Życie na kredycie: Ania przyprowadza chłopaka do domu. "Ciekawe, co oni tam na górze robią?"

znk
Życie na kredycie: Ania przyprowadza chłopaka do domu. "Ciekawe, co oni tam na górze robią"
Ania, córka Wiesi i Roberta Wołodkiewiczów przyprowadza do domu swojego chłopaka. Rodzice są dość zaskoczeni, ale nie dają tego po sobie poznać. Jak będą zachowywać się rodzice 15-latki, kiedy zamknie się z ukochanym w pokoju?

Kiedy dziecko przyprowadza do domu swoją ukochaną osobę, rodzice często muszą się z tym faktem mocno pogodzić i dopasować się do nowej sytuacji. Jak będzie w przypadku Wiesi i Roberta? Ich Ania ma chłopaka. Czy rodzice będą w stanie powstrzymać swoje emocje i chęć dociekania, co młodzi robią sam na sam? Sprawdźcie to w 2. odcinku "Życia na kredycie".

"Życie na kredycie" - co wydarzy się w 2. odcinku 4. sezonu programu?

W Oławie Marcel zamierza wreszcie poprosić Beatę o rękę. Planuje, aby do zaręczyn doszło w wyjątkowych okolicznościach. U mieszkańców Nowej Soli również zachodzą poważne zmiany. 15-letnia Ania ma chłopaka. Robert i Wiesława nie do końca są z tego powodu zadowoleni. Pan domu zawstydza nastolatka. Właściciele pensjonatu ze Szklarskiej Poręby próbują poradzić sobie ze stale rosnącym zadłużeniem. Za sprawą egzekucji komorniczych i niezapłaconych rachunków zmuszeni są podjąć trudną decyzję.

"Życie na kredycie" - o czym jest program?

Czwarta już seria programu o życiu zwykłych Polaków, którzy zmagają się z drożyzną. Rodziny z całej Polski otwarcie mówią o swoich zarobkach i codziennych wydatkach. Kamery przez kilka miesięcy będą towarzyszyć bohaterom show, obserwując, jak sobie radzą, co kupują i z czego rezygnują, by zmienić swój styl życia, dopasowując go do obecnej rzeczywistości. Widzowie poznają dalsze losy bohaterów z poprzedniej edycji, między innymi Kamila i Doroty, Wiesi i Roberta, a także Klaudii i Pawła. Jedni w końcu wychodzą na prostą i stają na nogi, inni zaś mają wciąż pod górę. W Oławie nadszedł czas na podjęcie przełomowych decyzji. Marcel uda się do jubilera, by kupić pierścionek zaręczony dla ukochanej. Okaże się też, jak 28-letnia Beata poradzi sobie z przedmiotami ścisłymi na studiach kosmetologicznych.

Zobacz także:

Autor: Paulina Kunkowska

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?
Materiał promocyjny

Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?