Archiwum

Przemek Kossakowski w kalendarzu "Dżentelmeni 2021"!

Aktualności

Przemek Kossakowski w kalendarzu "Dżentelmeni 2021"!
Przemek Kossakowski

Kalendarz "Dżentelmeni" pojawił się po raz 11. Na jego łamach wystąpili panowie z klasą, którzy swoimi dokonaniami pokazują, że warto być dobrym człowiekiem. Ich popularność pomaga im w propagowaniu dobrych uczynków. Kto pojawił się na kartach kalendarza "Dżentelmeni 2021"?

Po pierwsze musimy pochwalić się tym, że w kalendarzu znajdziemy fotografie Przemka Kossakowskiego - współtowarzysza podróży w "Down the road. Zespół w trasie" oraz mentora w "Usłyszcie nas". Jego postać widnieje na stronach poświęconych dla marca.

Przemek Kossakowski, Dżentelmeni 2021
Przemek Kossakowski, Dżentelmeni 2021

Innymi dżentelmenami, których będziecie mogli zobaczyć w tym kalendarzu są: Cezary Pazura, Andrzej Bargiel, Mateusz Gessler, Jan Błachowicz, Maciej Musiałowski, Bartosz Zmarzlik, Piotr Stramowski, Mikołaj Roznerski, Maciej Zakościelny, Maciej Musiał, Paweł Małaszyński, Tomasz Kot, Sebastian Karpiel Bułecka, Jankes i Marcin Prokop.

Panowie chcą przekazać, że w tak trudnych czasach, w jakich się teraz znaleźliśmy ważne są słowa takie jak: "otwartość, prawda, poświęcenie, tolerancja, szacunek, życzliwość, spokój, pomaganie". Mamy nadzieję, że "słowa zamienią się w czyn"!

Komentarze (1)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
~Gość

Dżentelmenem byłeś zawsze, już w podstawówce, w szkolnej ławce i nie tylko :) Pozdrawiam :)

Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix