"Kanapowcy" jadą na wieś. "Ale mamy przerąbane". Zobacz, czego przestraszyli się uczestnicy [PRZED EMISJĄ W TV]

"Kanapowcy", sezon 5, odc. 4. Wyjazd na gospodarstwo
"Kanapowcy", sezon 5, odc. 4. Wyjazd na gospodarstwo
Źródło: Materiały TTV

Co wydarzy się w nowych odcinkach "Kanapowców"? Tym razem średnia wieku uczestników to 22 lata. Młodzi kanapowcy spotkają się ze swoim trenerem na wsi. Zaskoczeni bohaterowie show od razu wyczują w powietrzu ciężką pracę. Niektórzy będą naprawdę przerażeni tym, co czeka ich w gospodarstwie. To wszystko we wtorek 25 marca w TTV. Zobaczcie fragment wideo przed emisją w TV.

Z artykułu dowiesz się:
  • "Kanapowcy", sezon 5, odc. 4. - co wydarzy się w odcinku?
  • Kto występuje w nowym sezonie "Kanapowców"?
  • "Kanapowcy" - kiedy i gdzie oglądać nowy sezon?

"Kanapowcy", sezon 5, odc. 4. Wyjazd do gospodarstwa

Uczestnicy, wjeżdżając na teren gospodarstwa, już w samochodzie zaczną panikować.

"Intuicja podpowiadała, że to jednak jest wieś" - powiedziała Nina.

"Ale mamy przerąbane" - stwierdziła reszta ekipy.

"Zaczyna się wiejska przygoda. Kiedyś patrzyłem w telewizji, jak tam właśnie ludzie na tym polu pracują i jakie to jest w ogóle ciężkie dla nich. Dlatego się po prostu bałem najbardziej z tego wszystkiego" - wyznał Oskar.

Bohaterowie show będą musieli pokonać własne lęki.

"Jestem bardziej przestraszona, bo ja nie lubię takich klimatów trochę, nie lubię takich dzikich zwierząt. Kóz, owiec czy kur...." - wtórowała koledze Nina.

"Kanapowcy" - kiedy i gdzie oglądać nowy sezon?

Nowe odcinki "Kanapowców" obejrzycie we wtorki o 22:00 na antenie TTV. Nowy sezon "Kanapowców" zobaczycie również na platformie Max oraz w Playerze. Mentorem uczestników jest Krzysztof Ferenc.

W 5. sezonie programu występują:

W TTV zobaczycie również powtórki show:

- w czwartki godz. 1:05 i 23:05, - w soboty godz. 14:40, - w niedziele godz. 11:45, - w poniedziałki godz. 00:00.

podziel się:

Pozostałe wiadomości