Kanapowcy

Kanapowcy

HitProgramy polskie

Wiosna to dobry moment na realizowanie postawionych sobie celów, dlatego już w marcu kolejna ekipa „Kanapowców” pożegna się z niezdrowymi przekąskami i rozpocznie walkę o zdrowie i lepszą sylwetkę. Czy "scyzoryki" z Kielc podołają tej wielkiej życiowej rewolucji? Wśród uczestników widzowie zobaczą znanego z kanapy programu „Gogglebox. Przed Telewizorem”, Marka Morusa!

Nowe będzie nie tylko miasto! W tej edycji, przygodę rozpocznie nie pięciu, jak do tej pory, a sześciu uczestników! Nie wszystkim będzie jednak dane dotrwać do wielkiego finału. Przed Kanapowcami także wyzwanie, jakiego jeszcze nie było. Po sześciu miesiącach treningów, spróbują swoich sił w wymagającym zadaniu.

Uczestnicy programu będą przygotowywać się pod czujnym okiem Krzysztofa Ferenca, który w tym sezonie otrzyma wsparcie - nową trenerką i motywatorką będzie kobieta, która po prostu kocha sport - Lil Masti!


Komentarze (7)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
~Gość

Może kolejna edycja Kanapowców z nad morza ?
"Trójmiejscy Kanapowcy" ??

~Gość

Wszedłem na tą stronę właśnie po to, żeby sprawdzić czy nie ma naboru na nową edycję, i idealnie by było - trójmiejską ;-) trzymam kciuki!

~Gość

sezony od 1 do 3 tak 8/10 ale sezon 4 to 2/10 za finałowe zadanie taki sport nie nadaje się do takich metamorfoz

~Gość

,,Pic na wodę fotomontaż''. Kto stawia na stół najpierw wódkę.Na pewno nie w kieleckiem, żeby była ciepła. ,,Morus'' wytłumacz im.

~Gość

myślę, że pokazywanie uczestników na czarno - białych zdjęciach z szarfami pożegnalnymi było ogromną przesadą.

Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix