Kanapowczynie

W drugiej serii "Kanapowczyń" widzowie poznają mieszkanki Dolnego Śląska! Pięć zapracowanych kobiet, które straciły nadzieję na zrzucenie zbędnych kilogramów rozpocznie 6-miesięczną walkę o zdrowie i kompletną zmianę dotychczasowego stylu życia. Pochodzą z różnych miast i są w różnym wieku, ale łączy je jedno. Każda z nich pracuje w miejscu, w którym od rana do nocy musi mierzyć się z pokusami! Przed takim wyzwaniem trener Krzysztof Ferenc stanie po raz pierwszy!

Kasia - właścicielka restauracji, która nie potrafi odmówić sobie pierogów. Alicja - kelnerka, która kocha pizzę i wypija nawet 6 napojów energetycznych dziennie. Aneta - właścicielka lokalnego sklepiku, która nie może oprzeć się kiełbaskom i szynkom. Agnieszka - która spełniła marzenie o założeniu własnej cukierni, ale teraz walczy z miłością do słodkości. I Paulina - sprzedawczyni, której zgubą okazały się fast foody.

Jak wytrwać w diecie, kiedy wszystko dookoła krzyczy "zjedz mnie"? Jak znaleźć czas na ugotowanie zdrowych posiłków, skoro do przyrządzenia jest kilkadziesiąt potraw dla gości? No i jak pogodzić to wszystko z byciem żoną i matką? Jedno jest pewne - łatwo nie będzie!

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?
Materiał promocyjny

Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?