Diabelnie boskie: Iza ćwiczy układ taneczny na czterdziestkę. "U mnie zawsze imprezy są na grubo"!

iza diabelnie voskie
Diabelnie boskie: Iza ćwiczy układ taneczny na czterdziestkę. "U mnie zawsze imprezy są na grubo"!
Iza Macudzińska- Borowiak obchodzi w tym roku swoje czterdzieste urodziny. Z tej okazji szykuje imprezę życia. Jak sama przyznała, u niej imprezy zawsze są na grubo. Jaki układ taneczny przygotuje pod okiem ekspertów?

Iza i Patryk starają się czerpać z życia, jak najwięcej. Kiedy nadszedł czas świętowania czterdziestych urodzin "Diabelnie boskiej" Izy, trzeba było przygotować imprezę, o której usłyszy cały Poznań i nie tylko. Do jakiej piosenki zatańczy Iza i jak będzie wyglądała choreografia? Sprawdźcie to koniecznie!

"Diabelnie boskie" - co wydarzy się w 5. odcinku 3. sezonu?

Laluna, która ma na koncie niejedną operację plastyczną, poddaje się kolejnemu, poważnemu zabiegowi. Julia decyduje się w końcu odciąć pępowinę i rozwinąć własną markę w branży funeralnej. Iza szykuje się do swoich 40. urodzin. Planuje huczne przyjęcie, którego mają pozazdrościć jej największe polskie gwiazdy.

"Diabelnie boskie" - co wydarzy się w 6. odcinku 3. sezonu?

Laluna stresuje się przed poważnym zabiegiem. Gosia wybiera się w odwiedziny do rodziny. Na miejscu przypomina sobie, że płynie w niej nie tylko błękitna, ale i góralska krew. Karina i Eli ruszają razem w podróż do przeszłości.

Zobacz także:

Autor: Paulina Kunkowska

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?
Materiał promocyjny

Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?