Program TV

wstecz
 • DeFacto. Bosacka

  SEN W piątym odcinku programu razem z jego gospodynią, Katarzyną Bosacką, zajmiemy się tematem który spędza sen z powiek wielu z nas: zdrowym i spokojnym snem. To niezwykle ważne zagadnienie, ponieważ blisko 70% Polaków notorycznie nie dosypia…. Nie trzeba się jednak załamywać – lepiej obejrzeć DeFacto Bosacka! Podpowiemy jak polepszyć komfort spania, jakie warunki powinny panować w sypialni, zaś nasza prowadząca podda się nietypowemu badaniu, które pozwala odkryć jaka naprawdę jest jakość snu.
  14 MIN.
 • Paloma

  Pomiędzy Palomą a Ramonem dochodzi do pierwszego spięcia. Kobieta postanawia nie mówić swoim dzieciom o stanie zdrowia. Ramón po powrocie do Brazylii dostaje propozycję pracy. Dorywcze zatrudnienie znajduje również sama Paloma. Z kolei mężczyzna z przychodni - Alberto – martwi się sytuacją swojego wydawnictwa. Problemy finansowe się pogłębiają, jego doradcy namawiają go na sprzedaż firmy.
  60 MIN.
 • Express

  15 MIN.
 • Defacto 9

  W tym odcinku "Defacto" odkryjemy nieznaną twarz cholesterolu, jak ćwiczyć szare komórki, aby mieć pamięć jak słoń, dowiemy się jaki chleb jest popularny na świecie oraz opowiemy o problemie, który dotyka nie tylko kobiety, czyli o anoreksji.
  23 MIN.
 • Defacto 9

  Czy z ludzkiego moczu można uzyskać prąd? Pytanie brzmi zaskakująco, a odpowiemy na nie już w ósmym odcinku DeFacto. Oprócz tego opowiemy o transporcie XXI wieku, przyjrzymy się z bliska lunatykom, a na koniec pokażemy w jaki sposób można zbadać czy nie chorujemy na osteoporozę.
  30 MIN.
 • Damy i wieśniaczki. PL

  W kolejnym odcinku „ Dam i Wieśniaczek” poznamy Beatę i Barbarę. Beata mieszka w samym centrum Warszawy w luksusowym apartamencie. Kobieta dała się poznać jako medialna prowokatorka biorąc udział w projekcie „ Celebryta”. To film dokumentalny, który miał udowodnić, że każdy może być sławny, biorąc udział w bankietach, imprezach i bywając na ściankach. Dzięki temu uzyskała rozgłos i swoje 5 minut. Uważa, że nie kupuje się butów za mniej niż 1 000 złotych, a szampan jest jedynym trunkiem, którym można poczęstować gości i znajomych. Drugą uczestniczką jest wieśniaczka Barbara Zbijowska. Kobieta klepie biedę w miejscowości Chybie na Śląsku. Na co dzień wieśniaczka zajmuje się hektarem pola, oraz swoim pięcioletnim synkiem. Kobiety zamienią się swoim dotychczasowym życiem na kolejne trzy doby. Czy praca na tak wielkim gospodarstwie, jakie ma Barbara, spodoba się damie ze Stolicy? Czy ciągłe dbanie o piękno zewnętrzne nie znudzi się wieśniaczce?
  61 MIN.
 • Gogglebox. Przed Telewizorem 16

  W tym odcinku nasi bohaterowie będą świadkami wielkiej afery w Hotelu Paradise. Tym razem wykonawcy programu Twoja twarz brzmi znajomo zostaną dość srogo ocenieni przez naszych widzów, a program Bardzo ostry dyżur sprawi, że nasi bohaterowie będą go oglądać z zamkniętymi oczami.
  68 MIN.
 • Express

  15 MIN.
 • Pogoda

  4 MIN.
 • MądrzeJEMY z Katarzyną Bosacką 2

  Sól i cukier, Królowa i król polskich stołów. Niekwestionowani władcy smaku, ale też sprawcy wielu komplikacji zdrowotnych jeżeli korzystamy z nich w nadmiarze. Jak zatem ukrócić ich panowanie? Na początek Bartek Jędrzejak, nasz człowiek od zadań specjalnych, sprawdzi dlaczego tak chętnie sięgamy po te produkty, a następnie przekonamy się w jaki sposób łatwo i smacznie ograniczyć ilość cukru i soli w naszej diecie i odkryjemy jak dobre potrafią być cukry naturalnie występujące w przyrodzie.
  31 MIN.
 • Usterka 10

  Program – niezbędnik, który pokazuje pracę naszych rodzimych specjalistów od remontów. Oczywiście z przymrużeniem oka i dużą dawką humoru! Nikt nie spodziewał się, że jedną drobną usterkę można naprawiać na tyle różnych sposobów i w tak szerokim przedziale cenowym. Niektórzy dobrze wiedzą, że najgorszą rzeczą, którą można zrobić, kiedy coś się zepsuje, to wezwać fachowca. W programie „Usterka” ukryta kamera dokładnie śledzi przebieg pracy eksperta od momentu jego przybycia. Obserwowani specjaliści będą naprawiać, modernizować, przebudowywać, odnawiać, kleić, zalepiać, docinać i wykańczać.
  29 MIN.
 • Usterka 14

  „LAMPY W OGRODZIE” Pobyt teściowej w usterkowym domu jeszcze nie dobiegł końca. Prace w ogrodzie trwają w najlepsze! Tym razem nadszedł czas na zainstalowanie porządnego oświetlenia. Krakowskim majstrom przyjdzie zmierzyć się z lampami ogrodowymi. Realizację zlecenia ocenią bracia Łukasz i Adam Milcz. Pierwsi goście będą zapowiadać się obiecująco, czy taki też będzie efekt ich pracy? Drugi, damsko-męski duet, wyróżni się dość nietypowym podziałem obowiązków. Na koniec powitamy parę pewnych siebie fachowców. Czy przebojowość ich nie zgubi i tego wieczoru ogród rozświetli jasne światło lamp?
  31 MIN.
 • TRWA

  Gorączka złota 9

  Zaraz po pierwszym uruchomieniu przez Ricka swojej przesiewarki, pojawiają się kłopoty. Parker podejmuje ryzykowny plan utrzymania napływu złota i musi wybrać nowego brygadzistę.
  59 MIN.
 • 99 - Gra o wszystko

  Rozpoczynamy końcowe odliczanie! Zostało już tylko 16 osób, które powalczą o 50 tysięcy złotych! Na pierwszy ogień - konkurencja drużynowa - przepychanie auta. Nad właściwym przebiegiem tej konkurencji będzie czuwał drobiazgowo dokładny instruktor Łukasz Kmiecik z programu „Nauka Jazdy”. Następnie uczestników czeka skok przez płotki. Na tych, którzy przejdą dalej, czekają przekąski, ale żeby nie było zbyt łatwo, uczestnicy mając zasłonięte oczy muszą odgadnąć jakiego koloru jest dany składnik. Po tym kulinarnym wyzwaniu, szczęśliwa dwunastka ma szansę się wykrzyczeć, a kto zrobi to najciszej - odpada i musi pożegnać się z wygraną.
  62 MIN.
 • 99 - Gra o wszystko

  Zaczynamy finał GRY O WSZYSTKO! W tym odcinku zobaczymy zmagania 8 uczestników i dowiemy się kto zdobędzie 50 tysięcy złotych oraz tytuł NAJBARDZIEJ WSZECHSTRONNEGO ZAWODNIKA W Polsce! Ostatnie 7 konkurencji podda próbie odwagę, wytrzymałość i psychikę uczestników, a wspierać ich będzie publiczność - to gracze, którzy odpadli w dotychczasowych konkurencjach. Pierwszym zadaniem jest wyłowienie z akwarium wypełnionym wodą morskich stworów bez użycia rąk. Następne zadanie wydaje się banalnie proste, to wbijanie gwoździa. Jednak jak pokazał sezon VIP, może sprawić trudność nawet największemu profesjonaliście. W kolejnej konkurencji zawodnicy niczym komandosi będą wspinać się po siatce i zbierać spadochrony, które po zrzuceniu muszą trafić wprost do celu ułożonego na podłodze. Kolejnymi zadaniami będą ściągnięcie obrusa tak, żeby nie zbić wieży ustawionej ze szklanek i talerzy oraz gra w JENGĘ, która przerodzi się w prawdziwy dreszczowiec i potrwa prawie 3 godziny. W przedostatniej konkurencji uczestnicy zostaną zamknięci w klatkach, a ich zadaniem będzie wydostanie się z nich używając siły mięśni i umysłu. W wielkim finale zmierzą się ze sobą 2 najwytrwalsze osoby. Konkurencja polega na rozbujaniu się na siedmiometrowej huśtawce i strąceniu najwyżej ustawionego pudełka. Ten, kto tego dokona, zgarnie 50 tysięcy złotych oraz puchar!
  65 MIN.
 • Gogglebox. Przed Telewizorem 11

  W tym odcinku widzowie za sprawą Magdy Gessler będą świadkami prawdziwej metamorfozy. Sandomierskie amory w serialu „Ojciec Mateusz” i gorące romanse w „Na wspólnej” nie pozostaną bez komentarza, natomiast podczas oglądania „Koła fortuny” widzowie będą zrywać boki ze śmiechu... dlaczego?
  60 MIN.
 • Express

  15 MIN.
 • Pogoda

  4 MIN.
 • Gogglebox. Przed Telewizorem 12

  Niekwestionowany hit TTV, który cieszy się ogromną popularnością wśród widzów stacji. Twórcy programu już po raz dwunasty podpatrzą fanów telewizji w całym kraju! Sprawdzą, co ich irytuje, a co ekscytuje. W tym programie rodziny, grupy przyjaciół oraz pary komentują wybrane programy telewizyjne z ubiegłego tygodnia. Jak bohaterowie zareagują na najnowsze propozycje różnych stacji telewizyjnych? Dzięki gościnności naszych gospodarzy znowu będziemy mogli się wspólnie pośmiać, wzruszyć, a czasami nawet przestraszyć! Tym bardziej, że wśród komentujących nie zabraknie tych, dla których widzowie w każdy poniedziałek o 22:00 włączają ten kanał. Jak zwykle będą oryginalni, czujni, czasami bezpośredni, ale przede wszystkim szczerzy! „Gogglebox. Przed telewizorem” to nie tylko przewodnik po najciekawszych programach i najważniejszych wydarzeniach w polskiej telewizji, ale przede wszystkim cotygodniowa porcja śmiechu i rozrywki.
  60 MIN.
 • Usterka 14

  „LAMPA PAJĄK” Usterkowe gospodynie - Monika i Klaudia, mają już serdecznie dosyć malowania się po ciemku. Potrzebują odpowiedniego światła, do tworzenia pięknych makijaży. Nowa lampa rozwiąże problem i na dodatek będzie cieszyć oko! Zadaniem na dziś jest zamontowanie lampy pająka na suficie w pokoju dziennym. Bracia Adam i Łukasz Milcz z dociekliwością będą przyglądać się pracy warszawskich majstrów. Pierwszy śmiałek zapewni nam mnóstwo emocji, ale przede wszystkim zaskoczy swoimi poglądami na temat… wody! Czy pan upora się z zadaniem, czy tego wieczora siostry spędzą czas przy świeczkach? Kolejni fachowcy zjawią się w braterskim duecie i bez zbędnych dyskusji zabiorą się do pracy. Czy dzięki nim przestrzeń pięknie rozświetli światło wiszącej lampy? Czy następni goście okażą się ostatnią deską ratunku?
  39 MIN.
 • Express

  15 MIN.
 • wieczór
 • Pogoda

  5 MIN.
 • Nic do ukrycia 2

  Funkcjonariusze ze Zgorzelca przeprowadzą rewizję posesji, na której może znajdować się nielegalna fabryka papierosów. Właściciel posesji twierdzi, że nic o tym nie wiedział a pomieszczenie wynajmował. Funkcjonariusze muszą sprawdzić, czy mówi prawdę. Warszawski oddział Służby Celno-Skarbowej wytypował do kontroli dwa lokale z nielegalnymi automatami do gier. Na miejscu jednak nikogo nie zastał, czy w takim wypadku można prowadzić kontrolę?
  69 MIN.
 • Królowe życia 10

  Dagmara uwielbia robić prezenty Conanowi. Jej syn od dawna marzył o konsoli, więc Królowa nie zastanawiała się nawet sekundy. Od razu wsiadła z nim do auta i pojechała po upragniony gadżet. Ania niedawno dostała w prezencie od Mateusza motocykl. Już nie może się doczekać aż wyruszy w miasto! Ma już odpowiedni strój i... zapał. Brakuje jej jedynie prawa jazdy. Zapisała się więc do szkoły jazdy i przeczuwa, że będzie bardzo pojętną kursantką. Damian i Leon długo czekali na to spotkanie. Mają ich odwiedzić siostra Damiana z mężem. Bardzo długo się nie widzieli. W końcu udało im się znaleźć lukę w napiętych grafikach. Tematów do rozmów mają co niemiara!
  29 MIN.
 • Express

  14 MIN.
 • Pogoda

  2 MIN.
 • Królowe życia 10

  Dagmara poprosiła Conana, żeby na czas izolacji Edzi zawsze był w pogotowiu. Martwi się, że sama sobie nie da rady. Jej przyjaciółka bardzo potrzebuje teraz pomocy, a Królowej zależy, żeby niczego jej nie zabrakło. Niedawno Kasia, oglądając telewizję, zauważyła Natalię. Jej osobowość, charyzma i historia bardzo ją ujęły. Od razu poczuła z nią więź. Zapragnęła bliżej ją poznać. W końcu udało im się spotkać i wszystko wskazuje na to, że ich znajomość będzie niezwykle piękna i wartościowa. Piękna jest też przyjaźń Sylwii i Tomka. Ten duet to wulkan energii i nawet ze zwykłej przejażdżki samochodem potrafią zrobić wielkie wydarzenie. Poza tym, że mają podobne zainteresowania, Sylwia bardzo liczy się ze zdaniem Tomka. Dlatego zabrało go do krainy kobiecych dylematów. Jest przekonana, że pomoże podjąć jej ważną decyzję. Damian i Leon podjęli już wiele wspólnych ważnych decyzji. Zwykle są bardzo zgodni. Są jednak problemy, których do tej pory nie udało im się rozwiązać. Mimo wszystko, nie przestają próbować!
  29 MIN.
 • Królowe życia 10

  Dagmara oddałaby Conanowi serce na dłoni. Chce być obecna w jego życiu i stara się wychować go najlepiej jak tylko potrafi. Syn Królowej pragnie jej za to podziękować, więc wpadł na pewien pomysł. Przygotował dla niej niespodziankę, która roztopi każde serce. Iza i Patryk wybrali się na kolację do znajomych. Ten duet wszędzie zrobi show. Kiedy nie mają do dyspozycji parkietu w wielkim klubie, wystarczy im świeżo wyremontowany parkiet u znajomych. Damian i Leon muszą zmierzyć się z czymś niezrozumiałym. Świat bywa brutalny, a ludzie nie zawsze są życzliwi. Niedawno boleśnie się o tym przekonali. Jak poradzą sobie z hejtem?
  28 MIN.
 • Królowe życia 12

  Dagmara w Egipcie czuje się jak w domu. Ma tutaj swoje ulubione restauracje, kawiarnie i… oczywiście sklepy jubilerskie. W jednym z nich zakupy robi regularnie. Praca Julii nie należy do najłatwiejszych. Pogrążone w żałobie rodziny nierzadko mają wielkie wymagania. Julia musi im sprostać i zachować przy tym zimną krew! Do walki Kasi pozostało kilka dni. Musi się skoncentrować i ćwiczyć jeszcze intensywnej. Na szczęście ma wsparcie trenerów i wszystkich bliskich. Ania i Mateusz są małżeństwem od kilku dni. Mateusz stara się podtrzymać ogień i za nic nie chce jeszcze schodzić na ziemię. Nie udało mu się jeszcze znaleźć pracy i chciałby to Ani jakoś wynagrodzić.
  39 MIN.
 • Damy i wieśniaczki. PL 5

  Dziś w odcinku dama ze stolicy sprawdzi jakie tajemnice kryje w sobie wieś, a wieśniaczka z Podkarpacia udowodni w mieście, że nie zejdzie tak nisko, jak miastowe dziewczyny. Wieśniaczka Monika ma trzech synów i żyje z dnia na dzień. Czy wielkie miasto rozbudzi w niej wielkie marzenia? Dama Kornelia od ponad roku mieszka z 11-letnim synem w Warszawie. Żyje tu w dostatku i rozwija swoje pasje, takie jak modeling i taniec. Czy jest gotowa na spotkanie z prawdziwą wsią?
  66 MIN.
 • Gogglebox. Przed Telewizorem 12

  Niekwestionowany hit TTV, który cieszy się ogromną popularnością wśród widzów stacji. Twórcy programu już po raz dwunasty podpatrzą fanów telewizji w całym kraju! Sprawdzą, co ich irytuje, a co ekscytuje. W tym programie rodziny, grupy przyjaciół oraz pary komentują wybrane programy telewizyjne z ubiegłego tygodnia. Jak bohaterowie zareagują na najnowsze propozycje różnych stacji telewizyjnych? Dzięki gościnności naszych gospodarzy znowu będziemy mogli się wspólnie pośmiać, wzruszyć, a czasami nawet przestraszyć! Tym bardziej, że wśród komentujących nie zabraknie tych, dla których widzowie w każdy poniedziałek o 22:00 włączają ten kanał. Jak zwykle będą oryginalni, czujni, czasami bezpośredni, ale przede wszystkim szczerzy! „Gogglebox. Przed telewizorem” to nie tylko przewodnik po najciekawszych programach i najważniejszych wydarzeniach w polskiej telewizji, ale przede wszystkim cotygodniowa porcja śmiechu i rozrywki.
  58 MIN.
 • Gogglebox. Przed Telewizorem 16

  W tym odcinku nasi bohaterowie będą świadkami wielkiej afery w Hotelu Paradise. Tym razem wykonawcy programu Twoja twarz brzmi znajomo zostaną dość srogo ocenieni przez naszych widzów, a program Bardzo ostry dyżur sprawi, że nasi bohaterowie będą go oglądać z zamkniętymi oczami.
  64 MIN.
 • Królowe życia 12

  Dagmara w Egipcie czuje się jak w domu. Ma tutaj swoje ulubione restauracje, kawiarnie i… oczywiście sklepy jubilerskie. W jednym z nich zakupy robi regularnie. Praca Julii nie należy do najłatwiejszych. Pogrążone w żałobie rodziny nierzadko mają wielkie wymagania. Julia musi im sprostać i zachować przy tym zimną krew! Do walki Kasi pozostało kilka dni. Musi się skoncentrować i ćwiczyć jeszcze intensywnej. Na szczęście ma wsparcie trenerów i wszystkich bliskich. Ania i Mateusz są małżeństwem od kilku dni. Mateusz stara się podtrzymać ogień i za nic nie chce jeszcze schodzić na ziemię. Nie udało mu się jeszcze znaleźć pracy i chciałby to Ani jakoś wynagrodzić.
  39 MIN.
 • Paloma

  Paloma zgadza się poślubić Ramóna. Przez przypadek kobieta dowiaduje się, że Marcos jest chłopakiem Silvany, chyba nie do końca zapomniała o tej krótkiej przygodzie. Palomę odwiedza Alberto, kobieta przyjmuje ofertę pracy, którą jej zaproponował.
  58 MIN.
 • Paloma

  Nadszedł czas na dobre chwile! Paloma dostaje pracę, wspólnie z Ramónem świętują też oświadczyny. Kobieta jednak nie zapomniała o Marcosie, mężczyzna cały czas chodzi jej po głowie. Każda wizyta Palomy w domu Alberto sprawia mu przyjemność, mężczyzna czuje do niej słabość, co nie podoba się do końca Nanie...
  52 MIN.
 • Nagi instynkt przetrwania 3B

  Dwójka nieznajomych staje przed wyjątkowym, 14-dniowym wyzwaniem. Samotna mama i pełen optymizmu nowicjusz muszą przetrwać dwa tygodnie na dzikim wybrzeżu RPA.
  47 MIN.
 • Ostre cięcie 6

  Duet Andrzej Wierzbicki i Tomasz Schmidt z nową energią i niebanalnymi pomysłami stawiają na nogi podupadłe salony fryzjerskie. Już szósty sezon do OSTREGO CIĘCIA zgłaszają się salony fryzjerskie, które mają kłopoty z utrzymaniem biznesu. Właściciele salonów wiedzą, jakiego rodzaju konfrontacja ich czeka – Wierzbicki & Schmidt są znani z bezkompromisowych rozwiązań. Prowadzący odwiedzą dwanaście salonów z całej Polski i zmierzą się z sytuacjami m.in. nierzetelnych, pyskatych pracowników okradających swoich szefów, skłóconych od pokoleń rodzin wspólnie prowadzących salon. Sukces od porażki często dzieli przypadek. Akurat w przypadku Wierzbickiego i Szmidta nie ma mowy o… przypadku. Dzięki pomocy i świeżemu spojrzeniu z zewnątrz niektóre salony fryzjerskie zyskają drugie życie. Tylko od nich samych będzie zależało, czy będą potrafiły skorzystać z tej szansy. Nic nie zapowiadało takiego dramatu w OSTRYM CIĘCIU! W niewielkim Przasnyszu salon prowadzi pewna siebie Bożena posługująca się technikami, które wprawiają w osłupienie nawet Tomka i Andrzeja. Właścicielka w przyjeździe chłopców pokłada ogromne nadzieje. Oczekuje, że Tomek i Andrzej w ciągu trzech dni nauczą jej fryzjerki, jak robić warkoczyki, dready, profesjonalne masaże oraz makijaż! Na miejscu dramat – w pustym salonie stoi siedem praktykantek, które twierdzą, że szefowej w ogóle nie ma w salonie, bo w tajemniczych okolicznościach znika za granicą i zostawia wszystko na głowie córki. Bożena wszystkiemu zaprzecza. To wszystko jednak to nic. W trakcie nagrania programu nagle zaczął się prawdziwy dramat. Zrobiło się naprawdę niebezpiecznie. Tak, że interweniować musiały pogotowie, straż pożarna i policja...
  34 MIN.
 • Królowe życia. Po godzinach

  Królowe i Królowie życia, muszą zimą podnosić temperaturę krwi. Kiedy dookoła zimno, ciemno i przytłaczająco, oni szukają ciekawych pomysłów na dobrą zabawę. Dagmara nie jest sportowym świrem, ale od czasu do czasu, lubi zaszaleć na stoku. Nie jest co prawda wirtuozem deski snowboardowej, ale przystojny instruktor potrafi zdziałać cuda. Rafał i Gabriel lubią sporty nieco mniej ekstremalne. Chociaż dla Rafała, łyżwy są naprawdę niebezpieczne. Początki na lodzie są dość trudne i nietrudno o guza, kiedy nie da się zapanować nad własnymi nogami.
  30 MIN.
dalej
Zobacz program innych kanałów