Diabelnie boskie: Dietetyczne jedzenie dla piesków samo się nie przygotuje!

Diabelnie boskie
Diabelnie boskie: Dietetyczne jedzenie dla piesków samo się nie przygotuje!
Iza Macudzińska-Borowiak i Patryk Borowiak dbają o swój dom, jak mało kto. Całą rodziną starają się, aby nikomu niczego nie zabrakło. Ich pupile również są bardzo dobrze zaopiekowane. Teraz przyszedł czas na wybranie odpowiedniej diety dla nich.

Iza i Patryk dbają o każdego członka swojego domostwa. Nawet psiaki mogą liczyć na specjalne traktowanie. Dieta, którą będą testowały została specjalnie dla nich przygotowana. Jak pupile odnajdą się w nowej rzeczywistości? Zobaczcie koniecznie 7. i 8. odcinek "Diabelnie boskich" w TTV!

"Diabelnie boskie" - co wydarzy się w 7. odcinku 3. sezonu?

Julia Steinhoff planuje szturmem podbić polską scenę polityczną. Już po pierwszym posiedzeniu sztabu wyborczego, można się spodziewać, że będzie to kampania jakiej jeszcze w naszym kraju nie było. Tymczasem pozostali spędzają czas w otoczeniu najbliższych. Ania cieszy się wspólnymi chwilami z teściową, a Iza przelewa rodzicielskie uczucia na ukochane chihuahuy.

"Diabelnie boskie" - co wydarzy się w 8. odcinku 3. sezonu?

Fundamentalnym składnikiem udanej relacji Kariny i Eli'ego jest cierpliwość. Jednak i ona kiedyś się kończy... a wtedy biada tym, którzy znajdą się w pobliżu! Tym razem między małżonkami doszło do sprzeczki z powodu bałaganu po przeprowadzce, przez który Karina nie może znaleźć ważnego zaświadczenia. Tymczasem u pozostałych bohaterek duże zmiany. Ostatnia operacja Laluny stawia pod znakiem zapytania jej dalszą karierę na ringu, a Alex mierzy się z niełatwymi emocjami po rozstaniu.

"Diabelnie boskie" - o czym jest program?

Bohaterki trzeciej już serii programu twardo stąpają po ziemi i dobrze czują się w swojej skórze. Podejmowanie trudnych biznesowych decyzji nie stanowi dla nich problemu. Lubią błyszczeć i zdobywać to, czego chcą. Widzowie podejrzą codzienność między innymi, Izy Macudzińskiej-Borowiak, Katarzyny "Laluny" Lirsz, Julii von Stein, Alex Morzyńskiej oraz nowej bohaterki, Ani Renusz.

Zobacz także:

Autor: Paulina Kunkowska

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?
Materiał promocyjny

Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?