rozkwita. Ostatnio rozmawiają nie tylko o błahostkach, ale też... o miłości. Jakie są ich punkty widzenia i przemyślenia? Kasia ostatnio bardzo intensywnie trenuje. MMA jest jej wielką pasją. Mimo że czasami już myśli, że nie da rady, zawsze daje z siebie wszystko. Czasami nawet jeszcze więcej. Nie ma że boli! Kasia wie, że musi boleć, żeby zwyciężyć.
  30 MIN.
 • Gogglebox. Przed Telewizorem 11. Wydanie świąteczne

  70 MIN.
 • Express

  15 MIN.
 • wieczór
 • Pogoda

  5 MIN.
 • Defacto 8

  Jak to możliwe, że szybowce potrafią przelecieć setki kilometrów bez kropli paliwa? Dlaczego w czasie operacji mózgu niektórzy pacjenci muszą pozostać przytomni? Czym jest tajemnicze srebrne tsunami? I jak właściwie walczą współcześni rycerze? Na te wszystkie pytania odpowiemy już w siódmym odcinku DeFacto!
  30 MIN.
 • Złomowisko PL 9

  Niekwestionowani królowie polskich złomowisk wracają do gry! Choć zbieranie złomu to bardzo niebezpieczna profesja, to ludzie o stalowych nerwach gruz zamieniają w złoto. Zapraszamy na spotkanie z facetami, którzy na co dzień w trudzie i pocie pracują na złomowiskach w całej Polsce. „Złomowisko PL” to nieustające pasmo złomiarskich przygód, sukcesów i rozczarowań! Szef Piotrostalu, „Stalowy”, przyjmie warte kilkaset tysięcy złotych zlecenie na demontaż infrastruktury zakładów przemysłowych. Ekipa z Radostowic zajmie się kolejnymi zamówieniami wyjazdowymi. Sławek, właściciel Holdmaru, odważnym krokiem wejdzie na rynek dużych rozbiórek, ale jak poradzi sobie z potężną halą drukarską? Przemek z Olmetu bez wahania podejmuje różne wyzwania. Tym razem wspólnie ze swoimi ludźmi weźmie udział w międzynarodowych zawodach operatorów maszyn złomiarskich.
  70 MIN.
 • Express

  15 MIN.
 • Pogoda

  5 MIN.
 • Ukryta prawda

  38-letni Sławek kilkanaście miesięcy temu stracił pracę. Ponieważ jest świetnym glazurnikiem i potrafi wykonywać prace wykończeniowe, postanowił założyć własną firmę „Złota rączka”. Firma jak na razie nie przynosi za wiele zysków. Jego żona Renata - bezrobotna od kilku lat, ma pretensje o to, że Sławek nie zarabia, że daje upusty klientom, że nie myśli o rodzinie. Z powodu braku pieniędzy w domu dochodzi do ciągłych awantur. Pewnego dnia przyjaciółka Renaty – Mariola, która od lat podkochuje się w Sławku, widzi go na mieście z inną kobietą. Szantażuje go, że jeżeli się z nią nie prześpi, to powie żonie o jego romansie. Mężczyzna ją ignoruje. Zaczyna robić prezenty żonie, ma coraz więcej pieniędzy. W rodzinie wreszcie nastaje spokój. Jednak kiedy Mariola kilka dni później widzi go z kolejną kobietą, nie wytrzymuje i donosi o jego romansach żonie. Kobiety dochodzą do wniosku, że Sławek pod przykrywką firmy remontowej sprzedaje się za pieniądze…
  65 MIN.
 • Rzeczy, których nie nauczył mnie ojciec

  Wspólne oglądanie kabaretowego występu Roberta, jakoś nie bawi Tadeusza. W końcu w lumpeksie jest jeszcze wiele pracy do zrobienia. Zardzewiałe kraty w oknach lumpeksu nie wytrzymują próby czasu. Napięcie między ojcem i synem rośnie. Czy uda im się pogodzić podczas wspólnego wypadu na ryby?
  35 MIN.
 • Express

  12 MIN.
 • Pogoda

  2 MIN.
 • Rzeczy, których nie nauczył mnie ojciec

  Dziś odbędzie się uroczyste otwarcie lumpeksu. Widać, że na wsi dawno nie było takiego zamieszania. Robert robi za duszę towarzystwa. Tadeusz bryluje wśród gości. To ostatni dzień wakacji z tatą. Czy przez te kilka tygodni Motykom udało zbliżyć się do siebie bardziej niż dotychczas?
  30 MIN.
 • Prince Charming

  Tego popołudnia w willi reorganizacja - wszyscy przenoszą się do złotej sypialni! Z samego rana do chłopaków przybywa Jacek. Nie tylko zresztą on, bo chwilę później pojawią się kolejni goście, których nie spodziewa się nawet Jacek! Jest to Paweł i Marta – najbliżsi znajomi tytułowego „Prince Charming”. Przyjechali z misją wybadania potencjalnego partnera dla swojego przyjaciela. Każdy z nich chce zrobić jak najlepsze wrażenie, jak będzie naprawdę, komu to się rzeczywiście uda? Pawła kandydatem jest Arek. Czy Jacek będzie kierować się ich opiniami? To się okaże podczas zbliżającej się ceremonii krawatów. Uczestnicy przygotowują się do niej w wielkich nerwach, w końcu to już półfinał!
  40 MIN.
 • Damy i wieśniaczki. PL 4

  Przed nami kolejny sezon programu „Damy i Wieśniaczki.PL”. Znów zobaczymy, jak dwie kobiety z krańcowo różnych światów zamienią się rolami i życiem. Bohaterki przeżyją doświadczenie pełne kontrastów i skrajnych emocji. Damy - bogate, piękne i pewne siebie kobiety odwiedzą, niekiedy pierwszy raz w swoim życiu, polską wieś. Tam nie będą miały taryfy ulgowej, czeka je ciężka praca fizyczna, skromne warunki mieszkalne i trudy na gospodarstwie. Czy oderwane od swojej rzeczywistości, strefy komfortu oraz luksusu poradzą sobie z wyznaczonymi zadaniami? Rzecz będzie wyglądać, z pozoru inaczej, u wieśniaczek - poznają, co to drogie restauracje, luksusowe miejsca i ekskluzywne zabiegi na ciało. Czy drogie kosmetyki, apartamenty i markowe ubrania zrobią na nich wrażenie? Jak odnajdą się w wielkomiejskim życiu?
  60 MIN.
 • Wyjadacze

  Przed nami kolejny odcinek "Wyjadaczy" i kolejna niezwykła para bohaterów! Tym razem w rolę ekspertki od sercowych porywów wcieli się fotografka i modelka Ika. Ta mentorka nie da sobie w kaszę dmuchać. Wobec mężczyzn ma wysokie standardy - to ona rozdaje karty w tej miłosnej grze. Wie, czego chce i wie, jak to wyegzekwować. Ika przywykła do tego, że mężczyźni się jej boją, bo - jak sama mówi - "od ładnej kosz boli bardziej". Pod skrzydła tego wulkanu pewności siebie trafi Michał, który singlem jest całe życie. Nic w tym dziwnego, bo jeszcze w liceum planował karierę... księdza. Dziś marzy o partnerce, która będzie się śmiała z jego żartów, a patrzeć na niego będzie - jak mówi Michał - jak na bóstwo. Nasz poszukujący miłości 25-latek z dystansem traktuje piękne dziewczyny. Uważa, że bywają aroganckie i oschłe. To pierwszy raz w "Wyjadaczach", kiedy podopieczny zażąda zmiany mentora. I to już na pierwszym spotkaniu! Co takiego do tego doprowadzi? I czyjej rozbieranej sesji będziemy świadkami?
  60 MIN.
 • Królowe życia 11

  Czasami trzeba podjąć radykalne kroki, żeby dopiąć swego. Dagmara wie o tym doskonale. Dlatego, po wielu latach nieskutecznych diet, treningach i wyrzeczeniach, postanowiła poszukać pomocy gdzie indziej. Jest zdeterminowana, bo utrata zbędnych kilogramów to ostatnio jej jedno z większych marzeń. Marzeniem Aleksandry jest szczęście i zdrowie jej najbliższych. Kiedy Marcinowi dzieje się nawet najmniejsza krzywda, ona od razu wpada w panikę. Czasami może nieuzasadnioną, ale... miłość rządzi się własnymi prawami. Własnymi prawami rządzi się też przyjaźń. Kasia jest zawsze, kiedy tylko Żyleta jej potrzebuje. A ostatnio bardzo jej potrzebowała, bo na chwilę jej świat się zatrzymał.
  30 MIN.
 • Seks - wypadki

  Program ukazuje prawdziwe wypadki, które miały miejsce podczas seksu.
  65 MIN.
 • Kartoteka 5

  Jeden wydział, sześciu komisarzy i zbrodnie, które wstrząsnęły krajem. „Kartoteka” to serial dokumentalno – kryminalny, w którym policjanci pracują nad trudnymi i brutalnymi przestępstwami. W każdym z odcinków przedstawiamy dwie historie kryminalne, które się splatają w jedną całość.
  60 MIN.
 • Kartoteka 5

  Jeden wydział, sześciu komisarzy i zbrodnie, które wstrząsnęły krajem. „Kartoteka” to serial dokumentalno – kryminalny, w którym policjanci pracują nad trudnymi i brutalnymi przestępstwami. W każdym z odcinków przedstawiamy dwie historie kryminalne, które się splatają w jedną całość.
  60 MIN.
dalej
Zobacz program innych kanałów