Orzeł czy reszka

Orzeł czy reszka

HitProgramy polskie

Program, w którym pod przykrywką lekkiej zabawy toczy się zacięta rywalizacja. Znane twarze TTV już kolejny raz wyruszą w szaloną podróż. To jak będzie ona wyglądać, zależy od rzutu monetą i ich kreatywności. Wygrani dostaną budżet bez ograniczeń, przegrani - 100 dolarów na dwa dni.  Dla którego z bohaterów wyjazd pozostanie niezapomnianym przeżyciem?

Zobaczyć, spróbować i poznać najlepsze rzeczy ze złotą kartą w ręku?! Nic prostszego! Czy mając do dyspozycji tylko 100 dolarów jest się automatycznie skazanym na nudę i brak atrakcji? Nic bardziej mylnego! Uczestnicy  programu „Orzeł czy reszka” przekoanają się, że w wyprawach nie chodzi o pieniądze , a o fantazję i nowe doświadczenia. W nowym sezonie uroki wakacyjnych lokalizacji przetestują m.in. znani z „Gogglebox. Przed telewizorem”: Izabela Zeiske, bliźniaczki Ewa Rogalska i Agnieszka Kuszewska oraz prowadzący program „Usterka” - Łukasz i Adam Milcz. Nie zabraknie również Przemka Kossakowskiego, Malwiny Wędzikowskiej, Janka Pirowskiego, Dagmary Kaźmierskiej oraz Andrzeja Wierzbickiego i Tomasza Schmidta.

 

Komentarze (2)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
~Gość

Może ktoś wie czyja muzyka jest w programie? Chcemy gdzieś posłuchać bo jest mega sztos !!!

~Gość

Super, genialny program, fany pomysł. Uczestnicy trochę marudni, ale mają szanse pokazać prawdziwą twarz. Proszę nagrywać, proszę nie kończyć serii. Wierny widz

Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix