Rzeczy, których nie nauczył mnie ojciec

Rzeczy, których nie nauczył mnie ojciec
Rzeczy, których nie nauczył mnie ojciec
Źródło: UFO

Już jesienią br. na antenę TTV trafią dwie kolejne odsłony popularnej serii opartej na duńskim formacie „The Things My Dad Failed to Teach Me”. Bohaterką drugiej serii będzie Sonia Bohosiewicz, emisja na antenie TTV planowana jest na 29 października!

„Rzeczy, których nie nauczył mnie ojciec” to program, który zadebiutował na antenie stacji w 2021 roku. Dwa pierwsze sezony powstały z udziałem Roberta i Tadeusza Motyków. W trzeciej serii wystąpiła Malwina Wędzikowska z mamą, Ewą. W premierowych odcinkach, u boku swoich ojców wystąpią Piotr Połać i Sonia Bohosiewicz.

Rodzinny czas Piotra Połacia i Soni Bohosiewicz - co wydarzy się nowych odsłonach programu?

Sonia Bohosiewicz, na co dzień popularna aktorka i piosenkarka, odwiedzi rodziców w rodzinnych Żorach, na Śląsku, podczas wakacji. Powrót w te strony i odwiedziny w starym mieszkaniu na blokowisku wzbudzą wspomnienia. Przypadkowo odkryte pamiętniki i stare fotografie z dzieciństwa to także możliwość, by przyjrzeć się dzieciństwu i dorastaniu z perspektywy dojrzałej kobiety, matki i córki. Okazji do rozmów nie zabraknie, ponieważ Sonia wspólnie z ojcem spędzi czas na odnowieniu starej przyczepy kempingowej. Wir sprawczych działań będzie jednocześnie refleksją, że czas spędzony z tatą jest niezwykle cenny. Te wakacje przypomną aktorce, by być tu i teraz, bez portali społecznościowych, mediów, terminów i zawodowych zobowiązań.

Kontynuacja cyklu z Sonią Bohosiewicz planowana jest na 29 października. Odcinki obejrzycie w każdą niedzielę o 22:00!. Za produkcję obu formatów odpowiada Unlimited Film Operations.

Źródło zdjęcia głównego: UFO

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?
Materiał promocyjny

Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?