Przy tym zadaniu polały się łzy. Alex miała do siebie wiele żalu

reperowac
Nasi w mundurach: Niektóre zadania kosztowały uczestników dużo emocji
Uczestnicy 2. sezonu "Naszych w mundurach" mieli wiele ciekawych i wymagających wyzwań. Musieli wykazać się odwagą, sprytem, opanowaniem i umiejętnością pracy w grupie. Jedno z zadań kosztowało ich sporo nerwów. Zobaczcie jakie.

We wnętrzu więźniarki znajduje się człowiek. Zadanie polega na uwolnieniu ofiary w trzy minuty. Dodatkowym utrudnieniem jest rozpylony gaz i fakt, że ratowana osoba jest zakuta w kajdanki, a potencjalnych kluczy w więźniarce znajduje się wiele.

Alex od początku miała złe przeczucia i ogromnie się denerwowała. Jeszcze przed zadaniem przyznała, że już je przegrała. Kiedy weszła do więźniarki starała się znaleźć odpowiedni klucz do kajdanek. Sekundy mijały nieubłaganie, aż w końcu czas przeznaczony na ratowanie minął. Alex nie mogła sobie darować, że nie udało jej się zaliczyć misji.

Nie byłam wystarczająco silna, żeby to zrobić. (…) Jestem na siebie bardzo zła. Jakbym zabiła kogoś. Zostawiła kogoś i go tam zostawiła
Alex
20102023_umont_Nasi_w_mundurach_2_teksty
Oto najlepsze teksty z 2. sezonu "Naszych w mundurach"!

"Nasi w mundurach" - o czym jest program?

Bohaterowie znani z TTV przejdą szkolenie wojskowe. W tej edycji programu połowę uczestników będą stanowiły kobiety. Będą musiały sprostać wyzwaniom, jakie przygotowano dla nich na poligonie. Czeka je spotkanie twarzą w twarz ze współtwórcą jednostki specjalnej GROM, podpułkownikiem Krzysztofem Przepiórką. Na obozie szkoleniowym widzowie zobaczą osoby znane ze swojego ciętego języka. Sylwia Bomba, Alex Morzyńska, bracia Collins, Mateusz BigBoy Borkowski będą musieli wypełniać rozkazy.

Zobacz także:

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?
Materiał promocyjny

Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?