Ciężarówką przez Stany: Dawid otrzymał za ciężki ładunek. Co zrobi?

Ciężarówką przez Stany
Ciężarówką przez Stany: Czy to możliwe, żeby pomidory tyle ważyły?
Dawid Andres przemierza trasę z Dallas do Chicago. Podczas przyjmowania ładunku zauważa, że samochód jest niepokojąco ciężki. Oglądajcie "Ciężarówką przez Stany" w środę o 22:00 w TTV.

Dawid Andres jest w Dallas w Teksasie. Przyjechał z Californii z naczepą pełną warzyw. Jazda przez gorące pustynie okazała się zbyt dużym wyzwaniem dla chłodziarki w jego naczepie. Dawid nie był w stanie utrzymać wymaganych dwóch stopni Celsjusza. Miał duże obawy czy ładunek w ogóle zostanie przyjęty. Po wielu godzinach poszukiwań właściwego adresu dostawy, w końcu udaje mu się dostarczyć warzywa.

Kolejne zadanie to dowiezienie w dwa dni pomidorów w okolice Chicago. Ładunek okazuje się ekstremalnie ciężki, co znacznie przekracza dozwolony limit wagi. Dawid ma duże wątpliwości czy w papierach, które dostał, nie ma czasem błędu.

Na swojej trasie Dawid zażywa kąpieli w czwartej największej rzece na świecie - Missisipi. Odwiedza też najsławniejszą ulicę w Stanach Zjednoczonych Beale Street, która została uznana przez Kongres za matecznik bluesa. Ale najważniejsze są pomidory i dostarczenie ich na czas! Nieoczekiwanie dzwoni szef z zaskakującą informacją!

Ciężarówką przez Stany: Zaskakujący telefon od szefa
Ciężarówką przez Stany: Zaskakujący telefon od szefa

"Ciężarówką przez Stany" - o czym jest program?

Dawid Andres ponownie zasiądzie za kierownicą ciężarówki i już po raz kolejny ruszy na drogi Stanów Zjednoczonych. Podróżnik nie odwiedził dotąd jeszcze dwóch spośród 49 kontynentalnych stanów USA - Nebraski i Vermontu. Nadszedł czas, by to zmienić. Zwiedzanie jak zwykle połączy z pracą w firmie transportowej. Dawid zabierze widzów do centrum Chicago, miasta Omaha w Nebrasce, a także przejedzie się Krainą Ozark przez południowe stany: Arkansas, Missisipi, Alabamę oraz Georgię i dotrze na Florydę do samego Miami. Na koniec zawita w Waszyngtonie i Nowym Jorku, by ostatecznie dojechać do 49 stanu - malowniczego Vermontu.

Zobacz także:

Autor: Anna Szafrańska

podziel się:
Tagi:

Pozostałe wiadomości

Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?
Materiał promocyjny

Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?