Program TV

wstecz
 • SOS Ekipy w akcji

  Policjanci zostają wezwani do awantury podczas meczu szkolnych drużyn piłkarskich. Okazuje się, że do bójki doszło między ojcami, którzy kibicowali swoim dzieciom. Jeden z mężczyzn zarzuca synowi drugiego kradzież dwustu złotych… Inny patrol także interweniuje w sprawie kradzieży, do której dochodzi w sklepie z luksusowym sprzętem elektronicznym. Sprawę komplikuje fakt, że podejrzany mężczyzna porusza się na wózku inwalidzkim... Ratownicy medyczni toczą dramatyczną walkę o życie pogryzionej przez psa kobiety, a policjanci szukają kilkuletniej dziewczynki, która także może zostać zaatakowana przez wściekłe psy...
  60 MIN.
 • Express

  15 MIN.
 • Uwaga!

  20 MIN.
 • Ukryta prawda

  Monika liczyła na miły wieczór umawiając się z nowopoznanym chłopakiem Filipem. Niestety, kiedy wracała do domu, została zgwałcona pod blokiem, w którym mieszka. Za namową koleżanki zgłasza sprawę policji. Wkrótce na tym samym osiedlu zostaje zgwałcona i zabita jeszcze jedna kobieta. Zebrane przez policję dowody wskazują, że winny jest mężczyzna, z którym spotkała się Monika. Czy ustalenia policyjne okażą się prawdziwe?
  60 MIN.
 • Królowe życia 10

  Jacek ma dosyć remontu swojego mieszkania. Od początku przeczuwał, że to nie jest dobry pomysł. Teraz jest zły na Dagmarę, że przekonała go tak drastycznych zmian. Uważa, że teraz powinna mu pomóc i pozwolić, żeby u niej zamieszkał. Co na to Dagmara? Cóż... chyba nie ma wyjścia i będzie musiała ratować kolegę z kryzysu. Świat Izy przewrócił się do góry nogami. Została ciocią! Jej siostra urodziła córeczkę i od tej chwili nic już nie będzie takie samo. Jak Iza odnajdzie się w nowej roli? Kasia, Żyleta i Lidka przeżywają swój maraton przygód w Zakopanem. Zaczynają bardzo wcześnie rano. Nie dlatego, że lubią wstawać skoro świt, a dlatego że muszą. Co się stało?
  30 MIN.
 • TRWA

  Gogglebox. Przed Telewizorem 8

  Na wszystkie kity i hity z polskiej telewizji z niecierpliwością czekają w swoich fotelach barwni i bezkompromisowi bohaterowie polskiej edycji GOGGLEBOXA. Nie zabraknie Ekipy z Kielc, będzie oczywiście Joachim z Izą, Dominik z Krzyśkiem, Ewa i Sylwia, szalone bliźniaczki, Sandra ze Świętochłowic z mężem, Jacek Szawioła i Mariusz Kozak oraz Rodzinka Kotońskich i...NIESPODZIANKI !!!!
  60 MIN.
 • Gogglebox. Przed Telewizorem 13

  Niekwestionowany hit TTV od kilku lat cieszący się ogromną popularnością wśród widzów. W najnowszym trzynastym sezonie programu powstaną aż 24 odcinki, czyli na widzów czekają dwie premiery „Gogglebox. Przed telewizorem” w tygodniu. W tym programie rodziny, grupy przyjaciół oraz pary komentują oglądane przez siebie produkcje telewizyjne. Jednak „Gogglebox. Przed telewizorem” to nie tylko przewodnik po najciekawszych programach i najważniejszych wydarzeniach w polskiej telewizji, ale przede wszystkim cotygodniowa porcja śmiechu i rozrywki. W jesiennym sezonie dawka śmiechu będzie podwójna. Oprócz poniedziałkowej premiery, drugi premierowy odcinek „Goggleboxa” pojawi się od 30 września w środowe wieczory.
  65 MIN.
 • Sędzia Anna Maria Wesołowska

  Każdy z nas ma swoją ciemną stronę. Każdy z nas skrywa tajemnicę. Czasem jednak te ludzkie namiętności prowadzą do zbrodni lub niemożliwego do rozwiązania konfliktu rodzinnego. Wtedy pozostaje tylko liczyć na sprawiedliwy wyrok… Kilkaset rozwiązanych spraw i co dalej? "Sędzia Anna Maria Wesołowska" znowu zakłada togę i będzie wydawać sprawiedliwe wyroki.
  60 MIN.
 • Sędzia Anna Maria Wesołowska 6

  Wielka miłość 19-letni Krystian oskarżony jest o doprowadzenie nieletniej Moniki (14) do obcowania płciowego. Sprawa zaczęła się, gdy matka Moniki, Judyta przyłapała córkę na seksie z Krystianem i zgłosiła sprawę na policję. Krystian nie przyznaje się do winy. Owszem, sypiał z Moniką, ale to dlatego, że ją kocha i są parą. Prosi sąd, by nie niszczył ich miłości – chce się z Moniką ożenić. Monika także mówi o wielkiej miłości do Krystiana. Czy matka Moniki ustąpi? Wygląda na to, że zbyt gwałtownie zareagowała, widząc córkę uprawiającą seks.
  60 MIN.
 • Druga twarz 2

  Asia i Damian to nietypowa para w stylu modern goth. Czy zaakceptują swój nowy wygląd po totalnej metamorfozie? Basia zawsze lubiła dbać o siebie. Niestety przez nieudany zabieg kosmetyczny, stała się mistrzynią kamuflażu. Czy po fatalnych doświadczeniach zdoła odzyskać pewność siebie? Tomka od lat dręczy problem, z którym nie może sobie poradzić. Jest przerażony wyglądem swojej córki i boi się o jej bezpieczeństwo. Czy metamorfoza Michaliny spełni jej oczekiwania?
  55 MIN.
 • Damy i wieśniaczki. Ukraina 5

  Po raz kolejny zawitamy na Ukrainę, by podpatrzeć, jak proste dziewczyny ze wsi zamieniają się życiem z szykownymi damami z miasta. Eksperyment trwa trzy dni, a obydwie strony na własnej skórze przekonują się, jak to jest przenieść się z salonu piękności do obory albo z małej wioski do luksusowej restauracji. Dla nich to czas wyzwań, zmagania z lękami, walki o siebie i swoje zasady. To czas poznania innego życia i odkrywania nieznanego, a co za tym idzie - czas rozczarowań, zaskoczeń i skandali. Czy to będzie zabawa, czy raczej śmiech przez łzy? Czy bohaterki zmienią swój pogląd na życie? Czy to doświadczenie odmieni je na zawsze?
  60 MIN.
 • Królowe życia 7

  Dagmara fizycznie czuje się już coraz lepiej. Raz na jakiś czas dopada ją jednak chandra, z którą trudno jej się uporać. Wtedy z pomocą przychodzi Jacek i razem ruszają ratować świat. Co tym razem wymyślili? Nasi widzowie przekonają się, oglądając trzynasty odcinek „Królowych życia”. Rafał i Gabriel wyruszają za miasto. Świeże powietrze i czas spędzony razem mają ich do siebie zbliżyć i sprawić, że znowu nabiorą ochoty na miłość. Adrianna uwielbia swoją prace i najwyraźniej praca uwielbia ją. Do swojego butiku pędzi codziennie z samego rana. Zawsze z uśmiechem na twarzy i głową pełną nowych pomysłów. Co tym razem planuje?
  50 MIN.
 • Królowe życia 10

  Dagmara i Jacek wpadli na pewien pomysł. Ostatnio zauważyli, że Wicio jest przygaszony smutny. Brakuje mu motywacji do wyjścia z domu. Jeszcze niedawno miał swoje gospodarstwo, o które musiał dbać każdego dnia. Uznali więc, że dadzą mu namiastkę takiego gospodarstwa, dzięki któremu znowu się uśmiechnie. Iza i Patryk musieli odbyć kilkudniową kwarantannę. Iza bardzo to przeżyła. Takie uwięzienie we własnym domu bardzo ją frustrowało. W końcu mogą z Patrykiem wyjść! Iza wstała wcześnie rano, żeby przygotować się do tego wspaniałego dnia. Ania i Mateusz mają ostatnio problemy. Ich związek przechodzi trudny czas. Czy uda im się wszystko poskładać? Ten kryzys jest dla nich już trudny do zniesienia.
  30 MIN.
 • Express

  15 MIN.
 • Pogoda

  5 MIN.
 • Gogglebox. Przed Telewizorem 11

  Tym razem bohaterowie „Gogglebox. Przed telewizorem” podczas romantycznego wieczoru będą oceniać talenty nowych uczestników w programie „Mam Talent”. W innej jesiennej propozycji z kolei do łez wzruszy ich podroż Andrzeja Piasecznego z mamą w programie „Starsza Pani musi fiknąć”, natomiast „Ninja Warrior” wzbudzi apetyt na dodatkową dawkę adrenaliny.
  60 MIN.
 • Nauka jazdy 2

  Miasto to labirynt ulic i wieczne korki. Jak przejechać przez centrum w godzinach szczytu, poradzić sobie z tym zadaniem i nie nadszarpnąć swoich nerwów? Kasia panikuje w samochodzie, ale instruktor też ma już dosyć. Zaczyna na nią krzyczeć. Marta za to nie może ruszyć. Czy dziewczynom uda się pokonać stres tej jazdy?
  40 MIN.
 • Express

  15 MIN.
 • wieczór
 • Pogoda

  5 MIN.
 • Usterka 10

  Program – niezbędnik, który pokazuje pracę naszych rodzimych specjalistów od remontów. Oczywiście z przymrużeniem oka i dużą dawką humoru! Nikt nie spodziewał się, że jedną drobną usterkę można naprawiać na tyle różnych sposobów i w tak szerokim przedziale cenowym. Niektórzy dobrze wiedzą, że najgorszą rzeczą, którą można zrobić, kiedy coś się zepsuje, to wezwać fachowca. W programie „Usterka” ukryta kamera dokładnie śledzi przebieg pracy eksperta od momentu jego przybycia. Obserwowani specjaliści będą naprawiać, modernizować, przebudowywać, odnawiać, kleić, zalepiać, docinać i wykańczać.
  30 MIN.
 • Złomowisko PL 2

  Zapraszamy na spotkania z ludźmi, którzy na co dzień zajmują się zbieraniem, handlem i przeróbką złomu. To dzięki nim nasze miasta są czyste, a odpadki zyskują nowe życie.
  70 MIN.
 • Express

  15 MIN.
 • Pogoda

  5 MIN.
 • Kanapowcy 3

  W kolejnym odcinku najcięższą z dotychczasowych ekip Kanapowców czekają wyzwania, z jakimi nawet nie śnili się mierzyć. Niecodzienne zadanie sprawi, że cukier przestanie im się kojarzyć z najprzyjemniejszymi chwilami w życiu. Piotra, Kamila, Kubę, Patryka i Sebastiana czeka również wizyta w klinice, która w pełni pokaże do jakiego stanu doprowadzili swoje organizmy. W niektórych przypadkach wyniki badań okażą się druzgocące. Krzysztof Ferenc zdecyduje się na nietypowy krok i postanowi wywieźć Kanapowców na wyjątkowy obóz poza Warszawę. Przez siedem dni będą oni żyli w kompletnie nieznanym sobie do tej pory świecie. Dlaczego jeden z bohaterów złamie złożoną niedawno przysięgę i jakie spotkają go z tego powodu konsekwencje? Jak wielbiciele fast foodów, słodkich napojów i używek zareagują na nową dietę? I dlaczego trener zdecyduje się zamontować w domu każdego z Kanapowców monitoring?
  70 MIN.
 • Królowe życia 10

  Dagmara i Edzia nadrabiają zaległości. Dawno nigdzie razem nie były, a podczas tego wyjazdu zamierzają pracować na nowe, dobre wspomnienia. Z ich temperamentem o przygody nie trudno! Iza nieustannie rozwija swoją firmę. Wciąż ma głowę pełną pomysłów na nowe kolekcje i dzielnie zmierza na szczyt. Razem z Patrykiem nie spoczywają na laurach, a w ich głowach zaczyna właśnie kiełkować nowy plan. Damiana i Leona nie opuszcza mały pech. Jakieś drobne rzeczy nieustannie zakłócają im porządek całego dnia. Do wszystkiego starają się podchodzić z dystansem, jednak czasami nerwy biorą górę. Jaki niefortunny wypadek przydarzy im się tym razem?
  30 MIN.
 • Express

  15 MIN.
 • Pogoda

  5 MIN.
 • Królowe życia 10

  Pobyt Dagmary i Edzi w górach dobiegł końca. Zaraz po powrocie muszą trochę od siebie odpocząć, więc Królowa na zakupy postanowiła wybrać się z Jackiem. Szybko pożałowała swojej decyzji. Jacek zawsze skutecznie potrafi zaburzyć jej spokój. Sylwia lubi pomagać. Swoje media społecznościowe często wykorzystuje, aby nagłośnić różne akcje charytatywne. Ostatnio efekty tych działań przeszły jej najśmielsze oczekiwania.
  25 MIN.
 • Królowe życia 10

  Wicio nie może pogodzić się ze stratą swoich gąsek. Dagmara i Jacek nie mogą patrzeć jak ich kolega wciąż się zadręcza. Wpadli na pomysł, jak choć trochę uleczyć jego ból. Wicio kocha zwierzęta, a drzwi jego domu zawsze są dla nich otwarte. Iza i Patryk niedawno kupili samochód. Podczas wyboru nowego cacka byli podejrzanie zgodni. To chyba była cisza przed burzą... Ania przygotowała dla Mateusza niezwykłą niespodziankę. Przy okazji chce mu udowodnić, że pole dance to nie taniec erotyczny, a prawdziwa sztuka. Czy Mateusz w końcu zrozumie jej pasję?
  30 MIN.
 • Polski świat

  65 MIN.
 • Damy i wieśniaczki. PL

  Mieszkająca w Warszawie Natasza dzień rozpoczyna od medytacji i jogi. Jako zastępczyni dyrektora w firmie paliwowej może pozwolić sobie na spełnianie wielu kobiecych zachcianek. Buty najbardziej lubi kupować w Moskwie a stylowe ubrania w Mediolanie. Jej największą słabością są jednak perły na które nie szczędzi pieniędzy. Czy przyzwyczajona do wygód i kochająca czystość Natasza poradzi sobie w domu w którym ciepła woda jest luksusem? Ania z kaszubskiej wsi Brusy Jaglie nie ma czasu na szukanie harmonii. Jako pracująca dorywczo matka czwórki dzieci z trudem znajduje chwilę na odpoczynek. Jej codzienność wypełniona jest dbaniem o gospodarstwo i rodzinę, czego pilnuje kochający ją, acz władczy mąż. Jak Ania zareaguje na atrakcyjnego jogina który odwiedzi ją w nocy w apartamencie? Jakie wrażenie zrobi na niej wizyta w teatrze na współczesnej sztuce? Jaka rozrywka damy będzie dla niej „stratą czasu”?
  60 MIN.
 • Niezwykłe hotele bez tajemnic 2

  "Niezwykłe hotele bez tajemnic 2" to druga odsłona programu, w którym dwoje Brytyjczyków - dziennikarz i krytyk kulinarny Giles Coren oraz szefowa kuchni Monica Galetti - dokonują przeglądu najciekawszych miejsc noclegowych na świecie. W tym celu odwiedzają wiele krajów położonych w odmiennych klimatach, by na własnej skórze przekonać się o ich ofercie. Do tytułowych "niezwykłych hoteli bez tajemnic" zaliczają się ośrodki z różnych przyczyn wyjątkowe. Wyróżnia je między innymi położenie, klimat, architektura bądź niecodzienne rozwiązania poprawiające funkcjonalność. Prowadzący rozmawiają z właścicielami obiektów i członkami obsługi, aby poznać blaski i cienie ich codziennej pracy.
  75 MIN.
 • Down the road. Zespół w trasie 2

  Bohaterowie zwracają uwagę na bałagan w samochodzie, w związku z tym postanawiają zrobić Przemkowi niespodziankę i wysprzątać oraz udekorować samochód, ale żeby było sprawiedliwie, dzielą się obowiązkami - panowie sprzątają, a panie udają się na zakupy. W rewanżu Przemek również przygotowuje dla swoich przyjaciół niespodziankę i zabiera całą ekipę na wspólne gotowanie. Pod okiem pary Greków przygotują prawdziwą grecką ucztę, a jeden z naszych bohaterów zostanie okrzyknięty Masterchefem.
  45 MIN.
 • Patent na…

  „Patent na…" to niecodzienny przewodnik po współczesnych sposobach na oszczędzanie. Wystarczy trochę pokombinować i mistrzowie tej dziedziny zawsze osiągają swój cel. W najbliższym odcinku dzięki „Patentowi na…” widzowie nauczą się nie tylko jak w 5 minut przyszykować się na randkę, ale dowiedzą się również w jaki sposób szybko i skutecznie obudzić śpiocha oraz jak zarobić na byciu ulicznym artystą.
  30 MIN.
 • Patent na…

  „Patent na…" to niecodzienny przewodnik po współczesnych sposobach na oszczędzanie. Wystarczy trochę pokombinować i mistrzowie tej dziedziny zawsze osiągają swój cel. W najbliższym odcinku dzięki „Patentowi na…” widzowie nauczą się nie tylko jak przygotować kosmetyki z sosny, ale dowiedzą się również w jaki sposób szybko i skutecznie spalić kalorie... jedząc.
  30 MIN.
 • Patent na…

  „Patent na…" to niecodzienny przewodnik po współczesnych sposobach na oszczędzanie. Wystarczy trochę pokombinować i mistrzowie tej dziedziny zawsze osiągają swój cel. W najbliższym odcinku dzięki „Patentowi na…” widzowie nauczą się nie tylko jak otworzyć hipsterską farmę, ale dowiedzą się również w jaki sposób szybko i skutecznie zredukować stres.
  30 MIN.
 • Patent na…

  „Patent na…" to niecodzienny przewodnik po współczesnych sposobach na oszczędzanie. Wystarczy trochę pokombinować i mistrzowie tej dziedziny zawsze osiągają swój cel. W najbliższym odcinku dzięki „Patentowi na…” widzowie nauczą się nie tylko jak wykonać tani manicure z górnej półki, ale dowiedzą się również w jaki sposób szybko się opalić przy pomocy solarnego bikini.
  30 MIN.
dalej
Zobacz program innych kanałów