Żony Podlasia

Nowość „Żony Podlasia” w TTV! Seria opowiada o codziennym życiu na pozór zwykłych kobiet z malowniczych wsi wschodniej Polski.

Podlaska wieś rządzi się swoimi prawami. Z jednej strony to świat wolny od problemów typowych dla dużego miasta, ale z drugiej podlega prawom przyrody i społeczności, której zasady nie zmieniły się od lat. „Wolność” i „luksus” mają tu inną definicję. W nowym programie TTV widzowie będą mogli śledzić losy Jasi, Aldony, Magdy, Hani i Niny – bohaterek, które żyją według własnych zasad i na przekór temu, co ludzie powiedzą.

Jasia to szalona wdówka, poszukująca kogoś, z kim mogłaby spędzić resztę życia w myśl zasady, że prawdziwa miłość nie pyta o PESEL. Aldona to samotna wilczyca z milionem pomysłów na minutę, której życie ostatnio rzuca kłody pod nogi. Z kolei w przypadku Magdy, to ona rzuciła wszystko i przyjechała na wieś z wielkiego miasta. Piątka dzieci wcale nie czyni z niej stereotypowej „matki Polki”. Kolejna uczestniczka, Hania pochodzi z wielodzietnej rodziny, ale wybrała życie w pojedynkę. Samodzielnie zarządza dużym gospodarstwem rolnym i opiekuje się rodzicami. Na koniec, Nina, która żyje w szczęśliwym wieloletnim związku bez ślubu. Jest kobietą, która nie boi się wyzwań, ani tego co ludzie powiedzą! Uważa, że na nic w życiu nie jest za późno – prawo jazdy zrobiła mając 62 lata!

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?
Materiał promocyjny

Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?