TTV po raz kolejny gra z WOŚP! Zobaczcie, jakie aukcje dla Was przygotowaliśmy

wośp
TTV po raz kolejny gra z WOŚP! Zobaczcie, jakie aukcje dla Was przygotowaliśmy
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra już po raz 32. W tym roku cel to: "płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych". Zobaczcie, jakie aukcje przygotowały dla Was osoby znane ze stacji TTV. Warto wziąć udział i pomagać. SIEMA!

32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - aukcja Mariusza Kozaka

Mariusz Kozak
Mariusz Kozak

Mariusz Kozak oferuje wspólny spacer po Warszawie! Zwiedzicie razem Powiśle i Starą Pragę. Długi spacer po centrum Warszawy w towarzystwie Mariusza Kozaka to wspaniała propozycja odkrywania na nowo znanych i cenionych atrakcji stolicy, a także poznawania uroczych, rzadziej uczęszczanych zakątków w ciepłej atmosferze! Licytujcie już teraz!

32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - wizyta w redakcji "Expressu" TTV

Patrycja Stockinger - aukcja WOŚP
Patrycja Stockinger - aukcja WOŚP

Patrycja Stockinger zachęca do wzięcia udziału w licytacji, w której można wygrać wizytę w redakcji "Expresu" TTV. To okazja do tego, by w cudownym towarzystwie wejść za kulisy pracy w telewizji. Dowiecie się, jak powstaje "Express" Licytujcie teraz!

"Pokażemy kulisy powstawania programu na żywo, zwiedzimy studio, reżyserkę, a nawet zdradzimy kilka naszych telewizyjnych sekretów. Zobaczymy też jak pracują nasi koledzy i koleżanki ze stacji informacyjnych grupy Warner Bros. Discovery - TVN24 i TVN24 BiS."
Patrycja Stockinger

32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - aukcja Jakuba Porady

Kuba Porada
Kuba Porada

Kuba Porada oferuje godzinę szkolenia językowego, a także autorską książkę. Godzina szkolenia językowego dla osób chcących poprawić umiejętności komunikacyjne! Kuba da porady, jak obniżyć głos, jak mówić ciekawie, w jaki sposób szukać puenty oraz jak czytać jedną książkę dziennie! Licytuj teraz!

32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy -ziemniaki ze Szkotowa - "Dobra robota"

Ziemniaki ze Szkotowa
Ziemniaki ze Szkotowa

"Oferujemy do licytacji przesmaczne ziemniaki wyhodowane na Mazurach. Pyszna Tona ziemniaków jadalnych wszechstronnie użytkowych. Odmiana stokrotka - rosła polna w gospodarstwie Szkotowo z Dobrej Roboty. W mazurskiej ziemi rosły specjalnie dla Was! Smaki z pasji do ziemniaków!". Tutaj licytacja!

32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - aukcja Sylwii Bomby i Grzegorza Collinsa

Aukcja Sylwii Bomby i Grzegorza Collinsa
Aukcja Sylwii Bomby i Grzegorza Collinsa

Zapraszamy Cię do uczestnictwa w niezwykłej aukcji charytatywnej na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Tym razem masz szansę zyskać niezapomniane doświadczenie - wspólnie spędzony dzień z dwójką uznanych influencerów, Sylwii Bomby i Grzegorza Collinsa. .Wygrywając tę aukcję, otrzymasz zaproszenie na obiad w jednej z najbardziej renomowanych restauracji w Warszawie, w towarzystwie Sylwii Bomby i Grzegorza Collinsa. To wyjątkowe wydarzenie zapewni nie tylko wyśmienite dania, ale także inspirujące rozmowy z dwójką uznanych influencerów.. Również w ramach wygranej, będziesz mógł wziąć udział w lekcji strzelania z Radosławem Otworowskim znanym z programu "Nasi w mundurach".. Niezapomniana atmosfera - Obiad odbędzie się w kameralnej atmosferze, co pozwoli na swobodne rozmowy i dzielenie się swoimi historiami. Zaplanowanych jest jeszcze więcej ciekawych atrakcji. Tutaj licytuj!

32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - aukcja Bartosza Zmarzlika

Aukcja Bartosza Zmarzlika
Aukcja Bartosza Zmarzlika

Bartosz Zmarzlik przekazuje na aukcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy swój motocykl, na którym wywalczył czwarty złoty medal Indywidualnych Mistrzostw Świata na żużlu. Na tym motocyklu Bartosz ścigał się podczas finałowych zawodów cyklu FIM Speedway Grand Prix, które odbyły się 30 września 2023 roku, na Motoarenie w Toruniu. Licytacja tutaj!

32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - w jakim celu gramy?

W tym roku cel to: "płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych"!

Finał WOŚP to jednodniowa zbiórka publiczna, organizowana przez Fundację Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Od wielu lat Finałom WOŚP towarzyszą także akcje internetowe i wydarzenia zamknięte, które rozpoczynają się już na początku grudnia.

W ciągu 31 Finałów WOŚP zebrała blisko 2 miliardy złotych i kupiła 71,5 tysiąca urządzeń. Ostatnią zbiórkę - w styczniu 2023 roku - dedykowano walce z sepsą. Dzięki zaangażowaniu Sztabów i sympatyków udało się zebrać 243 259 387,25 PLN. 

Autor: Paulina Kunkowska

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?
Materiał promocyjny

Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?