U "Diabelnie boskich" też bywa wesoło! Zobaczcie zabawne fragmenty sezonu

diabelnie boskie
U "Diabelnie boskich" też bywa wesoło! Zobaczcie zabawne fragmenty sezonu
Nasze "Diabelnie boskie" są niezwykle szalonymi kobietami, które nie boją się wyzwań. Jak to w życiu bywa, jest różnie, ale bywa także zabawnie. Mamy dla Was zbiór zabawnych fragmentów z sezonu. Zobaczcie sami!

"Diabelnie boskie" zaskakują nas na każdym kroku. Raz bywa u nich wesoło, raz bywa trochę gorzej. Jednak tym razem skupmy się na wesołych sytuacjach z minionego sezonu programu. Zebraliśmy dla was najlepsze fragmenty. Zobaczcie to sami. Na pewno będziecie się dobrze bawić!

"Diabelnie boskie" - co wydarzy się w 1. odcinku 3. sezonu programu?

Iza ceni sobie wystawne życie u boku Patryka. Po raz kolejny okazuje się, że para jest szczęśliwa i na tyle zgrana, że jest w stanie razem przenosić góry. Karina i jej mąż ostatnio mieli ciężki okres. Śmierć ojca Eliego okazała się bolesnym ciosem dla mężczyzny, który pogrążył się w żałobie. Kobieta wspiera i pociesza ukochanego, jak może. Ma nadzieję, że z czasem uda jej się przywrócić uśmiech na jego twarzy. W poprzednim sezonie Kasia odniosła sukces w swoim biznesie. Mordercze treningi zakończyły się zwycięską walką. Wydaje się, że nie może być lepiej. Laluna z kolei ma apetyt na więcej. Na jej talerzu znajdą się wykwintne smakołyki.

"Diabelnie boskie" - o czym jest program?

Bohaterki trzeciej już serii programu twardo stąpają po ziemi i dobrze czują się w swojej skórze. Podejmowanie trudnych biznesowych decyzji nie stanowi dla nich problemu. Lubią błyszczeć i zdobywać to, czego chcą. Widzowie podejrzą codzienność między innymi, Izy Macudzińskiej-Borowiak, Katarzyny "Laluny" Lirsz, Julii von Stein, Alex Morzyńskiej oraz nowej bohaterki, Ani Renusz.

Zobacz także:

Autor: Paulina Kunkowska

podziel się:

Pozostałe wiadomości