Czy Paweł Sobierajski z "The Traitors. Zdrajcy" poradzi sobie w "Nasi w mundurach"? Malwina Wendzikowska ocenia! [TYLKO U NAS]

Malwina Wendzikowska, Paweł Sobierajski
Czy Paweł Sobierajski z "The Traitors. Zdrajcy" poradzi sobie w "Nasi w mundurach"? Malwina Wendzikowska ocenia! [TYLKO U NAS]
Dodaj do preferowanych źródeł w Google
Paweł Sobierajski jest jednym z uczestników nowego sezonu programu "Nasi w mundurach". Kucharz ma za sobą telewizyjne doświadczenie - wziął udział w programie "The Traitors. Zdrajcy". Malwina Wendzikowska rozmowie z reporterką ttv.pl zdradziła, jak ocenia szanse na przetrwanie mężczyzny w wojskowych warunkach.

Paweł Sobierajski dotarł do finału w "The Traitors. Zdrajcy". Jak Malwina Wendzikowska oceniła jego szansę na przetrwanie w "Nasi w mundurach"?

Już od października na antenie stacji TTV będzie można oglądąć nowy sezon "Nasi w mundurach". Tym razem na poligon trafią sami mężczyżni. Jednym z nich jest Paweł Sobierajski, która dał się poznać widzom w ostatniej edycji "The Traitor. Zdrajcy". Tam dotarł do ścisłego finału i z pewnością zapadł w pamięć fanom formatu.

Podczas prezentacji jesiennej oferty programowej TVN 2026 nasza reporterką postanowiła zadać kilka pytań Malwinie Wendzikowskiej. Prowadząca "The Traitor. Zdrajcy" zdradziła, czy jej zdaniem Paweł Sobierajski poradzi sobie w koszarach!

- Bardzo Pawełkowi kibicuję i uważam, że jest to osoba, która w stu procentach [...] wykorzystał kapitał, który zebrał w tym programie [...], fajnie się patrzy, jak osoba, która przyszła do telewizji, rozwaliła z buta wrota zamku i bardzo się zapisała w tym programie, jest pożądana dalej i jego historia, która jest historią bardzo trudną, skomplikowaną, się kontynuuje. Wydaje mi się, że Paweł jest w takiej bardzo spektakularnej metamorfozie w tej chwili, więc ja trzymam za niego kciuki i Pawełku wygraj to, albo przynajmniej przegraj z klasą - powiedziała Malwina Wendzikowska.

A co pomoże Pawłowi Sobierajskiego w programie?

- Myślę, że jest butny, myślę, że jest pyskaty, wygadany, że nie boi się swojego homoseksualizmu, że jest godnym reprezentantem wszystkich gejów i myślę, że będzie się starał wrócić do formy fizycznej - dodała.

"Nasi w mundurach 4". Kiedy premiera?

"Nasi w mundurach" to program, w którym znani uczestnicy przechodzą wymagające szkolenie wojskowe prowadzone przez byłych żołnierzy jednostki GROM. Każda edycja stanowi próbę charakteru, odporności psychicznej oraz umiejętności funkcjonowania pod presją, a poligon staje się miejscem weryfikacji postaw, nawyków i granic uczestników.

W nowym sezonie udział weźmie dziesięciu uczestników reprezentujących różne środowiska i doświadczenia życiowe. Jak poradzą sobie na poligonie? Jedno jest pewne - choć z wojskiem niewiele mają wspólnego, taryfa ulgowa nie jest przewidziana!

W 4. sezonie programu "Nasi w mundurach" na tapet wzięte zostanie pojęcie męskości. Czym jest w dzisiejszych czasach? Jak interpretują męskość uczestnicy, którzy są z zupełnie innych światów? Przekonacie się już niedługo!

Premiera "Nasi w mundurach 4" już 3 października! Nowe odcinki w sobotę o 22:00 w TTV.

"Nasi w mundurach 4". Uczestnicy
"Nasi w mundurach 4". Daniel Martyniuk
"Nasi w mundurach 4". Jakub Rzeźniczak
"Nasi w mundurach 4". Maciej Pela
"Nasi w mundurach 4". Robert Karaś
+7
zobacz galerię
Autorka/Autor: Dominika Kowalewska