Ciężarówką przez Stany: Tak wyglądają luksusowe kampery!

ciężarówką przez stany
Ciężarówką przez Stany: Tak wyglądają luksusowe kampery!
Jak wyglądają ekskluzywne pojazdy kempingowe? Dawid Andres zobaczył je na własne oczy. Sprawdźcie to sami. W takich warunkach da się mieszkać przez dłuższy czas. Czy kampery są odpowiednie dla rodzin z dziećmi? Sprawdźcie to koniecznie.

Pojazdy kempingowe to nie lada wydatek. Często są bardzo przydatne. Można w nich spędzić nie tylko wakacje życia, ale także czasem mieszkać. Zobaczcie, jak wyglądają kampery o wysokim standardzie wykonania. Będziecie zaskoczeni. Obejrzyjcie również 5. odcinek "Ciężarówką przez Stany".

"Ciężarówką przez Stany" - co dzieje się w 5. odcinku sezonu?

Dawid nareszcie dociera do Miami na Florydzie. Zawita do ogromnego salonu sprzedaży pojazdów kempingowych. Odwiedzi również Disney World, z którego wypłoszy go jednak tropikalna burza. Po rozładowaniu ładunku w największym mieście Florydy Andres zaprezentuje największe atrakcje Miami. Trafi również do klubu polonijnego i porozmawia z jego członkami.

"Ciężarówką przez Stany" - o czym jest program?

Dawid Andres ponownie zasiądzie za kierownicą ciężarówki i już po raz kolejny ruszy na drogi Stanów Zjednoczonych. Podróżnik nie odwiedził dotąd jeszcze dwóch spośród 49 kontynentalnych stanów USA - Nebraski i Vermontu. Nadszedł czas, by to zmienić. Zwiedzanie jak zwykle połączy z pracą w firmie transportowej. Dawid zabierze widzów do centrum Chicago, miasta Omaha w Nebrasce, a także przejedzie się Krainą Ozark przez południowe stany: Arkansas, Missisipi, Alabamę oraz Georgię i dotrze na Florydę do samego Miami. Na koniec zawita w Waszyngtonie i Nowym Jorku, by ostatecznie dojechać do 49 stanu - malowniczego Vermontu.

Zobacz także:

Autor: Paulina Kunkowska

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?
Materiał promocyjny

Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?