Nasi w mundurach: Jak rodziła się relacja Sylwii Bomby i Grega Collinsa?

Nasi w mundurach 2
Nasi w mundurach: Jak rodziła się relacja Sylwii Bomby i Grega Collinsa?
Mówi się, że kto się czubi, ten się lubi. W przypadku Sylwii Bomby i Grzegorza Collinsa to powiedzenie się sprawdziło. Ich uczucie rozkwitło podczas udziału w programie "Nasi w mundurach". Zobaczcie, jak rozwijała się ich znajomość.

Sylwia Bomba i Greg Collins, to para, o której ostatnimi czasy jest dość głośno. Ich uczucie rozwinęło się podczas udziału w programie "Nasi w mundurach". Choć nie wygrali, to znaleźli coś cenniejszego. Zobaczcie, jak wyglądały ich wspólne perypetie w programie.

"Nasi w mundurach" - co dzieje się w 5. odcinku 2. sezonu programu?

Rekruci przystępują do testu najsłabszego ogniwa. Muszą zmierzyć się z ocenami reszty zespołu na swój temat. Następnie udają się do żwirowni, aby ramię w ramię stworzyć schron. To właśnie w nim żołnierze będą mogli schować się w chwili ataku wroga. Okaże się, czy zwycięży chęć współpracy.

"Nasi w mundurach" - o czym jest program?

Bohaterowie znani z TTV przejdą szkolenie wojskowe. W tej edycji programu połowę uczestników będą stanowiły kobiety. Będą musiały sprostać wyzwaniom, jakie przygotowano dla nich na poligonie. Czeka je spotkanie twarzą w twarz ze współtwórcą jednostki specjalnej GROM, podpułkownikiem Krzysztofem Przepiórką. Na obozie szkoleniowym widzowie zobaczą osoby znane ze swojego ciętego języka. Sylwia Bomba, Alex Morzyńska, bracia Collins, Mateusz BigBoy Borkowski będą musieli wypełniać rozkazy.

Zobacz także:

Autor: Paulina Kunkowska

podziel się:

Pozostałe wiadomości