Archiwum

Usłyszcie nas: Himera pokazuje swoje męskie oblicze! Poznajcie Stasia

Aktualności

Usłyszcie nas: Himera pokazuje swoje męskie oblicze! Poznajcie Stasia
Usłyszcie nas! Staś

Program "Usłyszcie nas" to show inne, niż wszystkie dotychczas wam znane. Uczestnicy są bardzo nieszablonowi i nietuzinkowi. Chcą przekazać innym to, co leży im głęboko na duszy. Swoimi performance'ami i występami pokazują swoje talenty, życiowe dokonania i wszelkie inne historie, które pokazują, jakimi są ludźmi. Występom przygląda się grono mentorów w składzie: Monika Kuszyńska, Przemek Kossakowski, Łukasz "Lotek" Lodkowski oraz Krzysztof Hirsztritt. Prowadzącą, która wspiera wszystkich jest drag queen Himera.

Nasza prowadząca jest bardzo intrygującą osobą, która nie mówi o sobie zbyt wiele. Chce pokazywać się, jako drag queen. Na co dzień jest zwyczajnym mężczyzną o imieniu Stanisław. Jednak, kiedy zmienia swoje oblicze, przybiera postać kobiety, która ubiera wytworne kreacje, posiada nienaganny makijaż i zachowuje się tak, jak na kobietę przystało. Himera lubi występować na scenie i traktuje bycie drag queen, jako performance. To jej pasja.

Himera zaskoczyła jurorów. W końcu przełamała się i pokazała swoje męskie oblicze. Poznajcie Stanisława! Będziecie zaskoczeni, tak samo, jak mentorzy.

 

Premierowe odcinki programu "Usłyszcie nas!"
w każdą niedzielę o godz. 22:30 w TTV.

Komentarze (2)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix